IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 15th May 2008, 01:40
MiCskillZ MiCskillZ не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: Sofiq
Мнения: 1 401
По подразбиране

ехххаааа кво става тук.... суиме не очаквах такова нещо от теб бе брат ми... помня те още от отдавна (откак аз се регистрирах).... Кой те обиди, защо го направи.... Недей бе пич... Кво е тва са????
__________________
Или сИ лиЧносТ иЛи Си ГовеДо....
Отговори с цитат
  #32  
Стар 15th May 2008, 01:44
mirabobi mirabobi не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: sofia
Мнения: 592
По подразбиране

На мен пък ми се струва,че много драматизирате.
На който не му се пише повече-да не пише,още повече че не дава смислено обяснение.Скарал се с някой,ама само той си знае кой е и две страници чуденки кой с кого се е скарал и защо.То пък ако всеки спира да пише като някой му каже нещо на криво, в тия форуми няма да има живо пиле.
__________________
"Времето лекува скръбта и обидата, защото човек се променя: той вече не е такъв, какъвто е бил. И обиждачът, и обиденият са станали други хора"
Отговори с цитат
  #33  
Стар 15th May 2008, 08:24
adriano adriano не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2007
Град: София
Мнения: 457
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mirabobi
На мен пък ми се струва,че много драматизирате.
На който не му се пише повече-да не пише,още повече че не дава смислено обяснение.Скарал се с някой,ама само той си знае кой е и две страници чуденки кой с кого се е скарал и защо.То пък ако всеки спира да пише като някой му каже нещо на криво, в тия форуми няма да има живо пиле.
Подкрепям!
__________________
Загубил всичко, не загубвай себе си, единствено така ще победиш!
Отговори с цитат
  #34  
Стар 15th May 2008, 08:33
Аватара на OskarWild
OskarWild OskarWild не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 972
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ratamahatta
barrywhite, почти съм убедена, че не си ти причината
Благодаря за доверието. :P
Отговори с цитат
  #35  
Стар 15th May 2008, 08:37
Аватара на misheto7
misheto7 misheto7 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 4 459
По подразбиране

Съгласна съм с мнението на mirabobi.Само не знам какво трябва да направим сега-да тръгнем да разубеждавам някой ,че трябва да остане или пък да си замине.Все пак това е форум -ако искаш и ти е приятно пишеш,ако не спираш и толкова
__________________
Най-големите ни разочарования са от несбъднатите ни желания ,които в даден момент сме виждали като реалност
Отговори с цитат
  #36  
Стар 15th May 2008, 08:43
Аватара на OskarWild
OskarWild OskarWild не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 972
По подразбиране

Моето мнение е, че на никой не му пука.. (тук очаквам реакция ), на никой не му пука за никой. Тези с които някой заминаващ си е изградил връзка, тоест виждат се или си чатят или пишат мейли, няма да почувстват липсата му. Тук драматизирането е от тип хора, които следват порива на вятъра , течението на бързеите .
Отговори с цитат
  #37  
Стар 15th May 2008, 08:59
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Със тези средни пръсти ще си изядеш голям бой някой ден.......ако го правиш и във действителност.
Но според мен това ти идва от комплексите и това да се прикриеш какъв човек си всъщност
__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
Отговори с цитат
  #38  
Стар 15th May 2008, 09:04
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Сигурно в реалният живот едва ли му стиска да си размахва средни пръстенца .Философът на форума -ти говориш за нещо а той отговаря съвсем не по темата като се мъчи да оригиналничи и да изглежда супер остроумен
Отговори с цитат
  #39  
Стар 15th May 2008, 11:59
darimai darimai не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 047
По подразбиране

Просто не знам какво да кажа.
2седмици не можех да преглеждам форума, върнах се и всичко е неузнаваемо, всички са като ужилени, нервничат за щяло и нещяло, а ето че един от най-приятните за мен съфорумци решава да си тръгне.
Знам, че е безсмислено да го разубеждаваме или да хленчим, но все пак това не ме кара да се чувствам по-добре.
Мамка му, значи, едно след друго! Тая седмица ми се случват само ужасни неща, а на всичкото отгоре и съм болна.
Напълно съзнавам колко нелепо се държа и звуча, но да му се невиди, не можете ли да се държите малко по-човешки? Кавга с един не става.
__________________
Some other time, some other place.
Отговори с цитат
  #40  
Стар 15th May 2008, 12:10
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Тъй като самият Суим не го направи (което не му прави чест) ще трябва аз да уточня, че не Оскар е причината. Това са думи на самият Суим на лично съобщение.

Помолих го щом е така да го каже, за да не се създават допълнителни драми и караници. Той не го направи. Засега.

Това разбира се, не променя факта, че Оскар е провокативен и често прекрачва границите на нормалното поведение. Просто трябва да се уточни, че не той е причината за решението на Суим.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: СБОГОМ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:18.