IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 13th August 2016, 07:21
hariti hariti не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2016
Мнения: 4
Exclamation МОЛЯ НЕ ХОДЕТЕ ПРИ В. ЦВЕТКОВ

МОЛЯ НЕ СЕ ДОВЕРЯВАЙТЕ НА ДОЦ В. ЦВЕТКОВ
Отговори с цитат
  #2  
Стар 13th August 2016, 22:50
Аватара на aliona
aliona aliona не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2016
Град: Бургас
Мнения: 134
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от hariti Виж мнението
МОЛЯ НЕ СЕ ДОВЕРЯВАЙТЕ НА ДОЦ В. ЦВЕТКОВ
Добре че сподели,преди няколко месеца доста се двоумих за него,имаше и много добри отзиви за него ,но също и доста недоволни,и се отказах.Може ли да споделиш по подробно за какво става въпрос.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 28th December 2016, 23:36
vikitoSt vikitoSt не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2016
Мнения: 2
По подразбиране Не се доверявайте на Цветков

И аз идвам да изкажа огромно разочарование от вече професор Цветков. преди година и половина правих ринопластика при него. Реве ми се от резултата, както явно и при други е същото. Тоя човек не го интересува какво искаш да направи с носа ти, той си има негово виждане. Направи ми нос, който прилича на човка - широката основа, която исках да стесни, не я е пипал, а вместо това е направил силно стесняване на билото на носа. Което аз при никакви положения не съм искала и не сме говорили за това. Сега имам широка основа и силно изтънено било. Малко напомня на носовете на разни биячи дето след много счупвания имат неадекватни пропорции на носа. Трябваше да повдигне върха на носа. Резултата е много по-увиснал връх от този, който беше. Направо ми се реве и не вярвам да поеме отговорност за тази гавра, която направи с носа ми. Върха на всичко, което ми причини тоя тип е появата на гърбица на носа в долната част, която аз никога не съм имала. Реално е повдигнал леко горната част на носа (където са костите), понеже е сбил ширината на билото, от там то се е повдигнало леко. Долната част на носа (месестата) я е намалил, от което тя си става по-ниска и в момента долната част на носа ми буквално виси от края на хрущяла, който е по средата на носа. та именно в края на хрущяла се образува гърбица. Просто не ми стигат думи да изкажа, колко некадърен, арогантен и незаинтересуван от пациентите си е този тип! Освен това носа е несиметричен. от едната страна билото е по натиснато, отколкото от другата и има огромен, видим ръб. Не е нужно напипване, той си образува видими светлосенки, които го очертават - т.е. ръба "прозира" през кожата и меката тъкан. Преди да се оперирам имах големичък нос, но поне приличах на момиче. С по-едър, но заоблен нос с правилни пропорции. Сега носа ми ме прави да изглеждам стара, строга (със ноздрите, който нагло гледат напред, а не надолу като преди, право в теб) и неженствена. Направи ми изръбен, остър, силно провиснал, мъжки нос! Не ходете при този некадърник за ринопластика. аз не бих отишла и за нищо друго, като виждам колко е незаинтересован. Както някой друг написа - интересуват го само да вземе парите. На мен ми взе 3500лв. + по здравна каса каквото се плаща за изправяне на носна преграда.
Жестоко съжалявам, че се оперирах при този! Не правете моята грешка!

Последно редактирано от vikitoSt : 28th December 2016 на 23:40
Отговори с цитат
  #4  
Стар 30th December 2016, 13:20
valq valq не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 384
По подразбиране

Вики,
На мен ми върна 2000лв., като операцията ми струваше 3300.
Не е голяма утеха, защото да се поправят белите ще ти струва много по-скъпо, а и ще трябва да си носиш носа поне известно време, но все пак е нещо.
Моя съвет е да се върнеш при него и да му покажеш какво е направил и да си вземеш парите.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: МОЛЯНЕХОДЕТЕПРИЦВЕТКОВ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:52.