IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #591  
Стар 27th January 2010, 08:38
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от apoklistika
Ани, ей тез трите марки са ми абсолютен фаворит
http://www.obaibi.fr/
....
Оооо, тези ги има и в нашия МОЛ и само от там пазарувам за "големия" (доскоро "малкия ). Сега ще им разгледам цените, че тук са.... Ще видя и другите и как доставят до БГ

За килограмите какво мисля - ако досега си се хранила основно протеиново, много вероятно е по-бавно да свалиш, т.е. няма стрес за организма. Протеин, съчетан със спорт води до запазване и трупане на мускулна маса. Вкарай някой въглехидрат за стрес или поне проучи дали би помогнало.
Аз какво направих с предишната бременност - в деня, в който окончателно спрях да кърмя, около 2месеца след раждането (беше един 5-ти декември, понеделник), започнах 1-седмичен плодов глад. Карах само на плод и чай без мед. Издържах на тая сладост до неделя вечерта, когато се набухах с добре овкусена зелева салата (толкова много ми се ядеше нещо солено/кисело) и не излязох от ВЦ цяла нощ
Обаче точно за 3-4 дни си влязох в старите дънки. Един приятел 3 дни не ме беше виждал и не можа да повярва.
Аз не мислех, че ще издържа, но мотивацията ми беше по-силна, а и ми беше лошо на 3-тия ден, когато вече се отделят и токсини. След тази седмица си преминах постепенно към нормално за мен хранене - салата и протеин. Не съм спазвала схеми за захранване, 'щото при "нормални условия" съм абсолютен враг на такива ексцесии (и на д-р Емилова )

Този път пак имам такава идея, но ще бъде минимум 1 месец след раждането и според ситуацията - засега качвам по-бавно отколкото с предишната бременнот, но до края не се знае как ще се окръгля и после колко ще сваля с раждането.

И мен думите на Babri-то лекичко ме успокояват, з'то си имам едно на ум. Тя си има и височина де
Отговори с цитат
  #592  
Стар 27th January 2010, 16:24
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Ани, аз снощи пак след премисляне мискя, че си открих грешката и тя е именно в протеините- аз от началото на годината не ям нищо друго. Много над допустимите 90гр на ден за жена, която иска да сваля. А с излишните протеини знаем кво става- преработват се до захари. От днес започвам да ги ограничавам за сметка на мазнините, ще ги вдигня рязко, защото ги бях зарязала, пък ще видим какво ще стане
Отговори с цитат
  #593  
Стар 27th January 2010, 17:42
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Ами мазнини са ти нужни най-малкото заради женските хормони. Пробвай няколко неща, да "стресираш" организма, но и не се тормози много, з'то наистина трябва време. Аз свалих килата бързо, но тазът ми поне до 1 година се събира Кожата на коремът ми също до около година стоеше като хармоника отпред, като се навеждах (изглеждах изхърбавяла)
Отговори с цитат
  #594  
Стар 27th January 2010, 17:50
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

То и на мен това ми е проблема- корема и таза, иначе си влизам в старите дрехи, амо не мога да ги закопчея уффф, знам, че бързам, ама.... бе знаеш какво е, няма какво да ти обяснявам
Да, аз точно от хормоните тръгнах и стигнах до мазнините. Ще видим , поне на 59 да слезна, някак по- добре звучи, отколкото 60
Отговори с цитат
  #595  
Стар 27th January 2010, 19:13
Аватара на trigers
trigers trigers не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 638
По подразбиране

[quote="aniK"]
Цитирай:
Първоначално написано от apoklistika
Ани, ей тез трите марки са ми абсолютен фаворит
http://www.obaibi.fr/
....
Оооо, тези ги има и в нашия МОЛ и само от там пазарувам за "големия" (доскоро "малкия ). Сега ще им разгледам цените, че тук са.... Ще видя и другите и как доставят до БГ

ми скъпички са и няма смисъл за новородено- те израстват ужасно бързо

Апо, като се пооправи времето и почнеш да хвърчиш навън за нула време ще успееш
Отговори с цитат
  #596  
Стар 27th January 2010, 19:20
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Aпo,ти роди съвсем скоро.Спокойно, ще си върнеш старите кг,имай търпение :P Аз също на 3-я месец си слагах дънките ама закопчаването беше голям зор,освен това ми бяха като описани Точно тогава бяха излезнали на мода дънките с ниска талия и аз твърдо бях решила че ще нося такива лятото.Метнах се на пресите и отслабнах

Ани,за теб съм сигурна че много бързо ще се възстановиш тъй като си изключително дисциплинирана в храненето и не си допуснала да качиш много кг. Освен това спортуваш усилено което ще ти помогне по-бързо да стегнеш коремчето.
__________________
Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!
Отговори с цитат
  #597  
Стар 1st February 2010, 14:21
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

Апо задължително си купи ластично бельо, като след липо.....кофти е , но стяга кожата...аз го пренебрегнах и сега дупето ми е мекичко.

Вчера гледах интервю с Жизел, била родила във ваната си....водно раждане.
Отговори с цитат
  #598  
Стар 1st February 2010, 18:57
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Бобе, нося, още в болницата почнах да го нося.
Аз да се похваля, днес сутринта най- накрая минах под 60 кила- 59,9 хахахаха. И все пак различно звучи от 60
Отговори с цитат
  #599  
Стар 1st February 2010, 21:10
Аватара на mimika
mimika mimika не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 2 493
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Бобето
Вчера гледах интервю с Жизел, била родила във ваната си....водно раждане.
http://www.bulpress.net/news/article/69448
Отговори с цитат
  #600  
Стар 2nd February 2010, 09:14
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

И аз исках да раждам във ваната, но...
влязох във водата по време на контракциите ( ароматерпия, музика, светлини) и мога да ви кажа че контракциите се засилиха- боли зверски- то не като да си легнеш във ваната вкъщи и да се отпуснеш... После при самото раждане бях с епидурална упойка и нямаше как да вляза във ваната- но да ви кажа с тази упойка няма и нужда.
Контракциите си ги гледах само на монитора, за да знам кога да напъвам- нямаше болка, само натиск. Между напъните разговаряхме с мъжа ми и акушерката на тема музика
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Общиприказкинабременнимайки
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:59.