IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #71  
Стар 21st September 2007, 09:23
jufi jufi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: Плевен
Мнения: 7
По подразбиране

Относно това, че страшно много пари се спестявали със спирането на цигарите..............Еми и аз така се надявах...ама се оказа абсолютна глупост....поне аз в началото давах 2 пъти повече пари на ден за папкане , отколкото преди за кутия цигари (която явно ми е намалявала апетита значително )....
Така че тия сметки 2.60 лв. x 365 и т.н. не ги величайте чак толкова много......

аз бях спряла цигарите 1 година и напълнях с 18 кг. така че нито спестих,ми даже гардероба си смених.И сега пак си ги пуша.
__________________
http://www.akusherstvo.ru/lines/lineika/212946.gif

Никога не прикривай чувствата си,когато си щастлива-отдай им се,когато не си-преживей ги!
Отговори с цитат
  #72  
Стар 21st September 2007, 10:14
fleuri fleuri не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 6
По подразбиране

не пуша и миризмата на пушач винаги ме е отвръщавала ... то това е една от основните причини да не пуша изобщо, но незнам защо миризмата на цигарения дим пък ми харесвам въпреки че и нея я избягвам не само защото не искам да мириша на цигари, а и защото не ми се става пасивна пушачка... така да се каже
Отговори с цитат
  #73  
Стар 21st September 2007, 10:34
woly woly не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: Варна
Мнения: 145
По подразбиране

На г-н Кар и за му прочетох гнижлето,но то не ме отказа от цигарите,само бременостите и после пак.Все пак не мога да съм непрекъснато бременна!
Пуша по около кутия на ден,предимно с кафе и алкохол,ми малко пороци и аз да имам
Отговори с цитат
  #74  
Стар 21st September 2007, 12:26
Аватара на mallvina
mallvina mallvina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Sofia
Мнения: 2 583
По подразбиране

Не прочетох всички постове но то е ясно за какво си е темата

Аз не пуша защото не ми харесва,пробвала съм достатъчно много пъти но не ме влече -нито с приятели ,нито на купони -не ми е кеф.
Някак безмислено ми се струва пушенето -първо супер си вредиш от пушенето,даваш си парите ежедневно буквално за нещо което се изпарява за минути ,и ако щете и това че и пожълтяват зъбите,ноктите ,пръстите а да не говорим колко си вредиш и колко смърдиш ..,така че- не харесвам цигарите ,не харесвам дима,понякога имам чувството че не харесвам и пушачите ,ама после ми става съвестно... Защото всички живеем заедно ..в едно тн.общество и за да има някъкво макар и минимално разбирателство между нас трябва да се търпим един друг такива каквито сме ..с всичките си недостатъци и слабости -Всеки сам избира как да живее ..,с какво и как да се трови...!

_________________________
Колумбийска народна песен:
Полудя ли мариХуано че излизаш толкоз рано
Отговори с цитат
  #75  
Стар 21st September 2007, 16:48
CREAMpie CREAMpie не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 304
По подразбиране

Отказах ги след десетина години пушене, вече година и половина не съм палила. Отвратих се, в един момент се почувствах преситена, а сега се чудя къде изобщо ми е бил акълът. Но може би и никога не съм се пристрастявала истински. Започнах ги, защото почти всички около мен пушеха, някакъв криво - разбран тинейджърски опит за отвореност, а после продължих по навик, много тъпо.
Отговори с цитат
  #76  
Стар 25th September 2007, 00:52
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

инфо и
Как да спрем да пушим без да напълнеем?
Отговори с цитат
  #77  
Стар 29th September 2007, 23:49
Jenny^^^ Jenny^^^ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 693
По подразбиране

Никога не съм била редовен пушач. Дори мога да кажа,че започнах да пуша по-често преди няколко месеца,но в последно време при изпушването дори само на 1 цигара започва да ми става гадно и мисля да ги отказвам. За сега пуша по 1 цигара на ден,скоро май и това ще спре. Много лош навик са наистина и който съимее да ги откаже мисля,че няма да сгреши.
__________________
Only one thing makes a dream impossible: the fear of failure.
Отговори с цитат
  #78  
Стар 3rd October 2007, 18:22
missixty missixty не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 39
По подразбиране

След секс ли ?
Ми не съм забелязала
Отговори с цитат
  #79  
Стар 5th October 2007, 12:16
desislava_stoqnowa desislava_stoqnowa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 12
По подразбиране

отказах ги преди повече от половин година и не мисля да ги почвам пак не мога да разбера защо изобщо съм ги почнала навремето
Отговори с цитат
  #80  
Стар 6th October 2007, 11:06
Nortisha Nortisha не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: Sofia
Мнения: 78
По подразбиране

Аз лично съм пушач и много обичам след секс да си запаля една цигара
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Пушители
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:06.