IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #4471  
Стар 27th March 2012, 18:32
Аватара на Елисавета
Елисавета Елисавета не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2011
Мнения: 40
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
Леле, кръвта ми се качва в главата като чета за такива истории! Не, че бихте взели някакви пари обещетение от него, но си струва да го съдите само за да му създадете проблеми. Не коментирахте ли цената предварително? Как не го е срам, знаеш ли каква му е чистата печалба от тази операция??? Която дори не е със задоволителен резултат...
Сега поне коригирахте ли ги? Ментор ли сложи? Пак при същия ли?
Коментар на цена кой прави Нел,доктора казва цена,ти се съгласяваш и точка..Тогава не бях информирана изобщо относно импланти и видовете им.Беше ни казал,че имплантите са най-добрите на пазара и съответно по-скъпи от останалитеИ двамата с мъжа ми преценихме,че искаме най-доброто и се съгласихме..Винаги съм била на мнение,че за такива неща пари не се щадят,но уви,и това не е застраховка.Репутацията му е доста добра като лекар(специалност хирургия и изгаряния) и знам,че на много хора е помогнал, и се доверихме.Много подъл и алчен номер ни изигра,и е жалко за такова уж светило в хирургията
Сега бюста ми е много хубав,въпреки че само 2 седмици са минали от операцията,но разликата е космическа...с Менторки съм-да,но определено не при него..Никога не бих се обърнала към този доктор отново,никога
Точно днес махнах конците и определено съм доволна..Малко страх ме гони,да не се преместят имплантите нагоре към врата,но май ще ме подмине гравитацията този път
  #4472  
Стар 27th March 2012, 18:38
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от елисавета Виж мнението
Точно днес махнах конците и определено съм доволна..Малко страх ме гони,да не се преместят имплантите нагоре към врата,но май ще ме подмине гравитацията този път
Нема съ пуашиш... на нашата планета няма "обратна" гравитация
  #4473  
Стар 27th March 2012, 18:40
Аватара на Елисавета
Елисавета Елисавета не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2011
Мнения: 40
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
Нема съ пуашиш... на нашата планета няма "обратна" гравитация
ааа дано,че аман
  #4474  
Стар 27th March 2012, 18:44
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Само никакви челни стойки ... това с качването към врата много ме разсмя
  #4475  
Стар 27th March 2012, 19:15
Аватара на Елисавета
Елисавета Елисавета не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2011
Мнения: 40
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
Само никакви челни стойки ... това с качването към врата много ме разсмя
Няма лошо да се посмеем,Лиле....но опазил ни господ от такива причини
От близки и от това,което съм чела по форуми ми прави впечатление,че почти всеки подложил се на пластична интервенция,прави реоперация по една или друга причина,все нещо някъде не е наред..На моменти ми се иска да не бях се мамопластирала изобщо,толкова стрес,толкова болка и пари хвърлени на вятъра
Имам едно въпросче..Някой да си е мазал белезите с мадански мехлем-""чудото"" му казват?Днес моите аптекарки ми казаха,че заличавал дори и стари белези,но изисквал постоянство(то кое не изисква постоянство),поне 40 дни всяка вечер правиш компрес и преспиваш с него....!!!И с какво сте ги мазали изобщо?
  #4476  
Стар 27th March 2012, 19:40
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Ко туй чудо па и маданско... не го знам. Ако има нещо, което да заличава белези аз съм съгласна и с аки от чучулига да се мажа
  #4477  
Стар 27th March 2012, 21:05
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Някой може ли да ми каже от къде да си купя лепенки за зърна. Разбрах че имало специални за тази работа. Миссс май ползваше някакви лепенки я веднага да се включи тук.
  #4478  
Стар 27th March 2012, 21:20
Аватара на Adelini
Adelini Adelini не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2009
Град: София
Мнения: 670
По подразбиране

Здравейте мацки Отдавна не съм се включвала, но отскоро започнах да чета пак покрай скандала с ПИП
И аз да споделя за моята подмяна, която направих преди 2 седмици, пак при Ники Георгиев. Слава богу не се бяха спукали След малко колебания се спрях на Ментор, минах от анатомични на кръгли, но разликата не е голяма.

Относно това маданско мазило при стари белези не действа за пресни не знам.
Аз имам стар белег от изгаряне (била съм на 1 г.) и пластика на лявата ръка (правена нескопосано от Юрий Асенов в същата, цитирана от Елисавета болница в Пловдив, когато съм била на 10 и 12 г., сега съм на 30). Мазах белега с това лекарство в продължение на 6 месеца, 4-5 г. след пластиката. Ефект - нулев. Язък за надеждите и усилията и постоянството ми тогава.
__________________
"Хората страдат не от това, което се случва, а от своето отношение към станалото" - Mонтен
  #4479  
Стар 27th March 2012, 21:32
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Adelini, дано от тук нататък да нямаш проблеми

Маркова, лепенки за зърна има в магазините на Etam. Също така и Ф секс шоповете онлайн
  #4480  
Стар 27th March 2012, 22:28
Аватара на Елисавета
Елисавета Елисавета не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2011
Мнения: 40
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Adelini Виж мнението
Здравейте мацки Отдавна не съм се включвала, но отскоро започнах да чета пак покрай скандала с ПИП
И аз да споделя за моята подмяна, която направих преди 2 седмици, пак при Ники Георгиев. Слава богу не се бяха спукали След малко колебания се спрях на Ментор, минах от анатомични на кръгли, но разликата не е голяма.

Относно това маданско мазило при стари белези не действа за пресни не знам.
Аз имам стар белег от изгаряне (била съм на 1 г.) и пластика на лявата ръка (правена нескопосано от Юрий Асенов в същата, цитирана от Елисавета болница в Пловдив, когато съм била на 10 и 12 г., сега съм на 30). Мазах белега с това лекарство в продължение на 6 месеца, 4-5 г. след пластиката. Ефект - нулев. Язък за надеждите и усилията и постоянството ми тогава.
Да,от 2 часа ровя като мишле из нета,ииииии разбрах,че е за пресни рани и белези,както и за 1500 други нещаЗапочвам го от днес и ще дам по-нататък инфо как действа на пресни белези
С теб Аделини сме правили операция по едно и също време горе-долуЗнам,че е рано да се каже все още,но как усещаш твойте,по-твърди ли са ти от Пип-а?Мисля,че Нел ме беше успокоила,че е пипала Ментор и не са били особено твърди...Но аз пак си търся успокоение...
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:43.