IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1541  
Стар 12th July 2008, 11:18
Аватара на Beautiful_
Beautiful_ Beautiful_ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Варна, морето...в сините вълни
Мнения: 4 173
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от chokladkaka
А ако ти го откраднат насилствено посред бял ден, както в моя случай, дали пак така ще говориш? Доста се потрудиха да ме заплашат и с нож дори, значи трябва да ги оставя да си го ползват? По-добре никой да не говори на този телефон, отколкото тези гадове.
Иначе и аз понякога имам "еретични" мисли, но когато на човек му се случи, започва да разсъждава като всички останали гадно му е и си защитава своето.
аз казах по-нагоре, че не са ми крали телефона и нищо не са ми крали и казах също, че ако ми откраднат сигурно вече няма да мисля така.
спирам по темата.
__________________
"Уважавам само тези, които ми опонират, но нямам намерение да ги търпя."
  #1542  
Стар 12th July 2008, 11:19
chokladkaka chokladkaka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 1 377
По подразбиране

Ако си загубя телефона сама, мога да си кажа, "Е, който го намери, да си го ползва, здраве да е", но при кражба, не.
  #1543  
Стар 12th July 2008, 11:21
Аватара на Beautiful_
Beautiful_ Beautiful_ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Варна, морето...в сините вълни
Мнения: 4 173
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от chokladkaka
Ако си загубя телефона сама, мога да си кажа, "Е, който го намери, да си го ползва, здраве да е", но при кражба, не.
ами аз имах нещо такова в предвид честно казано, защото аз говоря за случая на леденото сърце и в дискотека по-скоро от невнимание могат да ти откраднат телефона...
__________________
"Уважавам само тези, които ми опонират, но нямам намерение да ги търпя."
  #1544  
Стар 12th July 2008, 11:22
chokladkaka chokladkaka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 1 377
По подразбиране

ясно на мен понеже ми се върнаха болезнените спомени от кражбата на моя телефон и затова така
  #1545  
Стар 12th July 2008, 11:27
CREAMpie CREAMpie не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 304
По подразбиране

На мен са ми крали фортфейла с пари и документи, много неприятно ми стана, не за парите, а от самото преджобване. Бяха някакви момичета в автобус и усетих, че нещо не е наред, щото много се бутаха в мен, ама не бяха циганки и не ми хрумна. Иначе щях да ги наритам собственоръчно
  #1546  
Стар 12th July 2008, 11:27
Аватара на Mirami
Mirami Mirami не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 3 699
По подразбиране

Извинете, но дори и да си го изгубя пак ще го блокирам. Знам ли в чии ръце ще попадне? Може да го ползват за да ограбят банка или да задействат бомба (както в Мадрид).
Ако този, който го е намерил е свестен човек ще намери начин да ми го върне (отива при оператора ми и ме издирва). Аз така бих постъпила.
Ако не започнем да ги блокираме тези телефони кражбите ще продължават, дължа го най-малкото на другите да си загубя половин час от времето и да го блокирам.
Разбира се, давам си сметка, че съм така крайна в мнението си, защото тук съм свикнала така. И съм доста в час специално с телефоните, може и да е професионално изкривяване моето

Повтарям, грешката е в операторите, които не рекламират тази възможност , иначе народът свиква за 2 седмици.
  #1547  
Стар 12th July 2008, 11:33
Аватара на Beautiful_
Beautiful_ Beautiful_ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Варна, морето...в сините вълни
Мнения: 4 173
По подразбиране

народа свиква, ама ний сме български народ. strangenick незнам защо, но си мисля, че тука няма да стане така лесно
__________________
"Уважавам само тези, които ми опонират, но нямам намерение да ги търпя."
  #1548  
Стар 12th July 2008, 11:36
Аватара на rokoko
rokoko rokoko не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 5 215
По подразбиране

Добър ден, как е положението тука
__________________
Знаеш ли?..........Харесва ми да чувам гласът ти рано сутрин, денят ми после е невероятно хубав...............
  #1549  
Стар 12th July 2008, 11:41
Аватара на Mirami
Mirami Mirami не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 3 699
По подразбиране

Лесно е, стига хората да знаят, че може. Ако когато си закупуваш телефон продавачката ти каже "Пазете си кутията или книжката, на нея е изписан IMEI-кода и чрез него може да блокирате телефона в случай на кражба" това ще ти влезе веднага в главата. И ако недай си боже, ти се случи, когато се обадиш да блокираш номера по най-естествения начин ще поискаш да ти блокират и телефона.
Преди 2 години сумати клиенти се учудваха:"Ама телефона може да се блокира? Колко хубаво!", а сега направо те питат IMEI-кода кой им е.
  #1550  
Стар 12th July 2008, 11:46
CREAMpie CREAMpie не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 304
По подразбиране

Хм, и аз не знаех, че с IMEI-кода може да се блокира телефона при кражба, иначе си го пазя, на половинката му свиха телефона на скоро, ще пробваме да го блокираме така, полезна информация е това
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Говорилня
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:11.