IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Пластична Хирургия > Пластична хирургия


Затворена тема
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #21  
Стар 22nd October 2007, 14:55
blanco y negro blanco y negro не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: испания
Мнения: 1 048
По подразбиране

Искам да ви разкажа какво ми се случи веднъж. Средата на лятото, страхотна жега, вървя си аз по една доста оживена централна улица в Испания. Улицата разкопана и пълна с работници строители. Изведнъж единият подвиква : ей, вижте я тая, хубава е Всички ме дзяпват, а друг добавя: да бе хубава ама няма цици няма нищо Потънах в земята от срам. Така, че да казва кой каквото ще, аз съм с две ръце ЗА.
  #22  
Стар 22nd October 2007, 15:07
woly woly не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: Варна
Мнения: 145
По подразбиране

Момичета,не се ядосвайте,живота е за живите!
Аз моите цицонки цял живот съм ги искала и определено това ми беше комплекс.Сега съм в мир със себе си и не смятам,че нещо/пластичната хирургия/което ме направи по - спокоен,уверен и уравновесен човек е каприз.Нека не падаме на нивото на завистта
  #23  
Стар 22nd October 2007, 15:21
Аватара на Beauty
Beauty Beauty не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 389
По подразбиране

Изобщо не ме интересува кой какво си мисли, операциите са върху собственото ми тяло и това не е влиза в работата на никой друг!
Важното е ,че имам подкрепата на семейството ми, мнението на другите не е решаващо за мен, още повече, че резултатите ми от корекциите са успешни и достатъчно естетични.
По тая логика ние пък трябва да обвиняваме подобни противници на естетичната хирургия, че не се поддържат и че се самоуспокояват при наличието на явни недостатъци...Всеки отговаря за себе си!
Щом се чувстваме по-щастливи и самоуверени така, не е ли това най-важното?
Абе,кво ви пука от "другите"..
__________________
„Не говори винаги, каквото знаеш, но знай винаги какво говориш!“- Клавдий
  #24  
Стар 22nd October 2007, 15:56
sue* sue* не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 21
По подразбиране

.
преди ходех с ортопедични сутини, или с най-дебелите подплънки, дори с поплънки пълни с въздушно мехурче, като балон. Сега съм почти същото /малко повече/, но изцяло АЗ, без маскировки. Чувствам се добре, че всичко си е на място - както е трябвало и трябва да бъде.
  #25  
Стар 22nd October 2007, 19:47
Mutzka Mutzka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: Хасково
Мнения: 9
По подразбиране

Живеем в век,в който ни заобикалят перфектни тела.Особено ние жените сме много суетни.Вече и мъжете се редят на опашки за разкрасителни процедури.Не мисля че пластичната хирургия е глезотия,а напротив-необходимост.Аз вих си уголемила бюста-макар,че близките ми ще ме обиявят за глезла.
  #26  
Стар 23rd October 2007, 09:40
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Вярно е,че отвсякъде ни заобикалят добре изглеждащи мъже и жени и плюс това във всеки човек е заложен стремежът му към съвършенство.Все пак трябва да се сравняваме с по-хубавото,а не с по-лошото,нали?
  #27  
Стар 23rd October 2007, 11:00
snejinkata snejinkata не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 241
По подразбиране

Абе ако изкарваш по 250 лв на месец и едвам свързваш двата края си е доста голяма глезотийка пластчината хирургия!! Все пак, както беше казано по-горе, не е животоспасяваща операция!! Пък и представете си че имате сериозен здравословен проблем- ваш или на ваш близък едва ли бихте си помислили за корекция! Тези операции, които са чисто естетически могат да направят когато човек или вече е понаредил живота си, или когато още не са му дошли важните неща на главата т.е. деца, семейство, закупуване и обзавеждане на жилище. Така е и при мен искам да го направя сега докато все още имам тази "свобода" да мисля само за себе си!!!
  #28  
Стар 23rd October 2007, 11:06
adinka adinka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 517
По подразбиране

И при мен е така,все още ме издържат мама и тате и затова ми подариха ринопластиката,а силикона аз сама ще си го подаря,за което съм изключително горда със себе си.Но наистина ако имах семейство,деца и куп сериозни задължения трудно бих дори помислила за пластика.
  #29  
Стар 23rd October 2007, 13:50
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Че е глезотийка - глезотийка си е пластичната хирургия, защото не всеки може да си го позволи; та от тази гледна точка... Но дали е прищявка - не мисля, мсеки има нужда от самочувствие, което ако няма друг начин - защо да не го добие с помощта на хирургическа намеса? Така че - дали е глезотия или прищявка са две съвсем различни неща...
  #30  
Стар 23rd October 2007, 14:24
Ava-ava Ava-ava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 720
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от adinka
Но наистина ако имах семейство,деца и куп сериозни задължения трудно бих дори помислила за пластика.
Адинка, като имаш семейство и деца, ще видиш, че няма да спреш да мислиш как изглеждаш.И няма да спреш да искаш да бъдеш по-хубава... Даже ще мислиш още повече..Просто сега си мислиш, че ще е по-различно, обаче няма да е
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Глезотиялипластичнатахирургия
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:49.