IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #671  
Стар 17th January 2013, 13:02
Аватара на Жени
Жени Жени не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: VARNA
Мнения: 51
Изпратете съобщение чрез ICQ до Жени Изпратете съобщение чрез AIM до Жени Изпратете съобщение чрез MSN до Жени
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Desy_Stz Виж мнението
Здравейте на всички!
Искам да попитам - реших да си направя операция на гърдите за оправянето им след раждането ми. Спрях се на д-р Заякова - Варна и избрах кръгли импланти високо профилни на Макган 375 куб.
Искам да попитам, аз съм висока 169 см. и в момента съм с чашка В, но гърдите ми са отпуснати, дали не трябва да сложа например 400 или 425 куб.? Искам все пак да имам по-голям и добре сложен бюст и много се притеснявам да не сбъркам кубиците!
Аз съм 174 см-висока ,60кг и си сложих на 28.11.2012-380 куб. също бях с чашка Б,моите гърди също бяха отпуснати имам повдигане ,обиране на кожа и мога да кажа,че д-р Заякова ми препоръча 340 куб.,но аз исках по-големи и стигнахме до решението да сложим 380 куб. сега съм много доволна от избора си много са ми добре,като големина а и доста бързо се възстанових предвид големите болки,които имах и това,че от 2-ден на операцията бях на работа.Преди 10дена бях на контролен преглед в резултат на упоритото третиране на белезите от първия ден на свалянето на превръзките към днешна дата белезите са избледнели и трудно се забелязват дори докторката се изненада!
__________________
KRASOTATA E NACHIN NA JIVOT
Отговори с цитат
  #672  
Стар 17th January 2013, 14:47
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Desy_Stz Виж мнението
Здравейте на всички!
Искам да попитам - реших да си направя операция на гърдите за оправянето им след раждането ми. Спрях се на д-р Заякова - Варна и избрах кръгли импланти високо профилни на Макган 375 куб.
Искам да попитам, аз съм висока 169 см. и в момента съм с чашка В, но гърдите ми са отпуснати, дали не трябва да сложа например 400 или 425 куб.? Искам все пак да имам по-голям и добре сложен бюст и много се притеснявам да не сбъркам кубиците!
Др Заякова е прекрасен хирург, но е свидлива с кубиците!
Аз бях се насочила към нея, защото моя близка приятелка беше много доволна. Отидохме с приятелката ми на консултация и двете изпднахме в тих шок, когато Заякова ми каза, че максимума, който може да ми сложи е 290 сс! При все, че моята приятелка е доста по-дребна от мен и беше й сложила 375сс. Аз също бях с много силна птоза, полупразна чашка Б, 170см , 77см подгръдна... Стана ми ясно, че с пазарене ще стигнем максимум до 320 сс, а приятелката ми постоянно се оплакваше, че нейните й малеят... така отпадна Заякова за мен.

Сега съм с 450сс и въпреки това се наложи Т-образно обиране. Ако са ти отпуснати гърдите, по-големия кубик не винаги е решение. Защото ако ареолата е позиционирана по-ниско, колкото и голям кубик да сложиш, гърдата ще сочи надолу.. Но аз лично, а и 95% от жените с импланти, бихме те посъветвали да сложиш най-големия възможен кубик! Това е един от малкото съвети, които съм приемала и съм много щастлива от този факт! Защото дори сега ми малеят гърите, не ми се мисли колко щеше да ме е яд ако бах се доверила на преценката на Зякова!


Има там 5% тунинговани жени, които са доолни на 250-300 сс, но те принципно са по-свенливи и може би привличането на внимание ги притеснява. Аз преди моята оп изпаднах в ситуация, която една такава мацка с 250сс ми се караше да не би да съм искала да ставам секс-бомба с този кубик!?! Аз й отговорих лаконично "Да, що? Проблем ли има?" Истината е, че с 400-500 сс може в случаи които искаш да си много екстремна. В други случаи с друго облекло напълно да скриеш факта, че си с тунинг. Но да се подложиш на целия тоя кошмар , да дадеш един камион пари и пак да буташ подплънки в сутиена... ей това не го разбирам.

Това беше леко лирическо отклонение. Определено 375 сс не са най-малките. Но щом ти твърдиш, че искаш голям бюст, а не просто стегнат и оформен, се насочи към 450! Мога да ти пратя снимки ако искаш на ЛС, с теб сме една височина.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.

Последно редактирано от Нелка : 17th January 2013 на 14:57
Отговори с цитат
  #673  
Стар 18th January 2013, 14:30
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Жени Виж мнението
Преди 10дена бях на контролен преглед в резултат на упоритото третиране на белезите от първия ден на свалянето на превръзките към днешна дата белезите са избледнели и трудно се забелязват дори докторката се изненада!
Браво на теб,Жени!!!
Аз съм много небрежна с моите белези.Мазала съм ги около пет пъти само.
Отговори с цитат
  #674  
Стар 18th January 2013, 20:43
Аватара на Жени
Жени Жени не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: VARNA
Мнения: 51
Изпратете съобщение чрез ICQ до Жени Изпратете съобщение чрез AIM до Жени Изпратете съобщение чрез MSN до Жени
Smile

Цитирай:
Първоначално написано от desislavaangelova9910 Виж мнението
Браво на теб,Жени!!!
Аз съм много небрежна с моите белези.Мазала съм ги около пет пъти само.
Упорита съм си аз Деси затова сега съм с доста добър резултат ,вече започнах 3та опаковка контрактубекс,но много зависи и от кожата ти..вече нямам никакви болки
__________________
KRASOTATA E NACHIN NA JIVOT
Отговори с цитат
  #675  
Стар 18th January 2013, 21:55
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

Супер!Много се радвам за теб,Жени.
Отговори с цитат
  #676  
Стар 19th January 2013, 10:04
Аватара на Жени
Жени Жени не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: VARNA
Мнения: 51
Изпратете съобщение чрез ICQ до Жени Изпратете съобщение чрез AIM до Жени Изпратете съобщение чрез MSN до Жени
По подразбиране

Доста се бях постреснала Деси,като ги гледах едни такива около 4-5см релефни направо си виках това няма как да се оправи,но уви ......ти си преди мен 10дена оперирана трябва вече да си почти,като новичка
__________________
KRASOTATA E NACHIN NA JIVOT
Отговори с цитат
  #677  
Стар 19th January 2013, 14:54
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

Днес стават точно два месеца,Жени.Не мога да се оплача/пу-пу-пу/.Все още ме опъва дясната,но на моменти и пак на моменти лявата ми е по-голяма,но не ми пука.От снощи съм много съвестна с белезите-мажа ги.Досега не смеех,защото са ми прекалено хубави/като си знам кожата и способнотта и да прави белези/ и от страх да не ги съсипя,но то каквото има да става...
Отговори с цитат
  #678  
Стар 20th January 2013, 15:22
Аватара на Бижу
Бижу Бижу не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 616
По подразбиране

Деси, как са ти белезите в момента, преди активното мазане? Тъмни ли са? Имат ли релеф?
Отговори с цитат
  #679  
Стар 20th January 2013, 18:24
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

В момента белезите ми надминават очакванията ми,Бижу
Единият е по-релефен,но са малки и сравнително тънки.Оф,страх ме е да се похваля чак...Ако пазиш линкчето със снимките ми отпреди,можеш да ги видиш,добавила съм нови снимки
Отговори с цитат
  #680  
Стар 20th January 2013, 19:58
Аватара на Жени
Жени Жени не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: VARNA
Мнения: 51
Изпратете съобщение чрез ICQ до Жени Изпратете съобщение чрез AIM до Жени Изпратете съобщение чрез MSN до Жени
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от desislavaangelova9910 Виж мнението
В момента белезите ми надминават очакванията ми,Бижу
Единият е по-релефен,но са малки и сравнително тънки.Оф,страх ме е да се похваля чак...Ако пазиш линкчето със снимките ми отпреди,можеш да ги видиш,добавила съм нови снимки
ДЕСИ.озпрати някоя друга снимка да погледна .....
__________________
KRASOTATA E NACHIN NA JIVOT
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
viki/isi


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ЗаяковаquotКамийquot
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:23.