IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 11th July 2008, 18:23
chokladkaka chokladkaka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 1 377
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от CREAMpie
Мда май алкохолът е ключов момент за повечето изцепки, какви неща вади понякога от скромните хора
На един купон един познат се напи като казак, не можа да стигне до ВЦ - то и се издрайфа през прозореца, но тъй като имаше вятър го залепи на прозореца на съседката. Тя съответно побесняла и се качи да се кара. Той не знам какво я баламосва, но на нея явно и хареса и остана. А на сутринта го видяхме да й мие стъклото по боксерки...Това се казва начало на любовна афера.
Иначе е имало и разни забавни случки с полицаи, извикани от недоволни комшии заради шума, но няма да разправям, че да не компрометираме пагона.
Хахахаха, еее, на мен са ми повръщали съседите отгоре по терасата и стъклата и тва е сууупер гадно. Да им чистя повърнатата руска салата на сутринта Този младеж ще да е бил много сладкодумен, това направо като в някакъв филм си го представих.
Отговори с цитат
  #32  
Стар 12th July 2008, 11:33
CREAMpie CREAMpie не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 304
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от 3y3ka
имам само лоши спомени от изцепки под влиянието на алкохол... За един мой близък човек говоря, грозна гледка
Да, грозни гледки много съм виждала в тинейджърски и студентски години, затова гледам да консумирам с удоволствие и мярка
chokladkaka, съчувствие за руската салата, голяма си е простотия това, не ми се е случвало и дано да не, направи едногодишен безплатен абонамент на съседите да ти мият прозорците и терасата
Отговори с цитат
  #33  
Стар 12th July 2008, 18:36
darimai darimai не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 047
По подразбиране

Абе, не се скатавайте, бе хора! Само аз и Пипи се излагаме тука, в името на всеобщото веселие.
Чакам да се разпишат Валето, Гуен, Дори, Стрейндж, Рокич, абе всички! Вие кой знае какви истории имате за разправяне, ама си ги кътате, а?! Я си признавайте без бой!
__________________
Some other time, some other place.
Отговори с цитат
  #34  
Стар 12th July 2008, 19:04
Аватара на valeto
valeto valeto не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: София
Мнения: 9 208
По подразбиране

Много свежи и забавни истории. Ето нещо лежерно от мен.


Отиваме да купонясваме на една вила. Сума народ естествено, замъкнахме се за целия уикенд. Беше лято - топло, слънце, пеят птички... дрън-дрън - та момичетата решихме ,че не е лошо да си направим една слънчева баня. И понеже не си носехме бански, та по бИльо. Даже по монокини Та както си се печем 4 грации от съседната къща се чува патаклама. Кога поглеждаме - той съседа, милия, кротко си обядвал на терасата. От гледката обаче /аз бях от "плоските" дами// забравил да обядва, и седи те така , с лъжица супа в ръка, застинала във въздуха на 10 см. от устата му. Та по едно време излиза жена му и го вижда - поглежда към нас и - "Ти какво правиш, бе? Я бързо да влизаш вътре да ядеш!" И му заши един зад врата. А ние само гледаме и

Вечерта... Вдигаме гюрюлтията на терасата, щото е топло времето и алкоОла се лее най-добре там. Танци-манци, папане и мезета на корем, китари и мръснишки песни ... такава картинка. Хубаво де, ама по едно време един образ взе един газов пистолет и почна да пуца. Изилза съседа, същия от обед. И почва да вика - "Вие луди ли сте бе! Не стига, че ви търпим музиката и песните, а сега и това!" В желанието ни да се извиним и да му обясним, че няма нищо страшно оня се напи*а от страх.

Като сме ходили после на тая вила се прибираха горките хорица от обед в къщата си и не се и обаждаха.
__________________
. LIVE . RIDE . FLY
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ЗабавниPARTYслучки
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:47.