IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Здраве и красота > Бременност и майчинство


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #481  
Стар 24th December 2009, 08:37
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Thomi
Честито и на АниК друго си е момиченце в къщи днес като гледах какви дрехи има за момиченца
Ужас, Thomi, винаги съм ги гледала със завист, като търся нещо по-така за малкия. За момичета е страшно - ще се влиза яко в преразход :P Аз ти пожелавам, ако се навиеш за второ, да ти е девойка
Преди малко пак гледах сниммките и клиповете от ФМ, има 2-3 точно с "пола" - все си е на женско, но те момичетата до изхода крият изненади

ALEXIA, с предишната ми бременност правих само един БХС в 16г.с. - тогава така уж трябваше. Имах един хормон, който беше завишен и най-вероятно е бил точно този. Скъсах се от притеснения, но след време забравих за него.
Отговори с цитат
  #482  
Стар 24th December 2009, 13:32
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Благодаря ви, мацки още веднъж
Ся да поставя един много дъвкан въпрос- за водата За кърмените бебета ок, няма вода, ама за тези на изкуствена храна? Щото ние кърменето вече почти го спряхме... та тези, които сте били най- вече на АМ, давахте ли и вода допълнително?
Отговори с цитат
  #483  
Стар 24th December 2009, 14:45
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от apoklistika
Благодаря ви, мацки още веднъж
Ся да поставя един много дъвкан въпрос- за водата За кърмените бебета ок, няма вода, ама за тези на изкуствена храна? Щото ние кърменето вече почти го спряхме... та тези, които сте били най- вече на АМ, давахте ли и вода допълнително?
Да, след храненята + през ноща....не съм слагала захар във водата!
Отговори с цитат
  #484  
Стар 24th December 2009, 21:26
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Apo, аз вода не съм давала до 6-месечен май. Правех АМ с 1 деление повече вода от указаното (по-редичко). Ако искаш, пробвай да и дадеш - аз лично не виждам нищо лошо (естествено без захар). Ако не я приеме, не настоявай Водата е здраве. Спомням си, че Габи имаше крисатли пикочна киселина в едно от изследванията на урина в следствие от неприемане на достатъчно вода - аз тогава започнах да разреждам млякото и да му давам и вода.
Отговори с цитат
  #485  
Стар 25th December 2009, 01:24
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

И аз така правя- разреждам с повече вода, ама се чудех пак дали да не давам още... ако й дам само вода със сигурност ще я изпие и нея, голяма е жаба... щом тая горчилка витамин Д пие без да й мигне окото....
Отговори с цитат
  #486  
Стар 25th December 2009, 08:47
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

ЧЕСТИТА КОЛЕДА Много здраве на нас и на дечицата ни

Апо, водата да не и наруши храненето - ако решиш да предлагаш, поне да е между две хранения и по малко.
Отговори с цитат
  #487  
Стар 25th December 2009, 11:49
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Честита Коледа и от мен
И аз това си мислех, да не би да измести някое ядене пък заради водата... освен това то е малко относително това при нас "между две хранения". Аз се отказах да правя опити за спазване на грамажи и часове, нищо че с адаптираното мляко не можело така на поискване като с кърмата и трябвало да има режим... трябва, ама аз не мога да й го обясня това. Затова давам колкото и когато поиска, иначе взаимно се изнервяме. Особено тия количества, които ги пише на кутията на аптамила е абсурд да ги изпие наведнъж- максимума й е 90мл на едно хранене и то обикновено само сутрин или вечер преди спане, иначе около 60-70 и по- често. И с кърмата беше така- 10 минути суче и повече да се убиеш не можеш да й натъпчеш в устата. Но пък е качила нормално, 1 кило за един месец, така че хич няма да я насилвам. През деня не ми е проблем, а през нощта вече почти го регулирахме- едно ядене към 1 преди да си легна и аз, после към 5 сутринта и към 8, така че и аз вече спя що годе нормално. Към 5 е на кърма, така че дори не ставам за шише.
Та така... ще пробвам с водата да видим дали ще яде по- малко. Иначе доста напишнаки памперси има всеки ден. Ако съдя по това, не й трябва допълнително... пффф, кога ще се научи да си казва кво й трябва
Отговори с цитат
  #488  
Стар 25th December 2009, 11:50
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Бобе, все се каня да те питам, Хами колко езика говори?
Отговори с цитат
  #489  
Стар 26th December 2009, 09:28
Аватара на trigers
trigers trigers не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 638
По подразбиране

Честита КОледа! Много здраве, спокойсвие и радост за Вас и семействата Ви!
Отговори с цитат
  #490  
Стар 27th December 2009, 18:29
Аватара на ALEXIA
ALEXIA ALEXIA не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2009
Град: СОФИЯ
Мнения: 152
По подразбиране

Весела Коледа!

Мерси за успокоението, момичета, ще гледам да не се връзвам прекалено за всяко нещо
Пък при първа възможност ще питам специалист, за да ми е мирна главата.
Апо, май ще излезеш права, че е по-добре без БХМ и нему производни теории на вероятностите...
__________________
Даже и важните клечки са от дърво.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Общиприказкинабременнимайки
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:33.