IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 7th January 2009, 11:52
rosseto rosseto не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 3
По подразбиране

Не мога да кажа, че солариума ще ти излекува пъпките, ефекта ще е временен, но дано да греша и да ит помогне. Аз лично ползвам Неострата, американска медицинска козметика, и съм много доволна. Имам пъпки, белези от акне и петна от слънцето, които се повлияват доста добре. Отделно си правих химичен пилинг тази зима - 5 пъти досега, и доста от белезите ми ги няма, както и петната. Остават ми 3 месеца до края на март, когато мога да парвя пилинг и мисля че до тогава лицето ми ще сияе. При нужда мога да ти кажа какви кремове ползвам.
Отговори с цитат
  #22  
Стар 8th January 2009, 20:34
pollinna82 pollinna82 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2007
Град: plovdiv
Мнения: 14
По подразбиране akne

Аз пък искам да ти кажа ,че бях при доц.Янкова в Пловдив,но не с тежка форма на акне,по-скоро за белези и една от препоръките беше да се избягва колкото се може всякакво слънчево или соларно излагане ,защото има само временен ефект и след това става по-зле.така ,че според мен може би солариума няма да помогне.Моето наблюдение е ,че само заличава дефектите ,а не ги отстранява.След като избелееш пак изглеждаш по същия начин.
Отговори с цитат
  #23  
Стар 8th January 2009, 23:36
Аватара на GUESS_F
GUESS_F GUESS_F не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 145
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Тайна
Вижте тук: Лазерно Лечение на Акне с iClear XL от CureLight http://www.vita.bg/zab.php?zab=144&k=41 Звучи доста добре, моля ако някой си е правил такива процедури да пише дали е доволен
Момичета искам да ви предупредя НЕ ХОДЕТЕ на въпросния лазер във Вита.САМО ЩЕ ВИ ВЗЕМАТ ПАРИТЕ И НЯМА ДА ПОМОГНЕ ИЗОБЩО!!!Преди около година бях на такова лечение което ми го назначи д-р Динев.Повечето от съфорумките го познават покрай пластичните опреций които прави.Като бях при него му разказвах че преди това съм ходила и на лазерни терапий против акне в Пикасо,а той ми каза че там било за обезкосмяване и какво изобщо съм търсила там с моя проблем.В този момент се замислих,а ти като си пластичен хирург какво правя пък при теб? Напълно му следвах инструкциите обаче ефект 0.Била съм на около 10 - 15 или вече не си спомням колко много процедури които бяха и ужасно скъпи, ама нали като опре до външния вид сме готови на всичко иначе страхотно оношение, всичките ти се лендзат (каква по дяволите е тази дума) като отидеш за да не им избягаш, защото си се оказал един от малкото ненормални, които им дават парите си.
__________________
Безупречността не е действие, а просто навик!
Отговори с цитат
  #24  
Стар 8th January 2009, 23:40
Аватара на GUESS_F
GUESS_F GUESS_F не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 145
По подразбиране Re: akne

Цитирай:
Първоначално написано от Macinka
Цитирай:
Първоначално написано от Тайна
Вижте тук: Лазерно Лечение на Акне с iClear XL от CureLight http://www.vita.bg/zab.php?zab=144&k=41 Звучи доста добре, моля ако някой си е правил такива процедури да пише дали е доволен
.....и както разбрах лазера го ръководи д-р Динев и отидох при него да ми каже колко пъти да ходя и да ми изпише лекарства....и той даже не ме и погледна най-малко пък да ми назначи изследвания, направо взе един лист и започна да ми рисува от какво се е получавало акнето и ми изписа някаква козметика която е за нормализиране на мазната кожа...ж нея никъде не пише че е за лечение на акне....както и да е ходих на този лазер 8 пъти и никакъж ефект...само малко порите се затвориха...ама много малко а пъпките си излизаха още ...а д-р Динев ми каза че не ми е толкова зле лицето и че от 8 пъти с лазера ще е достатъчно......и аз на седмия път си запазих час за доктора да ме види че не минават....и само влизам и му казвам те не минават....и той се чуди какво да ми каже....само казва ами ще трябва да се ходи още около 10 12 пъти....аз не отидох защото не вярвам да минат.....и този лазер е пълна лъжа.......
Боже, а това току що го прочетох...явно е имало и други луди...без да се обиждаш скъпа
__________________
Безупречността не е действие, а просто навик!
Отговори с цитат
  #25  
Стар 9th January 2009, 16:13
Аватара на Macinka
Macinka Macinka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 3
По подразбиране

да разбрах че сум луда...ама ти мацка защо не беше написала по-рано коментара за Вита....но както и да е....тогава някои да предложи НАИСТИНА добър лекар при който със сигурност ще минат пъпките....а също искам да попитам rosseto дали от химическия пилинг минават и пъпките или само белезите се заличават и къде ходиш и колко струва на процедура.
Отговори с цитат
  #26  
Стар 9th January 2009, 16:35
Аватара на GUESS_F
GUESS_F GUESS_F не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 145
По подразбиране

Май не си ми прегледала мненията защото съм споменавала и дори бях забравила...и сега също го споменавам.Няма значение.А при теб Macinka от колко време е проблема?
__________________
Безупречността не е действие, а просто навик!
Отговори с цитат
  #27  
Стар 10th January 2009, 10:40
Аватара на GUESS_F
GUESS_F GUESS_F не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 145
По подразбиране

Лошо и при мен е по същия начин и може би няма нещо което да не съм пробвала било то крем или процедура, хормоните също си ги изследвах. Химичния пилинг ми се отразяваше най-добре, но и при него ефекта е временен.За кремовете най-много се изчиствам от два които ги ползвам заедно и ми бяха предписани от дерматолог.Но и при тях ефекта е само докато ги ползваш.След като от толкова време си така би трябвало да си обърнала внимание дали има нещо което ги активира.В смисъл когато ядеш сладко,мазно и т.н. дали ти се отразява.При мен има голямо значение и се опитвам да избягвам джънк храната, макар че много я обичам .Препоръчвам ти ако не си открила подходящ продукт за почистване да ползваш пияната на Себамед, много е добра за такива неща,а относно другата козметика да ти е предписана от лекар. Иначе лекари колкото щеш, но повечето са твърде комерсиални.Затова аз вече не се занимавам да обикалям по доктори, изхабих много време,нерви, пари и каквото друго се сетиш. Но в никакъв случай не препоръчвам самолечение, просто съм намерила оптималния вариант за себе си след като съм изслушала хилядите "компетентни" мнения.
__________________
Безупречността не е действие, а просто навик!
Отговори с цитат
  #28  
Стар 5th March 2009, 13:36
Temida Temida не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 7
По подразбиране здравейте

Здравейте,аз и сестра ми сме пациенти на Дермавита/д-р Катя Паскова/.Прегледа ни една нейна млада колежка /д-р Лекова/и мога да кажа,че останахме доволни не само от прегледа ,но и като резултат от лечението.Знайте че нещата стават бавно,трабва да имате търпение и да вярвате,че ще се получи.Сестра ми пи 2 месеца антибиотик,прави 3-4 химични пилинга и ползваше специални кремове,след тази терапия останаха само белези от акнето.Направи 2 процедури със лазер Фраксел и резултата беше наистина много добър.Сега няма проблеми,надявам се вече всичко да е наред.А това със солариума не ви го препоръчвам,в началото има подобрение и после нещата се влошават,става още по зле.
Отговори с цитат
  #29  
Стар 7th March 2009, 20:53
Аватара на sweet_dreams
sweet_dreams sweet_dreams не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 172
По подразбиране

Здравейте От няколко месеца пия противозачатъчни и лицето ми доста се изчисти. Сега обаче останаха малки петънца, там където някога са ми излизали пъпки. С какво мога да ги залича? Казаха ми за крем Контратубекс, подходящ ли е?
Отговори с цитат
  #30  
Стар 7th March 2009, 21:50
Аватара на lqlqlqlq
lqlqlqlq lqlqlqlq не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 967
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sweet_dreams
Здравейте От няколко месеца пия противозачатъчни и лицето ми доста се изчисти. Сега обаче останаха малки петънца, там където някога са ми излизали пъпки. С какво мога да ги залича? Казаха ми за крем Контратубекс, подходящ ли е?
Не, той не е за тъмни петна,а за белези. Прочети темата, изписано е за най-различни прдукти и маски и може да си харесаш нещо
__________________
FolloW ThE BeautY Of YouR DreamS...
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Акнепетнаотакне
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:22.