IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #101  
Стар 15th March 2008, 23:18
mirabobi mirabobi не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: sofia
Мнения: 592
По подразбиране

Да клипчето е доста крайно,но това е гледна точка,върху която трябва да се замислим.
__________________
"Времето лекува скръбта и обидата, защото човек се променя: той вече не е такъв, какъвто е бил. И обиждачът, и обиденият са станали други хора"
Отговори с цитат
  #102  
Стар 15th March 2008, 23:24
Аватара на Morozko
Morozko Morozko не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: Sofia
Мнения: 217
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от igtigt
Цитирай:
Първоначално написано от {Boni}
Цитирай:
Първоначално написано от igtigt
Цитирай:
Първоначално написано от {Boni}
за да се улучи златната среда.
НЯМА ТАКАВА!!!
Защо да няма, в Германия за сега се справят... всеки си знае мястото и е доволен или поне е достатъчно задоволен. Затова имат и гражданско общество и не се страхуват да го защитават, че и за околната среда им остава време да мислят.
за германия мнението ми е ---- МАШИНИ и ОПЕРАТОРИ на МАШИНИ
Нали се кефеше на организацията на турците, пък на немците не им се кефиш по твойта логика би трябвало турците в БГ да са машините, а тия, които дърпат конците в Турция операторите...


П.С. няма ли кой да застреля Ахмет Доган?


А по темата- против независимост съм- хората се стремят да се обядиняват, а тия пишлягари се делят!
__________________
That's mee!
Отговори с цитат
  #103  
Стар 15th March 2008, 23:31
just_smile_{F} just_smile_{F} не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 133
По подразбиране

мне клипчето показва самата истина...аз лично не бях расистка ...докато един мангал не нарече мен и приятелките ми "к***и"и аз слезнах да се защитавам... и той ми би шамар...нямах нищо против тези "хора",но от тогава имам..те имат повече права от Българите и заради мръсните цигани чуждените си създават адско лошо мнение за нас
__________________
докато не се науча да наранявам...

ще ме нараняват!!!!!!
Отговори с цитат
  #104  
Стар 19th March 2008, 16:23
Аватара на lqlqlqlq
lqlqlqlq lqlqlqlq не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 967
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mirabobi
Цитирай:
Първоначално написано от lqlqlqlq
mirabobi , като не си расист и не мразиш хората, наистина недей да лепиш етикети на албанците...Явно наистина не си попаднал на свестни, но да казваш, че са еднакви не съм съгласна.И аз съм имала вземане даване с албанци (и все още имам) и са пълна притовоположност на това което казваш...Навсякъде си има издънки. Колко такива съм виждала и то българи...ама не съм тръгнала да казвам, че не струват нищо. По твоята логика излиза, че и България е "гадна" ...не бъди толкова краен в изказванията си. Имай малко уважение към народите.
Ти като не си расист(ка) гледай това клипче - http://www.clip4e.com/playfscr.php?i...ite_v_bylgariq и си живей с тях.Аз не мога и не искам.А в Косово е същата ситуация само,че няколко години напред. Да и за съжеление,ако продължаваме да не се интересуваме и да бъдем толерантни с тях в България ще се случи същото.Ако се заинтересуваш ще ти пратя още много такива клипчета и журналистически разследвания.
И още нещо в контекста на темата-в Америка има щати в който не се говори анг.а само испански и 95% от населението са мексиканци,но никой не иска независимост.В Испания и Франция е пълно с алжирци и мароканци и пак никой не иска независимост-говоря за южните части на тези страни.
А ако си направиш труда да прочетеш последния доклад на Европейскта комисия по престъпноста,който скоро беше изнесен и в нашата преса ще видиш,че 90% от наркотрафика минава през Албания и вече Косово.Албански и косовски фамилии държат трафика на хора и оръжие в Европа.Те са държави,които изцяло се издържат от престъпност.
И след всичко казано и видяно,ако кажеш,че трябва да сме толерантни и да признаем Косово(още една Албания по средата на Европа)....... just thing about it
След всичко казано ПАК ще кажа, че трябва да сме толерантни, да. Цигани, албанци, турци и пр. по нищо не се различават от нас освен религия и обичаи....ХОРА сме всички. И българите крадат, лъжат, убиват, изнасилват, занимават се с трафик и наркотици.....и да не изреждам още, че нямам цял ден на разположение. Но нямам намерение да те убеждавам в каквото и да е...аз за мен съм си я разбрала истината и си живея спокойно живота без озлобление към хората.
__________________
FolloW ThE BeautY Of YouR DreamS...
Отговори с цитат
  #105  
Стар 19th March 2008, 16:38
Аватара на lqlqlqlq
lqlqlqlq lqlqlqlq не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 967
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от just_smile_{F}
мне клипчето показва самата истина...аз лично не бях расистка ...докато един мангал не нарече мен и приятелките ми "к***и"и аз слезнах да се защитавам... и той ми би шамар...нямах нищо против тези "хора",но от тогава имам..те имат повече права от Българите и заради мръсните цигани чуждените си създават адско лошо мнение за нас
Ти го казваш....ЕДИН "мангал", а не всички накуп....на мен циганин ми се е изплювал в лицето преди няколко години. Ходех си по центъра на града и се изхрачи без причина... е не е от най-приятните ми преживявания много ясно, но няма да бълвам обиди сега към всички цигани, понеже един се е изцепил...Познавам една циганка...супер честен и добър човек....при това държи много на хигиената. Пълна противоположност на общоприетата идея, че са мръсни и долни. Доколкото знам циганите нямат повече права от българите..просто българите не си ги знаят и не са се научили да ги отстояват. Знаят само да мрънкат, да се оплакват и да гледат в чужда паница. Много неща мога да напиша по този въпрос, но не е по главната тема и затова спирам.
__________________
FolloW ThE BeautY Of YouR DreamS...
Отговори с цитат
  #106  
Стар 29th March 2008, 19:29
Аватара на Gia
Gia Gia не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: София/Варна
Мнения: 715
По подразбиране

Mirabobi, написаното от теб е толкова, толкова вярно.
В последно време все повече в мен е застинало убеждението, че ''българската толерантност'' е еквивалент на тотален непукизъм и незапознатост с определени, за съжаление, приоритетни, геополитически събития от обкръжаващата действителност. И докато неангажираността на населението и дупедавщината на управляващите продължава, такива абсурдни ситуации ще се увеличават във възходяща градация.
Но българите сме си такива...И тъй като си мислим, че трябва да уважаваме всички нации и религии, към сърцето на Европа си пробива път една общност, която точно обратното-не зачита правото на съществуване на друговерци. Меко казано, съм отвратена от признаването на независимост на Косово. И даже не говоря емоционално-в смисъл, че познавам и косовски албанци, и сърби.
Да не говоря за историческото значение за сърбите на тази територия. А като капак на всичко, колко икономически загуби ще имаме от това, даже не ми се обяснява...
А за тези, ''толерантните'', ще напиша една поговорка- мечка, която играе в двора на съседа, ще дойде и в твоя. Запознайте се по-добре с райони като Кърджали и РЯзградска област.
__________________
Love knows no reasons... Love defies all reasons, love has no eyes. But love is not blind. Love sees but doesn't mind.
Отговори с цитат
  #107  
Стар 29th March 2008, 21:08
Аватара на Beautiful_
Beautiful_ Beautiful_ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Варна, морето...в сините вълни
Мнения: 4 173
По подразбиране

българска толерантност за пръв път чувам такова нещо кълна се
Отговори с цитат
  #108  
Стар 30th March 2008, 04:12
Аватара на Gia
Gia Gia не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: София/Варна
Мнения: 715
По подразбиране

Beautiful, ще ти дам пример-когато до блока, в който живееш, има шатри, в които спокойно се населяват (незаконно при това, найсет на брой роми, заедно със селскостопански животни) и на теб не ти пречи, че благодарение на това има благоприятна почва за всякакви зарази, когато на никой не му пречи, че има стотици, подчертавам стотици малолетни, просещи и по малките часове на нощта, когато в центъра на европейска столица, кротко се спира движението заради каручка с магаре, мръсотията и липсата на канафки, и всякакви други пътни знаци липсва и не прави впечатление, когато няма адекватна програма за интеграция на различните етноси и те си правят каквото си поискат- каквото им душа дава, навсякъде-ей това е в много кратки скици бг толерантността=прост непукизъм. Иначе не ме разбирайте погрешно- аз уважавам всички, които също така уважават и мен. И както съм писала преди в моя квартал няма цветнокожи. Когато преминават коли с афроамерикански шофьори вътре, задължително се спира за проверка. Ами не съм чула някой да се оплаче
__________________
Love knows no reasons... Love defies all reasons, love has no eyes. But love is not blind. Love sees but doesn't mind.
Отговори с цитат
  #109  
Стар 30th March 2008, 10:14
Аватара на Beautiful_
Beautiful_ Beautiful_ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Варна, морето...в сините вълни
Мнения: 4 173
По подразбиране

ама това не е толерантност! дори напротив, ако продължа с твоя пример ще стане ясно, че хората от моя блок постоянно се оплакват един на друг, и дори вземат мерки срещу циганите, които най-често са да отидат една групичка и да ги пребият. ще дам конкретен пример с кв.Владиславово, независимо, че не живя там. това става много често, и не е нито непукизъм, нито толерантност, а жива простащина и агресия
а между другото не е по темата много, но да споделя нещо което бях чула. циганите от циганския квартал на Варна, щели да ги изнесат от там в Кранево, а на мястото на квартала им щели да построят ВИП квартала на Варна
Отговори с цитат
  #110  
Стар 30th March 2008, 10:45
Аватара на valeto
valeto valeto не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: София
Мнения: 9 208
По подразбиране

Бюти, нещо не разбрах толерантността в хайката за пребиване на цигани. Gia е права в това, че когато не се прави абсолютно нищо и си трайкаш, за да не си "на топа на устата", значи, че толерираш действията - да се заселват, където искат, да ходят боси и голи, да краднат ток и ти да им го плащаш.
Нали знаеш - България е срещу българите - ако ти не си платиш тока - кръц, спират го, ако цинго не го плати - етнически проблем.
Направо - бела, европьейска дръжава
__________________
. LIVE . RIDE . FLY
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: НезависимостнаКосово
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:21.