IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 29th May 2008, 16:45
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от еМ ДжИ
Или винаги пийте витамин Б комплекс. Едно време всеки лекар го предписваше като задължителна добавка към антибиотика ...
АЗ това правя и без да ми казват лекарите
Отговори с цитат
  #42  
Стар 29th May 2008, 21:30
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от еМ ДжИ
Или винаги пийте витамин Б комплекс. Едно време всеки лекар го предписваше като задължителна добавка към антибиотика ...
Това го бях забравила, а на мен никой нищо не ми дава с антибиотиците и другите лекарства които пия често, но пътк поне на 6 месеца ходя за цитонамазка и за каквото се сети док но до сега не см имала сериозен проблем през последните години. За другите лекарства незнаех аз винаги като не забравя де взимам Мукомакс като почна антибиотика и след него пак.
__________________
335 сс подмускулно
Отговори с цитат
  #43  
Стар 31st May 2008, 08:42
alkiona alkiona не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 27
По подразбиране

__________________
Ако не знаеш къде си тръгнал ще стигнеш някъде другаде!!!!!!!!
Отговори с цитат
  #44  
Стар 31st May 2008, 11:16
Aine Aine не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2008
Град: В Облаците
Мнения: 63
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Celine
Микробиологичното изследване струва 8-10 лева ( без антибиограма)
вече е 25-30 микробиологията.
Миналата година и аз имах кандида и с приятеля ми заедно ходихме на генеколог, оказа се че не е само тя, а и някаква друга бактерия която се е пренесла от корема му, а аз славо богу се разминах само с това, но така... без да ти пусне изследване ми се струва тъпо да прави прогнози а ми ако ти няма нищо ? Брех всички гинеколози станаха компетентни и без изследвания.
Отговори с цитат
  #45  
Стар 31st May 2008, 12:45
alkiona alkiona не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 27
По подразбиране

Еми то всеки втори вече доктор стана. Как им ги дават тези дипломи не знам.
__________________
Ако не знаеш къде си тръгнал ще стигнеш някъде другаде!!!!!!!!
Отговори с цитат
  #46  
Стар 31st May 2008, 12:55
Aine Aine не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2008
Град: В Облаците
Мнения: 63
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от alkiona
Еми то всеки втори вече доктор стана. Как им ги дават тези дипломи не знам.
моя лекар беше също сигурен,че имам гъбички, но не можеше да реши какви са... дали са кандида или някакви други и дали ги има вагинално или не.... и до каква степен са... за това ми взе секрет за изследване... за да се разбере до каква степен са и до колко са се разпространили за да може да види по коя схема да те лекува. При мен също нямаше сърбежи ... никакви признаци, но настинах хванах някакаъв гаден цистит и от там отидох. Момичета поне на 4-5 месеца ходете на гинеколог незавсимо че сте само с един партньор или използвате презарвативи... особено тези, които се занимават с плуване и по често...

алкоина моля те иди на друг гинеколог и му поискай да ти направи профалактично микробиология да си си сигурна, че всичко е отшумяло.
Отговори с цитат
  #47  
Стар 31st May 2008, 18:38
alkiona alkiona не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 27
По подразбиране

При тая като ходих, още със влизането и казах че искам микробиология. Ама тя ми вика - няма нужда мойто момиче. Много си се панирала май. Изпий тези хапченца и ще ти мине. Но те не минаха и това си е. Сега чакам да дойде началото на юни и ще ходя да си прося ново направление.
__________________
Ако не знаеш къде си тръгнал ще стигнеш някъде другаде!!!!!!!!
Отговори с цитат
  #48  
Стар 3rd June 2008, 00:36
Аватара на casper_stz
casper_stz casper_stz не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: Stara Zagora
Мнения: 2
По подразбиране

Здравейте! Аз днес също установх,че имам гъбички,парене,сърбеж,заче вяване.Мисля да започна самолечение с Mycomax,klotrimazol и някакви глобули,но незнам какви точно,бихте ли ме посъветвали какви точно. А и от предния път,когато имах гъбички си спомням,че след лечението,моята гинеколожка ми изписа някакъв еднократен крем , който се поставяше вътрешно,за да не се появят отново,но не си спомням какъв беше точно...
Отговори с цитат
  #49  
Стар 3rd June 2008, 11:35
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от casper_stz
Здравейте! Аз днес също установх,че имам гъбички,парене,сърбеж,заче вяване.Мисля да започна самолечение с Mycomax,klotrimazol и някакви глобули,но незнам какви точно,бихте ли ме посъветвали какви точно. А и от предния път,когато имах гъбички си спомням,че след лечението,моята гинеколожка ми изписа някакъв еднократен крем , който се поставяше вътрешно,за да не се появят отново,но не си спомням какъв беше точно...
Най-добре отиди на лекар ,защото можи да не е само гъбички
Но ако си решила сама да се лекуваш опитай със Клотримазол -глобули и крем .
Отговори с цитат
  #50  
Стар 3rd June 2008, 13:01
Аватара на Inkaaa
Inkaaa Inkaaa не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Велико Търново
Мнения: 685
По подразбиране :)

Крема за който не си спомняш предполагам е Гиназол,а за рецидив е добре да се пие Флуконазол няколко месеца,но най-добре иди пак на лекар ,може и да се консултираш с друг гинеколог!
__________________
Никой никого не губи, защото никой никого не притежава!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ПомоощКандида
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:48.