IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #91  
Стар 20th February 2008, 11:08
Аватара на MILI
MILI MILI не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 5 461
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mitte
Леле майко колко мнения!
А най-странното е, че очевадната истина пак не се вижда!
Май ще трябва още дълго да го духаме и ние и целия европейски съюз,докато не разберем,че нашите "приятели" американците за пореден път разклащат Европа. В момента на международния валутен пазар 1евро = 1,4740 долара или Еврото е 1,5 пъти по-скъпо от долара.
Още малко пояснения:
Към момента само Франция, от ЕВРОПЕЙСКИЯ СЪЮЗ подкрепя Косово и Великобритания(сиреч Англия).Засега решението на ЕС е всяка държава да решава сама(поне има опит за самостоятелно мислене).
Абе как не виждате очевидното не мога да спра да се чудя???????????????
Бавноравзиващите американски политици за пореден път искат да ни разклатят. НИЕ ЕВРОПЕЙСКИЯ СЪЮЗ сме 500 000 000 души,а наебаните американци са 300 000 000 души.
Всички конфликти на балканите се предизвикват от американците за да забавят Европейския съюз да ги издуха, АМА ТОВА ВЕЧЕ Е ФАКТ!
Много се надявам руснаците и китайците да забият един мощен шамар зад врата на Буш.Макар,че нито руснаците ме кефят нито китайците,но това не значи че трябва да харесвам обкръжението на Буш от което страдат и самите американци които ВЛИЗАТ В РЕЦЕСИЯ.
Вие как мислите ,че тези манговци от Косово са решили да се отцепят и са се отцепили юридически? Видение ли са имали?Или са сънували адвокатската колекгия на САЩ? А откъде имат американски знамена тея мангали бе? Всъщност ще бъда откровен боли ме гъза за манговците от Косово прави ли са или са криви,АМА СЪМ БЕСЕН КОЛКО НАИВЕН Е ЦЕЛИЯ ЕВРОПЕЙСКИ СЪЮЗ.

Това мнение не е адресирано към някой от форумците уважавам всички мнения,адресирано е към тези които четат в нета за да измерят нивото на зомбираност на населението.

Какво значи да те кефят китайц.и или американци?
И защо си мислиш,че ти си най- просветленият сред всички Европейци?
Защо не си помислиш и за момент,че има хора които са доста по- навътре в нещата от нас, и взимат доста по адекватни решения от нас.....аз не бих могла да говоря за държавна ,нито за европейска ,нито за световна политика с такава лекота с каквото ти го правиш.....
__________________
никога не може да сме сигурни, че едно заглушено мнение не съдържа част истина...
Отговори с цитат
  #92  
Стар 20th February 2008, 11:27
Аватара на mitte
mitte mitte не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2007
Град: Пловдив
Мнения: 162
По подразбиране

[quote="MILI"]
Цитирай:
Първоначално написано от mitte
.........................................
Какво значи да те кефят китайц.и или американци?
И защо си мислиш,че ти си най- просветленият сред всички Европейци?
Защо не си помислиш и за момент,че има хора които са доста по- навътре в нещата от нас, и взимат доста по адекватни решения от нас.....аз не бих могла да говоря за държавна ,нито за европейска ,нито за световна политика с такава лекота с каквото ти го правиш.....
Ами 1во при мен акцента е на МИСЛЯ и никъде на съм казал че съм най... еди кво си. А защо да не би могла да говориш по тези теми?
Само че темата е за Косово,затова не бих си позволил да я измествам като говоря за мен!
__________________
Ако не ти кой- ако не сега кога?
Улови мига!)
Отговори с цитат
  #93  
Стар 20th February 2008, 11:30
Аватара на MILI
MILI MILI не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 5 461
По подразбиране

[quote="mitte"]
Цитирай:
Първоначално написано от MILI
Цитирай:
Първоначално написано от mitte
.........................................
Какво значи да те кефят китайц.и или американци?
И защо си мислиш,че ти си най- просветленият сред всички Европейци?
Защо не си помислиш и за момент,че има хора които са доста по- навътре в нещата от нас, и взимат доста по адекватни решения от нас.....аз не бих могла да говоря за държавна ,нито за европейска ,нито за световна политика с такава лекота с каквото ти го правиш.....
Ами 1во при мен акцента е на МИСЛЯ и никъде на съм казал че съм най... еди кво си. А защо да не би могла да говориш по тези теми?
Само че темата е за Косово,затова не бих си позволил да я измествам като говоря за мен!
Не си го казал прав си, просто останах с такова впечатление от ц.елия ти пост!......
Все тая де......
__________________
никога не може да сме сигурни, че едно заглушено мнение не съдържа част истина...
Отговори с цитат
  #94  
Стар 20th February 2008, 22:30
Аватара на mallvina
mallvina mallvina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Sofia
Мнения: 2 583
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mitte
... американски политици за пореден път искат да ни разклатят. НИЕ ЕВРОПЕЙСКИЯ СЪЮЗ сме 500 000 000 души,а наебаните американци са 300 000 000 души.
Всички конфликти на балканите се предизвикват от американците АМА СЪМ БЕСЕН КОЛКО НАИВЕН Е ЦЕЛИЯ ЕВРОПЕЙСКИ СЪЮЗ.
Искаш да кажеш,че в момента ЕС няма собствена независима политика която да може да наложи и отстоява
Цитирай:
Засега решението на ЕС е всяка държава да решава сама(поне има опит за самостоятелно мислене).
Мите,нас кой ни пита !

За приемането на Косово мое мнение наште трябва да водят добра политика ,да не признаваме веднага ,както направи Желю Желев,да не сме крайни!
__________________
Идеални са само човешките намерения
Н.Георгиев-пл.хирург
Отговори с цитат
  #95  
Стар 21st February 2008, 12:27
Аватара на mitte
mitte mitte не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2007
Град: Пловдив
Мнения: 162
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mallvina
Искаш да кажеш,че в момента ЕС няма собствена независима политика която да може да наложи и отстоява
Цитирай:
Засега решението на ЕС е всяка държава да решава сама(поне има опит за самостоятелно мислене).
Мите,нас кой ни пита !
Точно това искам да кажа.Точно това се усеща. А забавената и разнопосочна реакция на ЕС в момента ни показва къде "добрите" америкаци имат най-голямо влияние и къде не. Странно е че Франция се оказва най-пробита,а мислех,че французите не се кльопат много с американците.Е може и 2 те неща да са верни французите да не ги харесват, а шепа тяхни политици да им се навеждат.
__________________
Ако не ти кой- ако не сега кога?
Улови мига!)
Отговори с цитат
  #96  
Стар 21st February 2008, 17:43
Аватара на lqlqlqlq
lqlqlqlq lqlqlqlq не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 967
По подразбиране

mirabobi , като не си расист и не мразиш хората, наистина недей да лепиш етикети на албанците...Явно наистина не си попаднал на свестни, но да казваш, че са еднакви не съм съгласна.И аз съм имала вземане даване с албанци (и все още имам) и са пълна притовоположност на това което казваш...Навсякъде си има издънки. Колко такива съм виждала и то българи...ама не съм тръгнала да казвам, че не струват нищо. По твоята логика излиза, че и България е "гадна" ...не бъди толкова краен в изказванията си. Имай малко уважение към народите.
__________________
FolloW ThE BeautY Of YouR DreamS...
Отговори с цитат
  #97  
Стар 2nd March 2008, 22:58
Аватара на mallvina
mallvina mallvina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Sofia
Мнения: 2 583
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mitte
.. как не виждате очевидното не мога да спра да се чудя???????????????
Вижда се Мите
С Ирак какво стана !,виждаш.

Политиката на най -големите- Закона на римското право.Разделяй и владей!
Колкото са по малки и разделени помежду си държавите,толкова по лесно се управляват.
__________________
Идеални са само човешките намерения
Н.Георгиев-пл.хирург
Отговори с цитат
  #98  
Стар 15th March 2008, 16:14
just_smile_{F} just_smile_{F} не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 133
По подразбиране

не сън мн навърте с нещата,ама някъде прочетох,че можело цуганите да поискат да си имат собствена държава...няма нужда просто,ако продължават да разждат като зайци ,българите да се изнизват от тук и положението в държавата да е толкова зле след някоя друга годинка България ще е циганска държава и няма да има смисъл от бунтове и т.н. ...просто сами се заличаваме... нас никои не ни пита дали подкрешяме косово...това ще си го решат политиците....на сникога никои за нищо не ни пита...за това сме и такава държава и никога няма да се оправим..винги се оплакваме ,че нищо не ни е фред ,а не шравим нищо по въпроса...ако мангалите поискат държава сигурно ще им я поднесем на тепсия
__________________
докато не се науча да наранявам...

ще ме нараняват!!!!!!
Отговори с цитат
  #99  
Стар 15th March 2008, 17:42
mirabobi mirabobi не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: sofia
Мнения: 592
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lqlqlqlq
mirabobi , като не си расист и не мразиш хората, наистина недей да лепиш етикети на албанците...Явно наистина не си попаднал на свестни, но да казваш, че са еднакви не съм съгласна.И аз съм имала вземане даване с албанци (и все още имам) и са пълна притовоположност на това което казваш...Навсякъде си има издънки. Колко такива съм виждала и то българи...ама не съм тръгнала да казвам, че не струват нищо. По твоята логика излиза, че и България е "гадна" ...не бъди толкова краен в изказванията си. Имай малко уважение към народите.
Ти като не си расист(ка) гледай това клипче - http://www.clip4e.com/playfscr.php?i...ite_v_bylgariq и си живей с тях.Аз не мога и не искам.А в Косово е същата ситуация само,че няколко години напред. Да и за съжеление,ако продължаваме да не се интересуваме и да бъдем толерантни с тях в България ще се случи същото.Ако се заинтересуваш ще ти пратя още много такива клипчета и журналистически разследвания.
И още нещо в контекста на темата-в Америка има щати в който не се говори анг.а само испански и 95% от населението са мексиканци,но никой не иска независимост.В Испания и Франция е пълно с алжирци и мароканци и пак никой не иска независимост-говоря за южните части на тези страни.
А ако си направиш труда да прочетеш последния доклад на Европейскта комисия по престъпноста,който скоро беше изнесен и в нашата преса ще видиш,че 90% от наркотрафика минава през Албания и вече Косово.Албански и косовски фамилии държат трафика на хора и оръжие в Европа.Те са държави,които изцяло се издържат от престъпност.
И след всичко казано и видяно,ако кажеш,че трябва да сме толерантни и да признаем Косово(още една Албания по средата на Европа)....... just thing about it
__________________
"Времето лекува скръбта и обидата, защото човек се променя: той вече не е такъв, какъвто е бил. И обиждачът, и обиденият са станали други хора"
Отговори с цитат
  #100  
Стар 15th March 2008, 19:13
Аватара на {Boni}
{Boni} {Boni} не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 2 520
По подразбиране

mirabobi това клипче много расистко го раздава, доста умишлено го търси този ефект, малко на пропаганда на Атака мяза... целта му е да предизвика повече емоции, от колкото да представи факти и събития Не че положението е розово, но според мен чак до второ Косово у нас няма да се стигне .
__________________
The greater danger for most of us lies not in
setting our aim too high and falling short; but in
setting our aim too low, and achieving our mark.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: НезависимостнаКосово
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:06.