IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #61  
Стар 12th February 2007, 10:32
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Devil_wears_Prada
По моите скромни познания в областта на пластичната хирургия, целулит не се маха с липосукция!
И по мойте къщо
що се отнася до болката е то без никаква не може, ама въпроса е че в сравнение с масажите, мезото е много по - поносимо. И много е важно кой ти го прави.Аз съм на принципа, че винаги за всякакви процедури трябва да се търси най-доброто и най.добрите! Относно ефекта : Значи това се установява чрез преглед.В зависимост нивото-етапа на целулита, до каква степен е засегната тъканта, самата кожа, хормони, метаболизъм и ред други фактори се назначава най-доброто решение за премахване. Аз ходих на такъв преглед и при мен се препоръча мезото.А и той все пак революционен метод и повечето случаи се поддават положително на този метод. Това от мен. Аз говоря конкретно за моя случай.
Отговори с цитат
  #62  
Стар 12th February 2007, 20:55
МЕРИ МЕРИ не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 63
По подразбиране

Да, извинявам се, че не бях много подробна в обясненията си. Проблемът ми беше в бричовете, които загрозяваха много формите на тялото ми. А иначе и целулит не ми липсва, но него може да скриеш в панталон, а бричовете не. По принцип съм с нормално тегло и височина.
Та в този смисъл преди да прибягна до крайната мярка пробвах всякакви алтернативни методи и неинвазивни процедури. Дадох сума ти пари за какви ли не терапии. Писна ми.
Само липосукцията оформи по-добре тялото ми. Това всичко ви го казвам по повод на мезотерапията, с която ми обещаха, че проблемът с бричовете ще бъде решен. След 4-та процедура нямах и сантиметър подобрение. Имайте в предвид, че всяка една процедура е 160 лв, в Пловдив, в салон Енигма. Отказах да направя останалите две. Преди това правих и дермосоник, парафанго, таласотерапия, целутрони, антицелулитни масажи и др.
Съжалявам, ако съм ви разочаровала, но това са фактите, които исках да споделя с вас
Отговори с цитат
  #63  
Стар 12th February 2007, 21:26
Devil_wears_Prada Devil_wears_Prada не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 3 736
По подразбиране

МЕРИ, твоят проблем е бил съвсем различен, при теб става дума за структура.Аз съм правила също най - различни антицелулитни масажи и винаги има ефект, когато са съчетани със здравословно хранене и спорт.При мен проблемът идва от детството, когато имах тежка алергия и трябваше да ме лекуват с кортикостероиди ( кортизон ) и освен, че качих кг ми се появи целулит, така че ще опитам и мезотерапията скоро време!
Отговори с цитат
  #64  
Стар 15th February 2007, 09:59
helen4ee helen4ee не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: София
Мнения: 79
По подразбиране МЕРИ

ЛЕЛЕ нправо уби рибата мацка бричовете са голям проблем ... както и целулитът .. с който всички тук имат проблем включително и аз.. имам въпрос към теб .. всичките процедури които си направила махнали ли са ти целулитът и ако има такива сред изброените моля те ми кажи .. а доколкото до липосукцията аз съм чела че маха целулитът и искам на такова нещо да се подложа чесно казано хаха .. какви пари какви болки ? благодаря ти предварително
Отговори с цитат
  #65  
Стар 15th February 2007, 10:01
helen4ee helen4ee не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: София
Мнения: 79
По подразбиране

ства въпрос за МЕРИ
Отговори с цитат
  #66  
Стар 15th February 2007, 15:52
Flame73 Flame73 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 619
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от МЕРИ
Проблемът ми беше в бричовете, които загрозяваха много формите на тялото ми. А иначе и целулит не ми липсва, но него може да скриеш в панталон, а бричовете не.
И аз също съм решила да се подлагам на липо...А проблема с целулита реши ли го чрез тази процедура(интервенция).И доволна ли си от резултата,Мери?
__________________
Не трудното, а лесното погубва,
човешкото в човешката душа.
И тя не би разкрила свойта хубост,
без шмиргела на грозните неща!
Отговори с цитат
  #67  
Стар 15th February 2007, 18:28
Цвета С Цвета С не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 411
По подразбиране

момичета не се заблуждавайте ,не е възможно целулит да се махне с липосукция ,най-малкото защото ако се работи на толкова повърхностен слой ще станете цялата на дупкии то какви.Дори след липоскуция се случва да се увеличи ,поне видимо,целулитът.Аз съм с липосукция и съм много по-слаба отколкото преди нея ,но целулита ми не се е повлиял никак,който ви обещае подобно нещо ви лъже в очите ,така че вие си решавате.
Отговори с цитат
  #68  
Стар 15th February 2007, 21:04
Аватара на Olivia
Olivia Olivia не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: london
Мнения: 1 477
Изпратете съобщение чрез ICQ до Olivia Изпратете съобщение чрез Yahoo до Olivia
По подразбиране

леле...на к'ви мъки са подлагате само..
__________________
Най-добрите и красиви неща не могaт да бъдат видени или докоснати,те се усещат в сърцето!
Отговори с цитат
  #69  
Стар 15th February 2007, 22:42
Аватара на jito7
jito7 jito7 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 1 879
Изпратете съобщение чрез ICQ до jito7
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Цвета С
...Аз съм с липосукция...
кажи къде си я прави и колко ти струваше? и само за определени области ли говорим (дупе, брич и т.н.) или ..?
Отговори с цитат
  #70  
Стар 16th February 2007, 12:01
МЕРИ МЕРИ не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 63
По подразбиране

Момичета,

Истината е, че целулитът не ми се повлия от никакви процедури, а също така и от липосукцията. Но определено ви казвам, че съм доволна, защото на същите килограми изглеждам слаба, а преди с тези бричове изглеждах ужасно. Да при мен липосукцията не отстрани проблема с целулита, но определено сега се харесвам повече.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Целулит
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:18.