IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #701  
Стар 21st December 2013, 19:16
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
Начи.... има едно жУвотно, което се нарича ЕПИКРИЗА... та там трябва да пише как са ти поставени имплантите... ма верно що се мориме не ми е ясно
Не се знае кой ги е слагал , и ако е надмускулно може би и да нЕма такова жУвотно
Отговори с цитат
  #702  
Стар 22nd December 2013, 11:03
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tyning Виж мнението
... жУвотно
Много ми хареса ... малкия има да го повтаря ...
Отговори с цитат
  #703  
Стар 22nd December 2013, 15:31
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Ей момичета ще извадя пръчката (не не тая за която си мислите ), много сте лоши ама ей за тва ми харесва да участвам във форум с преобладаващи женско присъствие. Най ми е кеф да ви гледам като изкарате тези големи нотки и започнете да се драскате

Много го нападнахте това момиче и знам, че не с лоши помисли сте така критични, но тя може би ще го разбере точно в този смисъл. Дори и да е сгрешила и да не е проучила добре нещата бъдете малко по тактични. Макар и аз да усещам, че за нейно добро се изразявате по този начин, но дали и тя ще го разбере така. Може би си има доводи, защо е искала да и бъдат сложени имплантите над мускулно, нека тя обясни защо така е сметнала, че е по добре за нея !

Инак сте много прави, че за такива неща много трябва да се прочуват нещата и да се пита, а не после човек да си блъска главата при свършен факт !
Отговори с цитат
  #704  
Стар 23rd December 2013, 08:36
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението
Много го нападнахте това момиче и знам, че не с лоши помисли сте така критични, но тя може би ще го разбере точно в този смисъл.
Ама, Пуф ... мисля, че в началото бяхме тактични. Само дето тя или не чете, или не пише след като е прочела, но по-скоро е първото, защото си иска, та иска надмускулно и то като схванеш, че с тактично казване не става почваш с по-рязки изрази, та белким те разберат. Честно казано хич не ме интересува каква мисли че съм, по-важното е да и се набие в главата, че надмускулното никак не е за избиране. Ама то вече било каквото било. Не очаквам и да пише дали е разбрала дали е над или под. То просто с нея нямаше комуникация, тя си водеше монолог.
Отговори с цитат
  #705  
Стар 23rd December 2013, 09:30
Аватара на lidiya
lidiya lidiya не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: София
Мнения: 519
По подразбиране



Е ние за какво се морихме да пишем и обясняваме толкоз за надмускулното?!?
Момиче, теб от болката ли те беше страх та избра надмускулното и сега си разочарована, че и то боли?!?
Надявам се, наистина да са ти сложени имплантите ПОДмускулно, защото иначе много скоро ще те удари бързият влак на реалността с тези надмускулно поставени импланти и ще се наложи да те режат онтово. Ноооо, ние обяснихме, посъвтевахме, ти си държиш на твоето...
Както казва Лилянка, най-бързия начин да видиш как са поставени имплантите е като си погледнеш епикризата.
__________________
Бъдещето принадлежи на тези, които вярват в красотата на мечтите си.
Отговори с цитат
  #706  
Стар 24th December 2013, 01:10
foxlives38 foxlives38 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2013
Мнения: 12
По подразбиране

Така...сега за вси4ки много умни професорки където се имат за много велики.Както ве4е написах и сега пак се повтарям о4аквах нещто разли4но от този сайт но сега се убеждавам 4е сам грешала.Да обесня:
Не сам ви 4ела коментарите за надмукулното поставяне защото съм запозната достатъ4но,а само да ви кажа 4е аз живея в 4ужбина а там масово се поставят импланти надмускулно,и познавам достатъ4но жени които имат надмускула.Да ви обесня за тези теории кадето ми ги развивате какво може да се полу4и с надмускулното поставяне,така е,могат много неща,и да увиснат и други,но при жени с нормален бюст,а не с малък,с малък е съвсем малко вероятно.Да ви кажа 4е в Европа подмускулното въобще не го хвалят,а нали се сещате 4е са те светлинни години от нас.А защо аз сам искала над?Еми просто е:Защото,4е първото и най важното са по подвижни,по меки и естествени.Подмускула са като камъни,а най итерестното ако въобще сте наясно жена с помускулно спортува...имплантите и 4ак ще литнат от кожата и,така 4е преди да запо4н4те да обиждате някой който не познаване първо се замислете,това вашето се казва ЛИПСА НА ВЪЗПИТАНИЕ...
Отговори с цитат
  #707  
Стар 24th December 2013, 01:23
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

Понеже аз,с елементарното възпитание съм чела доста и за ПОД и за НАДмускулното поставяне на имплантите ще ти кажа ,че избрах първото по ред причини,които аз си знам.
А ти,защо искаше другият метод също сама си знаеш.
Предположих,че няма да се оперираш в страната,но защо тогава търсиш мнения в български форум.Пиши във форумите на държавата,която обитаваш,може да са ти по-полезни!Или не владееш език,като се вземе под внимание как пишеш на български,няма да се учудя!!!
Отговори с цитат
  #708  
Стар 24th December 2013, 02:19
foxlives38 foxlives38 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2013
Мнения: 12
По подразбиране

Хаха,моля ви се ...нямам пове4е намерение да се занимавам с глупости и само да си губя времето. В София се оперирах, а в България не живея от 10 год.,но пък не съм длъжна да давам обяснение на когото и да е.Ве4е написах защо така пиша на български,но няма кой да про4ете.Знаете ли какво...аз се махам от тоз интригантски сайт и пове4е няма да вляза никога,пишете си каквото си искате и за мен и за други като мен,мен не ме вълнува,под достойнството ми е да се занимавам с такива глупости.Сбърках като се регистрирах тук.Обиждайте си и се заяждайте с някоя друга,мен въобще не ме засяга...
Отговори с цитат
  #709  
Стар 24th December 2013, 10:47
Аватара на eliii
eliii eliii не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 688
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от foxlives38 Виж мнението
Хаха,моля ви се ...нямам пове4е намерение да се занимавам с глупости и само да си губя времето. В София се оперирах, а в България не живея от 10 год.,но пък не съм длъжна да давам обяснение на когото и да е.Ве4е написах защо така пиша на български,но няма кой да про4ете.Знаете ли какво...аз се махам от тоз интригантски сайт и пове4е няма да вляза никога,пишете си каквото си искате и за мен и за други като мен,мен не ме вълнува,под достойнството ми е да се занимавам с такива глупости.Сбърках като се регистрирах тук.Обиждайте си и се заяждайте с някоя друга,мен въобще не ме засяга...
Разгеле,адиос baby...
Отговори с цитат
  #710  
Стар 24th December 2013, 12:17
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

НачИ , спирам да спортувам , че като ми ЛИТНАТ имплантИтИ през кожата , ко ша праа без СиСи ааааа ....

Последно редактирано от tyning : 24th December 2013 на 12:35
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
viki/isi

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ЗаяковаquotКамийquot
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:38.