IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #111  
Стар 16th July 2008, 12:56
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от liophy
Цитирай:
Първоначално написано от Babri
Цитирай:
Първоначално написано от Reason
Опа, в предното мнение излъгах...годините имат значение, извинявам се - тая дето беше тогава на 31 правеше най-яките свирки!
Бабри, ти кво се кефиш. Да не би да си на 31
Амиии,на 32 съм,Льофи
__________________
Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!
Отговори с цитат
  #112  
Стар 16th July 2008, 12:57
CREAMpie CREAMpie не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 304
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Reason
Вече съм на 30, а не съм срещал жена, която по някакъв начин да ме впечатли и тя да не се окаже курва.Явно проблема е, че си падам по курвите....
хаха, еми ти си си отговорил сам, добре, че е майтапа да си кажем истината, падаш си по по – шавливички, то какъв е някой се усеща, просто явно се надяваш да се променят заради теб, ама нъц. Щом винаги се стига до едно и също – повредата е в твоя телевизор, този отговор се налага от само себе си, не мислиш ли. Другият вариант е зла карма. И защо смяташ, че причината е една, може да е комплексна – хората ти написаха доста неща – има зрънце истина във всичко. А за моралните норми и „заживели щастливо до края на дните си”, няма как да стане, важало е, когато е трябвала халка преди леглото. Сега е достатъчно да паркираш яка машина пред бара.
Впрочем интересно ми е, можеш ли да бъдеш само с една жена в следващите 20 години?
Отговори с цитат
  #113  
Стар 16th July 2008, 12:57
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

охо...Babri
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
Отговори с цитат
  #114  
Стар 16th July 2008, 13:00
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от CREAMpie
Впрочем интересно ми е, можеш ли да бъдеш само с една жена в следващите 20 години?
Ако ти кажа да, може би ще те излъжа, ако кажа не, може би ще излъжа себе си.Ако искам да съм напълно искрен в отговора си - не знам, но знам, че го искам.
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
Отговори с цитат
  #115  
Стар 16th July 2008, 13:02
Аватара на natalei
natalei natalei не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 1 512
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Reason
Цитирай:
Първоначално написано от CREAMpie
Впрочем интересно ми е, можеш ли да бъдеш само с една жена в следващите 20 години?
Ако ти кажа да, може би ще те излъжа, ако кажа не, може би ще излъжа себе си.Ако искам да съм напълно искрен в отговора си - не знам, но знам, че го искам.
е, сега вече ако не си намериш момиче... (знаеш ли тука колко дебнат из храстите )
__________________
NIN - remix feat. myself
http://www.youtube.com/watch?v=rYoHdJHBYdk
Отговори с цитат
  #116  
Стар 16th July 2008, 13:17
CREAMpie CREAMpie не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 304
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Reason
Ако ти кажа да, може би ще те излъжа, ако кажа не, може би ще излъжа себе си.Ако искам да съм напълно искрен в отговора си - не знам, но знам, че го искам.
Пожелавам ти да срещнеш жена, която заслужава да го искаш и да не са много пътите, в които само да го искаш, а да не можеш
Отговори с цитат
  #117  
Стар 16th July 2008, 13:20
Аватара на Lilith
Lilith Lilith не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 2 870
По подразбиране

Рийзън,

не прочетох всички мнения понеже нямам време, но ми се струва че разбирам какво имаш предвид.
Гаджето ми е на твоите години и търси същите неща като теб, търси Жената (надявам се да я е намерил в мое лице)
струва ми се, че разочарованията ти в личен план идват от това, че ти и жените с които се занимаваш не сте на 1 вълна...търсите различни неща...
права ли съм?
__________________
lovemaking, heartbreaking, soulshaking...
Отговори с цитат
  #118  
Стар 16th July 2008, 13:23
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Lilith, не знам дали си права, но си ми взела следващото аватарче дето мислих да си сложа....
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
Отговори с цитат
  #119  
Стар 16th July 2008, 13:29
Аватара на Lilith
Lilith Lilith не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 2 870
По подразбиране

ами сложи си го, нямам авторски права над него
__________________
lovemaking, heartbreaking, soulshaking...
Отговори с цитат
  #120  
Стар 16th July 2008, 13:45
Аватара на Lottus
Lottus Lottus не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 399
По подразбиране

Знаете ли, чета ви и си мисля, че може би аз живея в някакъв друг свят, който не прилича на вашия. Булшинството от вас са за изневярата (или поне я смятат за нещо нормално) и в същото време, когато някой им изневери проклинат целия свят. Не мислите ли, че за да изисквате нещо от някого, трябва първо да го изисквате от себе си. Имам чувството, че за вас любовта е някакво състезание или надхитряне, или кой ще прецака пръв другия, за да не бъде прецакан самия той.
Не смятам, че не са останали честни и верни хора, които ценят човека до себе си. Моята компания например сме няколко двойки, някои вече семейни, сред които няма подобни проблеми. В работата сред колегите си също не съм чувала за подобни интриги. Може би зависи от средата, в която се движи човек, но така като ви слушам определено се мисля за късметлийка
Според мен, когато човек реши, че повече не иска да живее с човека до себе си, трябва просто да му каже и всичко да приключи честно. Не е нужно и дори са излишни интригите, които се обсъждат в повечето теми. А що се отнася до изневяра, само заради секса ... за мен това е пълна глупост. Също и изказването, че "той/тя не е достатъчно добър/а в леглото". Това са просто оправдания. Никога ли не сте се замисляли, че грешката може да е именно във вас, а не в другите. Защо вечно другите са виновни?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Защовсичкиженисакурвимъжетеидиоти
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:28.