IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #691  
Стар 1st May 2013, 16:02
Tinka79 Tinka79 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте, някой скоро правил ли си е повдигане на бюста при Заякова? И колко пари ви взе?
Отговори с цитат
  #692  
Стар 15th October 2013, 20:25
Desy_Stz Desy_Stz не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 3
По подразбиране

Въобще не съм доволна от д-р Заякова! Платих си за повдигане на бюста и поставяне на импланти. Като се събудих от операцията ми каза, че ми е спестила разреза за повдигане (в последствие като ми спадна отока се оказа, че въобще не ми е повдигнала бюста), зърната ми бяха в различна форма и като я питах какво правим сега - отговора беше ами ще ги оправим. Попитах дали дължа нещо - и тя ми каза ами 500 - 600 лв.
Питам се за кое - за това, че ми направи зърната криви и с различна големина ли?
Момичета внимавайте много къде ходите, защото аз всеки ден се ядосвам и ми става ужасно гадно като се сетя, че дадох парите си и се подложих на операция и накрая ме е яд на себе си, че отидох при тази докторка.
За мен такива неща, които съм си пратила трябва да бъдат оправени от нея - тя ме е рязала, не съм се рязала сама, но така е - на нея не и пука, защото има още много момичета и тя ще им вземе парите и пак ще им каже, еми ще ги оправим, но пак плати
Отговори с цитат
  #693  
Стар 19th December 2013, 18:00
FarNiente FarNiente не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2013
Мнения: 11
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от foxlives38 Виж мнението
Здравейте.Много ще съм ви благодарна ако някой ми даде съвет какво да правя.Скоро ми предстои операция за увели4аване на бюста.Не мога да взема решение какви кубици да си сложа.Висока съм 160,47 кг, с малък бюст (4ашка А) и мисля 4е съм с тесни рамене.Доктора ми предложи в на4алото да ми постави 380 кубика висок профил под мускола,но аз понеже искам над,то се съгласи и каза 4е не е проблем.Оба4е аз се съветвах с много приятелки и те ми казаха 4е май ще ми дойдат много големи.После бях при него отново на консултация и му казах 4е май ще ми дойдат големи и той ми предложи 350 кубика.Оба4е сега отново не съм сигурна за размера и не знам кои кубици да ми сложи Хем не искам да имат голямо разстояние между двете гърди и хем не искам да ми дойдат малки.Той ме мери с метър и каза 4е съм "16",ако на някой му говори нещо.Притеснявам се да не ми дойдат 350 малки.Моля пишете ми ако имате някаква представа за какво става въпрос.Благодаря ви предварително.
Здравей foxlives38. Аз лично не мисля, че 350 са малко - аз съм с 295, а съм висока 177см - но всичко това е въпрос на вкус и физика. Пуснала си въпроса си в темата за Заякова, тя ли ще поставя имплантите ти надмускулно?
Отговори с цитат
  #694  
Стар 21st December 2013, 09:23
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Ти въобще чете ли ни постовете за надмускулното? Много ми е интересно.
Питай доктора как ти е поставил имплантите. Ако ти ги е поставил подмускулно все пак, евала му!
Отговори с цитат
  #695  
Стар 21st December 2013, 11:17
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от foxlives38 Виж мнението
Здравейте,не не е тя.Направих си ве4е операцията за увели4аване на бюста но ми се струва 4е нещо не е наред.По принцип исках имплантите да са над мускулно но май доктора ми ги е сложил под мускулно.Може и да си въобразявам,но на мен така ми изглеждат,и най важното 4е имам приятелка с под мускулно и аз имам абсолютно същите болки като нейните в мусколите.Много познати ми казват 4е не би трябвало да имам 4ак такива болки след като е над мускулно.На мен формата определено ми прели4а на под мускулно.Моля ви някой знае ли къде и как мога да се убедя по какав на4ин са ми поставени имплантите?Пишете ми при първа възножност.
Аз не разбирам защо ти е да ги слагаш надмускулно , или си малко информирана или аз нещо не вдявам , дано ти ги е сложил под... , щото иначе ще си имаш главоболия
Отговори с цитат
  #696  
Стар 21st December 2013, 11:45
Аватара на eliii
eliii eliii не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 688
По подразбиране

Изумяват ме някой хора!!!За какво ни пита ,като не ни чете?!?То е казана,каквото човек сам си направи никой не може да му го направи!
Отговори с цитат
  #697  
Стар 21st December 2013, 13:42
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Куку-руку, вафла вкусна! Определено можеш да полудееш с такъв човек, добре че не ми е в къщата ...
Отговори с цитат
  #698  
Стар 21st December 2013, 14:01
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

Защо въобще и обръщате внимание незнам.На мен още първоначално ми направи много лошо впечатление;един и същ пост в няколко теми.То верно форума е на произвола на съдбата,ама малкото които все още пишем тук сме си полезни.
Та каквото и да е станало с тази мацка,то вече е факт.Тя не послуша/прочете нито един от вашите коментари,поне аз съм с такова впечатление и мисля ,че не се е оперирала тук,но както и да е.Дано лекарят и си е свършил работата и няма проблеми с имплантите.
Отговори с цитат
  #699  
Стар 21st December 2013, 16:09
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Права си, Деска! Сигурно сме се намирали на работа.
Отговори с цитат
  #700  
Стар 21st December 2013, 16:32
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Начи.... има едно жУвотно, което се нарича ЕПИКРИЗА... та там трябва да пише как са ти поставени имплантите... ма верно що се мориме не ми е ясно
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
viki/isi


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ЗаяковаquotКамийquot
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:01.