IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #91  
Стар 12th August 2007, 21:24
just_a_girl just_a_girl не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 311
По подразбиране

аз съм мн малка да мисля за имена ама за мом4е мн ми харесва Даниел, Димитър също не е зле. За момиче не знам...
Аз пък мн си харесвам моето - Соня... и в наща фамиля имало сумати срадни... баба ми не дошла на изписването от родилния щото бащами категорично отказал да ме кръсти Стефка като нея и тъй... и мн хубаво е направил щото тва голяма и малката Стефка нещо не ме радва ама хич
__________________
Hills to climb, sights to see, seas to cross, friends to make, hands to shake, the world is yours... I want more!
Отговори с цитат
  #92  
Стар 13th August 2007, 19:46
melani melani не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2005
Град: Пловдив
Мнения: 32
По подразбиране

Да ,Mena името на дъщеря ми е Мирела,презимето-Иво,а фамилията е ....Звучи някак си кратко и благозвучно ли....незнам как точно да го опиша.По добре,отколкото Мирела Ивова.....това е мое мнениеПрез далечната 98 ми трябваше много нерви за да убедя в родилния дом,че искам точно така да запиша дъщеря ми.Успях и се радвам много.Днес тя много харесва името си.
Отговори с цитат
  #93  
Стар 14th August 2007, 15:46
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Големият ми син се казва Николай. Малкият ми е Асен-Александър. Първият го кръстих на баща му. Вторият е от друг баща, но за името му проявих малко... въображение :P
Отговори с цитат
  #94  
Стар 24th August 2007, 12:36
woly woly не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: Варна
Мнения: 145
По подразбиране

Синът ми се казва Александър 10 г., а дущеря ми Магдалена 2 г.Аз им измислих имената и не са кръстени на никогк,просто не исках цял живот като мен да се срамуват от името си ПЕТРАНКА
Борих се много с родата и успях, ооо и Сашко не позволявам да му казват.
Отговори с цитат
  #95  
Стар 17th September 2007, 15:27
Аватара на charmy
charmy charmy не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: Пловдив
Мнения: 102
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от katie
Ми ти сещаш ли се хубаво име да започва с "Я"? Ще го кръстя Янкул!

Само не ми казвай разни дървета, ще взема да обидя някои без да искам...
Брат ми се казва ЯНИСЛАВ, а един от братовчедите ЯВОР. И двете имена са хубави според мен. ЯСЕН също е хубаво име.
Отговори с цитат
  #96  
Стар 21st September 2007, 10:28
petyaaaa petyaaaa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 269
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Babri
Моите хлапета се казват Симеон и Калоян Винаги съм харесвала български имена
Евала! И аз много харесвам българските имена, но не смея отсега да си правя планове за име на дете, при положение, че още няма дори планирано такова Иначе съм минала през почти целия азбучен указател във въображението си
Не съм съгласна да се кръщават децата на тъстове/свекъри - освен ако идеята на родителите не е да зарадват някой. Ама така - понеже е традиция, и да не се сърдели - НЕ!
Отговори с цитат
  #97  
Стар 21st September 2007, 19:45
Bambina Bambina не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 5
По подразбиране

Моето дете носи едно от най-хубавите български имена, според мен поне Казва се Яна.Името го избрахме пред родилния дом, 15 минути преди да го запишем.Аз си го бях намислила доста преди това, де
Натиск за имеизбирането имаше доста през времето, когато бях бременна.Моите родители нямаха никакви претенции , детето да бъде кръстено на тях , но родителите на мъжа ми ,както и самия той -имаха.въпреки това с много тръшкане, рев и категоричност, успях да се преборя , детето ми да се казва така, както съм решила аз- тази,която я носи 9 месеца и се мъчи като грешен дявол, за да я роди.
Отговори с цитат
  #98  
Стар 24th September 2007, 19:50
evaeva evaeva не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 8
По подразбиране

аз съм си харесала Лили или Ева за момиче , а за момче Александър, но ще му викаме Алекс ,а не Сашо
Отговори с цитат
  #99  
Стар 29th September 2007, 12:45
desislava_stoqnowa desislava_stoqnowa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 12
По подразбиране

Дъщерите ми се казват Илизара и Жулиана,а ако имам син след време ще го кръстя или Мартин или Димитър. Идеята за имената на дъщерите ми не беше приета много от родите ли те ни но все пак с малко увещания я приеха.
Отговори с цитат
  #100  
Стар 3rd October 2007, 00:08
GlowGirl GlowGirl не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 4
По подразбиране

Аз много харесвам руските имена,като например Алексей и Александър и като цяло имената започващи с буквата "А" .
Също много харесвам името на един известен тенесист-Марат, и допреди няколко месеца бях убедена, че така трябва да се казва детето ми един ден(ако е момче).
Също много харесвам името на приятеля ми-Велизар.Звучи много красиво и не е лигаво.
За име на момиче не съм мислила много ,защото повече искам да имам момче.Аз се казвам Ивомира,но не мисля ,че бих го кръстила на мен.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Имената
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:16.