IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #101  
Стар 15th June 2009, 10:54
Аватара на tonita
tonita tonita не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: Бургас
Мнения: 642
По подразбиране

И аз не съм яла елда

Краска и от мен добре дошла Аз също ще се претегля в края на седмицата. Днес пак съм на аеробика За втори път Последните дни нямам много апетит, явно заради жегите, пия много вода!!!

Онзи ден четох, че трябва да се внимава с минаралната вода, защото е богата на соли и специално при хора, които имат склонност към задържане на вода (КАТО МЕН) не се препоръчва много, по-добре е да се пие ИЗВОРНА!

На мен ми е голям проблем това задържане на вода, постоянно съм така, не само преди цикъл Много неприярно
__________________
Готино е да си важен, но по-важно е да си готин!
Отговори с цитат
  #102  
Стар 15th June 2009, 11:01
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Тони: Явно от нещо задържаш Трябва да ограничиш солта.
Единственото хубаво на задържането на течности е, че няма да ти пада кръвното в жегите както на мен
Хайде момичета и аз ще се тегля в Понеделник, за кураж
Отговори с цитат
  #103  
Стар 15th June 2009, 11:10
Kraska_Praska Kraska_Praska не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 381
По подразбиране

Ами тогава успех на всички ни в понеделник. А дотогава - умната
__________________
...
Отговори с цитат
  #104  
Стар 15th June 2009, 11:12
Аватара на Liana
Liana Liana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 621
По подразбиране

Първо бях с 0.5 кг нагоре, сега още 800 гр нагоре, откакто реших да се вталявам. Иначе си ходя на фитнес и масажи, както преди - много ми действа на психиката това ( не съм преди цикъл).
__________________
Живеем истински, когато умираме от любов!
Отговори с цитат
  #105  
Стар 15th June 2009, 11:54
Аватара на MandarinaDuck
MandarinaDuck MandarinaDuck не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2009
Мнения: 170
По подразбиране

Здравейте, момичета!! Благодаря за подкрепата!!! Успехии ви желая!!! Да имате повече минусчета!!!
Отговори с цитат
  #106  
Стар 15th June 2009, 13:24
VampiLa VampiLa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 16
По подразбиране

Поздравления за всички, които са с "-" Аз, за съжеление тъкмо бях свалила още едим килограм обаче вчера цял ден не съм се прибирала вкъщи и се храних навън с приятели и пак си станах 53 много ме е яд ама какво да се прави ще си ги сваля (има време до 30-ти)Пък и при тази толкова бира, която се изпи през почивните дни, чак се чудя как не съм качила повече (ама то аз съм си виновна, какво да ви се оплаквам)
__________________
"Това, което не ни убива, ни прави по-силни"
Отговори с цитат
  #107  
Стар 15th June 2009, 15:23
Роня Роня не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 87
По подразбиране

Мацки, и аз съм на минус с половин кило, ама не смея да се похваля още като хората. Ще изчакам 2-3 дни, да съм сигурна, че посоката е същата, че не искам да се зарадвам и утре да се събудя пак 60 кила.

Промяна при мен няма кой знае каква, освен че от 2-3 дни замествам по едно хранене на ден с кофичка ягоди (към 600 гр. се падат - мноу въглен, мноу нещо, ама какво да се прави). Гледам само да не е вечерята. Противоречи на всички НВД принципи, но се чувствам отлично така. Другите ми 2 хранения са НВД.
Движението е супер, макар че ме мързи да карам колело, ама... няма начин, тия килограми очевидно няма да си отидат сами.

Забелязвам лека промяна в бричовете, което е добре, ама пък целулитът почна да ме тормози. Няма угодия.
Отговори с цитат
  #108  
Стар 15th June 2009, 17:58
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Liana: По-хубаво не се тормози Отдай се на повече разходки освен фитнеса и ще постигнеш резултат. Успех!
Роня: Честит минус Постарай се да си остане минус!
Отговори с цитат
  #109  
Стар 15th June 2009, 17:58
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Забравих да кажа, че си купих елда и утре ще закусвам с нея
Отговори с цитат
  #110  
Стар 15th June 2009, 19:34
{Adrenalinka} {Adrenalinka} не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 36
По подразбиране

Момичета, здравейте Имам един въпрос, какво мислите за сусамените солети Примерно за закуска, че ми омръзна вече да ям мляко на училище, и да поразнообразя малко Едно пакетче, мисля че е към 250 ккал, което не мисля че е толкова много...пък и нали имат сусам, той нали беше полезен Ще чакам мненията ви, а на тези с минусчетата, честито :P
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: дневнопредизвикателствоНовотялозалятотоничака
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:07.