IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 10th June 2009, 16:41
Аватара на Disaster
Disaster Disaster не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2009
Мнения: 186
По подразбиране

Дългосрочната ми цел е 50 килограма.Не я споменах ,защото звучи смешно.Имам да отслабвам 12 килограма Смятах,мислих и определих, че до средата на семтември трябва да успея(или максимум до края) Спортувам, ограничавам се, а дано да се получи.Момичета, завиждам благородно на всички ,които не правят нищо и пак са слаби и с хубави тела!!Жалко, че съм от другия тип
Отговори с цитат
  #32  
Стар 10th June 2009, 16:51
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Няма такива, който не правят нищо. Структурата е ген и се наследява, но този тип хора правят всичко неволно. Виждала момиче, което не дебелее, а яде всичко. Но яде ли от всичко по-много?! Чела съм точно, че тези, който ядът от всичко и недебелеят те ограничават неволно количеството ядене. Не хапват, когато не са гладни, разбират, когато се нахранят, нямат "гладни очи" и не са лакомници... каквито ние ставаме след всичките тези диети.
Този тип хора ще си е свикнал да прави разходки, не, защото му е нужно да отслабва, а защото се чувства добре и обича да се разхожда, а ние едва ли не правим всяко движение със задната мисъл, че "ще отслабнем повече, ако направим еди какво си"
Надявам се да си ме разбрала. Има още доста примери. Недей да завиждаш.
Отговори с цитат
  #33  
Стар 10th June 2009, 18:38
Аватара на neli4ka
neli4ka neli4ka не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2005
Град: Belgium Brussels
Мнения: 3 567
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Engel
Няма такива, който не правят нищо.
Има,има.Сестра ми никога не е пазила диети и никога не е спортувала,а има невероятно тяло.Хем е висока,хем е слаба.Яде всякакви боклуци-шоколади,вафли,чипсове,по 1 хляб на ден и....нииищо.Докато аз цял живот спазвам всякакви измислени диети и все съм си дебела.
__________________
http://www.help-eli.org/
Отговори с цитат
  #34  
Стар 10th June 2009, 19:13
Аватара на tirra
tirra tirra не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Пловдив
Мнения: 4 193
По подразбиране

И моята сестра е като на Неличка.
А е на 40г... изглежда страхотно.
Раждала е и през бремеността беше наддала 30кг.
Но като спря да кърми се възстанови - без диети..
И яде по много..от всичко.
и аз от яд че не съм като нея все и виках че е слаба щото е злобна, пък аз понеже съм мнооооого добричка затова съм закръгленка ...

Имах и една колежка - 50 годишна с тяло на 18годишно девойче.. Била съм свидетел как ученици подсвиркват след нея.
Отговори с цитат
  #35  
Стар 10th June 2009, 19:38
Аватара на monita_g
monita_g monita_g не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 456
По подразбиране

И аз искам да се запиша....искам тези последни килограми завинаги да ги разкарам И тъй като не съм от хората, които да хапват, а да изглеждат перфектно...трябва да се постарая Така, че с вас съм, пък докато стигна...
__________________
be yourself ... inspire others
Отговори с цитат
  #36  
Стар 10th June 2009, 21:57
Аватара на blinblin
blinblin blinblin не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 865
По подразбиране

Здравейте
Нова съм,но реших да се запи6а и аз.
Старт-66 кг.
Цел до края-ще съм доволна на 63кг(но тайно се надявам на по-малко )
Смятам да се съсредоточа върху здравословното хранене и спорта(в частност плуване в морето,хах).Смятам и да карам колело често....
Аз започвам от 11.06,тъй като видях темата преди около час,а пак бая си похапнах днес.
Не,поправям се-започвам от сега!
Успех на всички
__________________
SC forever!!!
Отговори с цитат
  #37  
Стар 11th June 2009, 10:51
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от neli4ka
Цитирай:
Първоначално написано от Engel
Няма такива, който не правят нищо.
Има,има.Сестра ми никога не е пазила диети и никога не е спортувала,а има невероятно тяло.Хем е висока,хем е слаба.Яде всякакви боклуци-шоколади,вафли,чипсове,по 1 хляб на ден и....нииищо.Докато аз цял живот спазвам всякакви измислени диети и все съм си дебела.
Грешно ме разбра. Сестра ти ще спре да яде, когато се засити. Друг е въпросът от колко се засища. Това вече си е до организма.
Исках да кажа, че те не ядат като нас, когато не сме гладни и т.н.
Моят приятел, ако ще да не е ял от 6 часа, ако не е гладен немога да го накарам да яде.
tirra: Няма смисъл да завиждаме. Те се вслушват в организма си, тялото си.. това, което то иска, а ние не. С нашите гладни очи.. тъпчем каквото видим все едно утре свършва света..
blinblin, monita_g: Добре дошли и успех!
blinblin: И ти си на моите килограми, сега и ти ще ме минеш и трябва да се стягам
Отговори с цитат
  #38  
Стар 11th June 2009, 11:51
Аватара на blinblin
blinblin blinblin не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 865
По подразбиране

Съмнявам се,от години(2-3) си стоя на тези килограми и не мога да ги сваля.Винаги нещо ме изкушава и развалям диетата,после следва едно тъпчене
__________________
SC forever!!!
Отговори с цитат
  #39  
Стар 11th June 2009, 12:30
Аватара на Liana
Liana Liana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 621
По подразбиране

Хайде и аз се записвам днес и този път се надявам, не само да се запиша, но и да докладвам.
56 кг, искам да сваля 2 за 20 дни
__________________
Живеем истински, когато умираме от любов!
Отговори с цитат
  #40  
Стар 11th June 2009, 12:51
tanya8907 tanya8907 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 13
По подразбиране :)

Пишете и мен в предизвикателството!!! Аз всъщност от 9-ти се опитвам да контролирам глада си (а повярваите ми аз обичам да си похапвам и то стабилно). Любимото ми е пиле с картовки и днес за обяд имаше такова вкъщи, но устоях на изкушението и си хапнах една салата.В момента сум много горда сус себе си :P
За протокола сега съм 54кг. и се надявам до 20дни да съм поме 51.
Успех на всички
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: дневнопредизвикателствоНовотялозалятотоничака
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:16.