IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #251  
Стар 9th December 2007, 11:23
Hrissy Hrissy не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: Varna
Мнения: 58
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mim4e
Hrissy, знам, че тя също е със silimed(две седмици след мойта операция), но не знам какъв точно модел и под или над мускулно са при нея, но може да се научи. следващата седмица имаме коледно парти и със сигурност ще се видим и обсъдим в детайли състоянието на всяка ни.
Ооо ,коледно парти,това е хубава идея
Отговори с цитат
  #252  
Стар 6th February 2008, 23:43
marti4ka marti4ka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 20
По подразбиране

Здрасти на всички . Много се радвам, че открих този форум.
Аз ще си правя операция , най-вероятно март месец ( все още нямам дата ) . Бях на консултация при д-р Заякова и според нея ще е най-добре да съм с анатомичен имплант като освен поставянето на импланта ще е добре гърдите да се повдигнат като се изреже кожа около ареолата ( защото са увиснали ) . По принцип имам чашка C , но и доста излишна кожа. Каза ми , че импланта трябва да е 320 някаде за да се получи добре. Притеснявам се защото много искам да стане стегнат и хубав бюст и малко ме е страх , освен това не искам да става много голям . Може ли някой да ми помогне ...много ми се иска да видя как изглежда такава операция и белезите - имплантите ще са поставени отдолу а кожата ще се изреже около ареолата .Останах с много добри впечатления от доктор Заякова и определено тя ще е моята лекарка. Притеснявам се обаче, дали резултата ще е това което очаквам . Многооо моля ако има някои с такава операция ( и поставяне на имплант и прибиране на кожа ) да ми пише
Много мерси предварително , ще чакам с нетърпение отговори
Отговори с цитат
  #253  
Стар 7th February 2008, 23:09
roxy roxy не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 79
По подразбиране

Мартичка,желая ти успех и дано получиш желания резултат.Аз нямам обиране на кожа ,а само поставяне на импланти при същата лекарка,и съм много доволна поне за сега.Това че ще ти обира кожата около ареолата е много добре,в смисъл че ще се избегнат грозните белези които остават когато обират кожа по другия метод с напречен разрез под гърдата.Докторката е голям естет,и мисля че ще ти направи един прекрасен бюст.
Отговори с цитат
  #254  
Стар 7th February 2008, 23:19
brilliance brilliance не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: Варна
Мнения: 11
По подразбиране

Мартичка, и аз ти пожелавам успех и аз съм само с поставяне на импланти без обиране на кожата. Моите са 320сс под мускула и не изглеждат никак големи.
Отговори с цитат
  #255  
Стар 8th February 2008, 11:06
marti4ka marti4ka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 20
По подразбиране

Мерси много за милите отговори. Предполагам че всички са били много нервни преди да минат през това, сега д-р Заякова е в отпуска , но към 20 февруари ще отида вече да си запазя дата . Много се вълнувам ...вие срещате ли се някаде?
Отговори с цитат
  #256  
Стар 8th February 2008, 18:10
roxy roxy не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 79
По подразбиране

Аз съм само с 4 месеца стаж,и до сега не съм ходила на срещи.
Отговори с цитат
  #257  
Стар 9th February 2008, 16:53
ev4eto ev4eto не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: burgas
Мнения: 17
По подразбиране

здравейте момичета!отдавна се ровя в този сайт,но едва преди няколко дни се регистрирах. искам да си правя липосукция и сега проучвам хирурзите!ходих на консултация при доц. Евстатиев,но искам да се допитам до още някой специалист!Чувам добри отзиви за д-р Заякова,ама само за цици!Има ли някой ,който да си е правил липосукция при нея и какви са ви наблюденията ?
Отговори с цитат
  #258  
Стар 10th February 2008, 17:01
Emma_ Emma_ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2007
Град: Русе
Мнения: 1
По подразбиране

Ех, толкова много ве4е стават оперираните при тази докторка
от доста време и аз съм си я набелязала,но за сега събирам пари за цици, дано някои каже нещо и на моми4ето за липосукция!
имам дете на 1г и 6м и затова сега се навих,а и съм от русе и варна ми е по-близо и по-удобно,а и май-цените й не са 4ак като софииските
успех на вси4ки пациенти (клиенти ) на д-р заякова
Отговори с цитат
  #259  
Стар 11th February 2008, 10:11
Аватара на Estel
Estel Estel не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: някъде наоколо :)
Мнения: 12
По подразбиране

Аз съм си правила липосукция при др.Заякова и съм много доволна. Правих си я на 01.10.07 на паласки , коремче и бричове . Страхотен специалист само това мога да кажа за нея.
Отговори с цитат
  #260  
Стар 11th February 2008, 10:38
ev4eto ev4eto не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: burgas
Мнения: 17
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Estel
Аз съм си правила липосукция при др.Заякова и съм много доволна. Правих си я на 01.10.07 на паласки , коремче и бричове . Страхотен специалист само това мога да кажа за нея.
este, много ти благодаря, че откликна.Можеш ли да ми кажеш цената горе долу?И само още нещо да те питам - цената как се определя?Въз основа на третирани зони или на количеството,което се изтегля?Благодаря ти предварително! Ако е удобно сподели ти каква цена си платила за цялата услуга!
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
viki/isi

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ЗаяковаquotКамийquot
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:20.