IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 20th July 2008, 16:59
darimai darimai не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 047
По подразбиране

Странния Джон всъщност владееше висшето и древно изкуство на надуване и пускане в употреба на всякакви цветове балони. (Овладял го бе мноооого отдавна с години тренировки в Шао Лин).
В миг новината се разпростря из целия остров като горски пожар (само дето нямаха гора) и всички надойдоха да помагат за конструирането на балона. Повечето, тайно или явно, се надяваха да натоварят в него всички "вредни елементи" от острова и да ги експедират надалеч и задълго. Естествено най-упорито се трудеха тези, които иммаха най-голямо желание да заминат и да срещнат истински карамелени момичета. Някой странен вятър бе довял един стар брой на "Playboy"...
__________________
Some other time, some other place.
Отговори с цитат
  #22  
Стар 20th July 2008, 20:27
MiCskillZ MiCskillZ не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: Sofiq
Мнения: 1 401
По подразбиране

Джими-Кейт много добре си спомняше времената на това списание, беше дошло от място наречено "Вгъзанагеографията", но явно беше приятно място с хубави жени. И заради това списание мразеше Странника Джон, много добре си спомняше деня в който беше ред на Джими-Кейт да поразглежда списанието, и отиде да си го вземе от Странния Джон, нямаше да забрави ехидната му усмивка когато вземаше списанието от ръцете му. ДЖ-КЕЙТ изтича веднага в колибата си и разлисти списанието но листата бяха слепени отвори го рязко и с ужас разбра, че този мръсник Джон се беше съвкуплявал с всички момичета в списанието и беше ги забременил всичките до една. Старата Вещица от планината Сошу, реши да бъде изгоряно на клада, беше възмутителна идея на острова да има племе от Полу-Хора, Полу-Хартия... В деня на Кладата Дж-Кейт най-много тъжеше защото беше лудо влюбен в корицата...
-ЯЯЯЯЯЯяяяяяяяяяяяяяц- изкрещя странен глас*.
-Какво каза?- в отговор на гласа се провикна Странен Джон.
-Яяяяяяяяяяяяяяяяцата миииииии бе!- изкрещя странен глас.
Всички се притичаха и видяха Странен глас да лежи държейки Жезъла си на поколението, изпелил език на притичвайките се островитяни.
-Защо ми се плезиш бе-ритайки го крещеше му Дан.-Отговори ми бе, да не си глътна езика?
-Не си е глътнал езика- каза Нейтън- Изплезил го е!
-Той е м'рт'в.
-Горкия пресъхнала му е устата стоейки с иплезен език толкова дълго време.
-Но, защо е стоял с изплезен език?
-Искал е да ни се оплези, скрил се е, и е чакал да се появим.
-Убит е!
Всички извъртяха глави в посока на гласа да видят кой се е осмелил да каже "ДУМАТА".**
-Умрял е от загуба на кръв-заключи Емили.
-Това не означава , че е "Думата"-ит- отвърна Дан
-Някой му е отрязъл оная работа.- отговри Емили
-Лелллееее- възкликна едно дете-значи го е направил лечителя Торсалам.
-Кой е Торсалам???- дочула разговора Емили се приближи към детето.
-Ами той ни режи оная работа.- каза майка му
-Аз имам друг въпрос той няма оная работа.- каза детето- вече е стар за нея.
-Не бях забелязал-каза Джон- Много са умни тези деца не мислиш ли Емили.
-Ама вие какво си мислите, че е онази му работа????-Зачуди се Емили
-Ами новородени имат оная работа, едно въженце, с него ловим червеи...
"Това племе е изключително"-помисли си Емили, "но вече имаме случай на насилвствена смърт, но защо, какъв е мотива???"

*Странен Глас беше жител на острова, Майка му Странна жена и баща му Странен Вид общо взето го бяха заченали много бързо и се отказаха от него много бързо, защото гласът му не беше глас, беше нещо като последен вопъл от давещ се удавник който се дави в очите на Осън... Странен Глас не говореше той по-скоро бълбукаше, и напоследък беше много отнесен и беше изпаднал в жестока депресия, Всички които го питат "Странен Глас какво ти има"
Той бълбукайки обясняваше, че е нищожен и че някой го беше измислил само за да умре по-рано от всички...

**"Думата" беше дума заместваща друга дума, която дума беше, думата убийство, но това ви е ясно на всички...
__________________
Или сИ лиЧносТ иЛи Си ГовеДо....
Отговори с цитат
  #23  
Стар 20th July 2008, 22:50
darimai darimai не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 047
По подразбиране

Емили, като същинска полицайка под прикритие, веднага тръгна да разпитва всички обитатели на острова за обстоятелствата около този странен смъртен случай, като се стараеше да не издава прикритието си.
Най-небрежно питаше всички къде са били предната вечер, дали някой може да потвърди алибито им и съвсем дискретно осветяваше с фенерче всички дупки от термити в колибите им.
Смъртта на островитянина беше изострил полицейските и инстинкти. Отдавна чакаше такова предизвикателство и реши да даде всичко от себе си. Е, вярно, бе се надявала поне на убийство с особена жестокост, канибализъм или сатанински ритуал, но и това щеше да свърши работа като за начало.
Покрусени от изгарянето на списанието (и от нелепата смърт на странен глас, естествено) островитяните изобщо не забелязваха разследването, което се провеждаше на острова. Или поне повечето от тях...
__________________
Some other time, some other place.
Отговори с цитат
  #24  
Стар 21st July 2008, 21:56
MiCskillZ MiCskillZ не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: Sofiq
Мнения: 1 401
По подразбиране

Мамка му!- възмути се Хейли стояща на верандата на нейната колиба-Първо Великия Мъдрец, после Странен Глас.... Тези Чужденци ще развалят всичко!!!
-Спокойно!- започна да я утешава Джими от вътре.
- Как да съм спокойна Джим, живеем си страхотно, изведнъж идват чужденци, Странника Джон и онова идиотче отриват говорещ рапан, който им казва, че Великия ни Мъдрец е умрял правейки се на риба искал е да избяга от тук Джим! В какъв остров живеем след като Великия ни Мъдрец се опитва да избяга, и умира кат Пълен Идиот!
- Пълен Идиот беше по-различен случай
- Не беше Джим, той поне искаше да остане тук!
-Добре Хейли не ми се спори!
-Джим какво правиш вътре?- Хейли стана и видя Джим да чисти кръвта от големия остър нож връцете си- Ох, Джими тази кръв е толкова...
-Винаги едни и същи неща ми бръщолевиш, ела и ми помогни!
Почука се на вратата
-Влез-извика Хейли.
Врата се отвори и влезе онази Емили, дето си вреше носа на всякъде...
-Извинявайте не прекъсвам нещо важно нали?- и погледа на Емили се спря върху Големия Остър Нож.-какво мислиш да правиш с това???
-Ами мисля си да го измия целия е в кръв, ако не си забелязала, това е Голям Остър Нож, ако не знаеш те са с цел да са оцапани целите в кръв...
- Хейли тя имаше в предвид какво си правила с него???
-Ами ти Джим току що закла един...
-Вижте аз трябва да тръгвам
-Не,не остани тя просто искаше да...
Вратата се тръшна!
-Виж сега какво направи Хейли, уплаши горката жена!
-Какво ме интересува.... щях да я заколя иначе!
-Хeйли ти даже един мравояд не можеш да заколиш, нали за това съм тук. Ти си неспособна да си заколиш вечерята, камо ли да "Думата" някоя жена.
-Стига де Джим ела да се полюбуваме малко на нашите страсти...
* * *
Емили беше уплашена, не се беше плашила така откакто когато беше малка не и падна тухла на крака, пръста и още приличаше...
-На гъз- повтаряше си Емили, успокояваше я мисълта, че пръста и прилича на човешки задни части, имаше фетиш към тази част на тялото.
Мисълта и сечеше като бръснач*... "Дупките от Термити, във Хейли нямаше дупки от термити, знаех си, знаех си сега и този Голям Остър Нож" имаше вече заподозрени....

Примера наистина беше много неуместен защото наистина на острова е живееше човек на, който мисълта му е сечеше като бръснач. Този човек беше един от онези хора малоуми ги наричаше Покойни Велик Мъдрец... Островитяните го използваха с мисъл даим сече посевите, да ги подстригва, да ги бръсне общо взето невинни нещица... Но една вечер Осън се разгневи и вълните му, донесоха на Суйо(така се казваше човека, на който мисълта му сече като бръснач) една индианска хартийка на която имаше показания как се режат скалпове, и този ден нататък Суйо стана индианец, режеше скалпове наред, никой не можеше да го обезоръжи, защото всичко му беше в главата, а главата не е оръжие... Островитяните му отрязаха ръцете, но после изпопадаха без скалпове. Добра се до очите на Осън беше добра идея за него да отреже скалпа на Осън. Вгледа се в очите му, за миг видя самия Осън(който страшно много му приличаше на някой) и мигом Суйо падна с отрязан скалп**... От тогава Островитяните бяха се отказали да реализират истинското значение на "Думата", защото щяха да предизвикат гнева на Великия им Бог и щяха да паднат с отрязани скалпове...
** Факт е , че Суйо падна умрял, защото беше видял собственото си отражение върху водата, но никой не беше наясно с това...
__________________
Или сИ лиЧносТ иЛи Си ГовеДо....
Отговори с цитат
  #25  
Стар 22nd July 2008, 14:50
darimai darimai не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 047
По подразбиране

Докато Емили се отдалечаваше, пишейки наум доклада си (как щеше да го изпрати е друг въпрос) забеляза, че на няколко метра зад нея шляпа малкия Лукас и си бърка замислено в носа.
Беше я следвал бъркайки си замислено в носа почти през целия ход на разследването и тя се притесни да не би малкият да разкрие прикритието и!
- Хей, Лукас, ти защо не си играеш с другите деца?
- Щот' не ща! Хайде да се чукаме!
- Какво?! - синьозелените и очи със златни точици и сиви ромбчете са разшириха от изумление. - Не те ли е срам да говориш така! - тука поне кабелна нямате! Та ти си само на 6!
- Не е вярно. Аз съм на 36. Аз съм джудже.
- Но защо всички те мислят за 6 годишно дете в продължение на 30 години?
- Защото тъпата дърта вещица и друсания шаман им казаха, че съм дете, което расте бавно. Като баобаб... Абе, суеверие и предразсъдъци, кво да ти кажа. - и пак си бръкна в носа с дълбокомислено изражение.
Но, защо ти не си направил нищо по въпроса? От както съм пристигнала се държиш точно като 6 годишно дете!
- За да ме взимат в скута си жените от племето и да зяпам циците им от близо...
- Ах, ти малък... ъъъ... дърт мръсник такъв, а пред мен защо си призна?
- Ами ти така и така не ме взимаш в скута си, пък и циците ти са много малки... Ама... ти знаеш ли, че имаш страшни очи... - измрънка Лукас с най-сексапилния глас който можа да измодулира.
Емили го огледа внимателно от главата до петите и обратно ( което отне 0.3 сек.) и прецени, че джуджето всъщност никак не е зле...
Е вярно - малко нисичък за нейните 189, но на самотен остров само с тия неадекватни албиноси - убийци и толкова време без секс. Няма място за претенции. И след задълбочен размисъл (отнел 0.2 сек) хвана "малкия" Лукас за ръчичка и го тръшна зад най-близкия шубрак...
__________________
Some other time, some other place.
Отговори с цитат
  #26  
Стар 22nd July 2008, 15:42
Аватара на Mirami
Mirami Mirami не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 3 699
По подразбиране

Отговори с цитат
  #27  
Стар 22nd July 2008, 15:46
darimai darimai не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 047
По подразбиране



Стрейндж, не се смей... тъжно е Тя приказката стана малко за деца над 18 години...
__________________
Some other time, some other place.
Отговори с цитат
  #28  
Стар 22nd July 2008, 17:39
CREAMpie CREAMpie не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 304
По подразбиране



Разкъса с неподправен жар бодито му и с досада констатира, че гърдите му са по – големи и щръкнали от нейните. „Много важно” успокои се, „може да нямам цици, ама имам два задника” – един на обичайното си място и онзи безсрамен пръст, който толкова я възбуждаше сутрин, докато му нахлузваше чорап. После бързо започна да съставя списък на покупките. Това беше нейната представа за удовлетворяващ секс след опита й с 20 години брак. Тъкмо обмисляше плюсовете и минусите на замразения грах, когато внезапно прозря...предимствата на консервирания. „Да! Да! Да!”, извика - „свърших” (като имаше предвид списъка, естествено).
„Скъпа”, измърка Лукас - „така се радвам... ” и искаше да каже сякаш нещо важно, но се обърна и заспа. „Хм, колко нетипично”, зачуди се Емили, „от какво толкова се е изморило това джудже, пък и дупките от термити, да не би.....” и златистите точици в очите й засвяткаха още по – златисто...
Отговори с цитат
  #29  
Стар 23rd July 2008, 01:19
darimai darimai не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 047
По подразбиране

Лукас леко се поразсъни от ритника в топките и веднага след него се сблъска с неодобрителния, сексуалнонеудовлетворен поглед на Емили.
- Извинявай... за пръв път ми е... - смутено промърмори Лукас, отбелязвайки очевидното.
- Нищо. След подробни инструкции и малко практика може дори да успееш да откриеш клитора. - Заяви Емили докато си наместваше подплънките на сутиена.
После запраши към плажа като се питаше къде, по дяволите, ще намери консервиран грах на тоя скапан остров със смахнати шамани и загорели джуджета, дето даже и за един тек не ги бива!
(Да, беше се пробвала и с шамана преди да се удави, но дали от много прескоци на племенния огън или от злоупотреба с островния пушилист, той даже на можа да го вдигне.) Кой знае, вече беше на възраст човека, може и проблеми с простатата да е имал.
През това време Лукас лежеше умърлушен на пясъка и си бъркаше с клечка в ухото. (В носът му вече нямаше нищо.) Лежеше и се чудеше къде да разузнае повече за клитора.
Внезапно скочи на крака, наплеска си косата на бодлички с палмова смола (за да изглежда по-секси, пък и така събираше всякакви боклуци по главата си, с които да си играе след като си изчисти и ушите) и реши!
"Ще отида при старата вещица. Тя може 30 години да не различава дете от джудже, шантавата кукумявка, но поне за креватните изпълнения всичко знае!"
Старата вещица, между другите си вещерски задължения, изпълняваше функцията и на островен уролог, акушеро-гинеколог, сексолог, астролог и вътрешен декоратор. Как само съчетаваше светла и тъмна дървесина с палмови листа!
Само след 30ина минути запъхтяно препускане, падане, ставане и търкаляне из трънаците и 3-4 схватки с местните гърмящи змии, вече беше издрапал до прага на колибата на старата вещица и се развика:
- Вещице, помомощ! Спешен случай! Бързооо!
- Какво, какво, идвам, да не ражда Хейли преждевременно?
- Не! По-сериозно е!
- Да не се е задавил вожда с топче от сополи?!
- Не, не, не! Не мога да намеря клитора!
- ....Ох... пак ли - изпъшка вещицата- Сега и тоя ще трябва да го просвещавам.
Вещицата много добре знаеше, че Лукас не е 6 годишно дете, което расте бавно като баобаб, в продължение на 30 години, но едно време майка му беше откаднала гаджето на вещицата и тя беше решила рано или късно да си отмъсти!
Не клатете глава неодобрително! И вие да хванете гаджето в поза 69 с най-добрата ви приятелка, ако не превъртите на мига, все ще измислите някаква такава глупост, (ако се ползвате със съвършено необоснован вещерски авторитет, защото ви мързи да се срешете) и особено след 6 години рев и безполезни вуду простотии.
- Аааа, такава ли била работата... Не знаеш къде е клитора! - ехидно се закискала старата вещица, но решила днес да помогне на джуджето, щото много го прецакала, пък и пияния шаман на времето хич не бил в час и изобщо - нямало кой да я спре да му опропасти живота.
- Сссс...сссс... - присмехулно изсъска котарака Мефистофел. - Вярно, може да беше само един стар, кастриран, затлъстяващ котарак, но дори той знаеше къде е клитора. (Обичаше да се гали в краката на вещицата, а тя не носеше бельо.)
Докато прецени под какъв точно ъгъл да срита котарака без да го види вещицата, Лукас не беше забелязал, че тя вече му е нарисувала подробна карта с прясна миша кръв върху изсъхнало палмово листо и почти го е изтикала през вратата.
- Айде, изчезвай, имам да суша жаби за зимнина.
- Ама... тука няма зима!
Старата вещица, като мъдра и далновидна жена, спокойно отвърна:
- Нищо. Ако дойде, само аз ще си имам сушени жаби и ще преобърна цялата островна икономика!
Лукас вдигна рамене, помисли, че сушените жаби хич не са лоши с кетчуп и се зае старателно да изучава картата.
__________________
Some other time, some other place.
Отговори с цитат
  #30  
Стар 25th July 2008, 15:33
MiCskillZ MiCskillZ не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: Sofiq
Мнения: 1 401
По подразбиране

Скот беше много прям човек! Той можеше да прави едновременно много неща и да изглежда все едно не прави нищо, например можеше да си стои на един крак вгледан в нищото и да размишлява за нищото, правейки общо взето нищо специално. Днес обаче беше малко по-различен ден, той се разхождаше и размишляваше за нещо, не мога да кажа за какво , защото не обичаше да мисли за нещо, но днес го правеше. По пътя срещна една...ъъъъ...един гримиран човек.
-Хей какво правиш-попита го фримирания човек
-Амииии нищо, а ти?
-Гримирам си се.
-Мхм, а защо?
-Защото обичам.
-Интересно.
-Аз съм Дан-представи се гримирания човек
-Амиии аз съм Скот.-освен да прави нещо, Скот мразеше и гримираните мъже.
-Скот, Скот катооооо говедо.
-Да
-Като овца?
-Да
-Като....хммммм.... като Скотландия
-Да, но то е Шотландия..
-Скот катооо...
-Да
-Не, не е като Да, като Скат но с "О"
-Да
-Като
-Виж кво аре да престанеш,а!
-Защо?
-Защото не ми е приятно.
-Мхм...Ако ти кажа че съм Казак ще се успокоиш ли?
-Казак ли си?
-Ами да
-хахахаха Казак като Казан.
-Не не е като казан, предпочитам Фазан.
-Естествено...та ти си педал.
-Какво съм.
-Педал
-Виж още веднъж ако ми кажеш, че съм педал ще ти отрежа топките.
-Пдл
-Какво каза?
Скот си намери в джоба на панталона си по-интересно занимание и застана на един крак и запали от заниманието си.... Дръпна си от него и отговори с недомлъвка:
-Нищо
-Каза Нещо!
-Какво казах?
-Ами Нещо
-Не, не казах нещо, казах "Какво казах"!
-Напротив каза нещо друго, каза го преди да кажеш "Какво казах".
-Не казах нищо
-Каза.
-Виж са аз си запалих Джойнт, и си дръпнах, ти ме попита какво каза, аз ти казах нищо....
-Не беше така.
-А как?
-Дразниш ме!
-Защо?
-Защото си малоумен!
-Ти не знаеш какво означава малоумен
-Знам
-Какво...
-Малоумен означава...
-Виж кво ае стига,а
-Добре
-Отивам да се изпикая-и Скот се запъти към храсталаците наоколо
-Чао Скот-каза Дан и се обърна усмихвайки се
-Ти си скот
-Майка ти е скот.
-Не тя е Скотовъд....-Хилеше се Скот, беше объркан от нелепия разговор и от нещото което запали, но все пак беше щастлив.
В този момент се чу един звук наподобаващ "Сляхххх"...и члена на Скот беше отделен от пикаещото му тяло.
-ЪЪЪЪЪ......-Скот се заогледа- ЪЪЪЪ....-замисли се-ъ.....-погледна нагоре-ъъъъ....-погледна наляво-.....-на дясно-....-на долу и каза-"Щъпук"- и умря!
Вселената и Всичко наоколо се чудеха "Защо по дяволите Щъпук".
"Стоим пред стена от свършени факти, това е просто загадка", съгласиха се двамата стиснаха си ръцете и продължиха с нормалния си ход... Само Вселената беше малко огорчена, беше се договорила със Съдбата да срещне убиеца и жертвата точно там, точно в този момент, когато слънцето грее точно през този ъгъл, наглед всичко беше красиво, но това "Щъпук" обърка всичко...
Какво предизвика "Щъпук":
-Раздразни Вселената, и тя измени малко хода на действията си, мигна два пъти вместо един.
-Това породи образуването на дъга, под която се намираше убиеца и той си смени пола....
-Смяната на пола отдели едни специфични хормони, които бяха привлечени от преминаващ наблизо говорещ рапан=> на рапана му излязаха Гърди...
-Имам си цицки- изкрещя рапана
От всички беше най-преебана Съдбата, защото тя нямаше нищо общо с тези действията последвали след смъртта на Скот...
__________________
Или сИ лиЧносТ иЛи Си ГовеДо....
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Имaлоедновреме
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:40.