IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #91  
Стар 25th July 2008, 08:35
rosym rosym не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 9
По подразбиране

Винаги има кой да им каже или покаже какво се пише за тях. Все пак се коментира в публичното пространство. Приключвам писаниците. Това е несериозно вече. Чао от мен!
__________________
RO
Отговори с цитат
  #92  
Стар 25th July 2008, 08:43
akasha73 akasha73 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: Стара Загора
Мнения: 25
По подразбиране

брей че си запозната с биографията му! стига че наистина вече става смешно ако не беше тъжно![/quote]
Елементарна си! Естествено, че аз много добре проучих професионалното развитие на професора - все пак трябваше да знам при кого отивам.
Отговори с цитат
  #93  
Стар 25th July 2008, 14:01
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от rosym
Винаги има кой да им каже или покаже какво се пише за тях.
Чудя се кой/коя ли е този/тази?...
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
Отговори с цитат
  #94  
Стар 25th July 2008, 14:36
CREAMpie CREAMpie не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 304
По подразбиране

Тука какви страсти само и нито една снимка преди-след, не е нужно да се виждат цели лица, интересуват ни само носовете ви
Отговори с цитат
  #95  
Стар 26th July 2008, 22:07
maybybaby maybybaby не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2008
Град: varna
Мнения: 38
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от akasha73
брей че си запозната с биографията му! стига че наистина вече става смешно ако не беше тъжно!
Елементарна си! Естествено, че аз много добре проучих професионалното развитие на професора - все пак трябваше да знам при кого отивам.[/quote]елементарна ? ха ха а колко елементарни неща написахте трябваше да се видите отстрани!но наистина тук стана вече много махленско така че чао и от мен!
Отговори с цитат
  #96  
Стар 29th October 2008, 19:50
mabybaby mabybaby не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 43
По подразбиране

Здравейте!
За първи път пиша тук в този форум Сиби аз съм с ринопластика и септопластика при проф. Деспотов незнам какво искаш да знаеш по точно но моята операция беше на 17.09.08 и аз бях с пластини в нослето до вчера ,операцията ми определено е била сложна близо 2 часа и сега мога само да кажа че съм повече от доволна ,вече дишам перфектно и изглеждам супер и съжалявам само ,че не съм я направила по рано, немога да опиша колко съм благодарна на този човек за вниманието определено има златни ръце !
Отговори с цитат
  #97  
Стар 29th October 2008, 22:40
maybybaby maybybaby не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2008
Град: varna
Мнения: 38
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mabybaby
Здравейте!
За първи път пиша тук в този форум Сиби аз съм с ринопластика и септопластика при проф. Деспотов незнам какво искаш да знаеш по точно но моята операция беше на 17.09.08 и аз бях с пластини в нослето до вчера ,операцията ми определено е била сложна близо 2 часа и сега мога само да кажа че съм повече от доволна ,вече дишам перфектно и изглеждам супер и съжалявам само ,че не съм я направила по рано, немога да опиша колко съм благодарна на този човек за вниманието определено има златни ръце !
ne moja li da si izmisli6 po interesno ime? (sorry za latinicata ne6to imam problem s klaviaturata)
Отговори с цитат
  #98  
Стар 1st November 2008, 12:33
mabybaby mabybaby не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 43
По подразбиране

Съжалявам миличка не се сърди просто не съм обърнала внимание че има и друга с такъв ник променям го веднага щом мога
Отговори с цитат
  #99  
Стар 29th November 2008, 01:43
Velina_Miteva Velina_Miteva не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: Burgas
Мнения: 1
По подразбиране

Правих си операция при проф. Деспотов този октомври (2008)- вътрешна и външна преграда. Всъщност на мен ми беше спешна само вътрешна, защото дишах доста трудно, но когато отидох на консултация (с направление, т.е. безплатно) той каза, че ще оправи и външната част (от което също имах нужда, но не държах). Стоях седмица в болницата, после 20 дни с пластини. Сега вече дишам идеално и изглеждам нормално- преди си личеше изкривената преграда. Не казвам, че изглеждам добре, което не зависи само от носа, но симетрично, т.е. както преди травмата. Ако някой иска мога да му прата снимки преди-сега, но нямам идея как да ги кача директно в сайта. Мейлът ми е streetstyleg1rl@hotmail.com
Според мен професора е много добър, поне при мен операцията се получи!
Отговори с цитат
  #100  
Стар 15th January 2009, 12:53
postradalia postradalia не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 2
По подразбиране УНГ

[quote="Padme"]Напълно съм съгласна, трябва да се казват имената за назидание, за да не пострада и някой друг. Затова отново ще кажа: НЕ ходете при Деспотов!!![/quote

Kazvam zdraveite na vsi4ki i iskam da se vklu4a po temata za NEKADURNITE hirurzi,za6toto i za men tova e vajen problem i ne triabva da pozvoliavame i drugi hora da stradat kato nas zaradi nekudurnostta na doktorite.I az imam problem s nosa(deviacia na nostnata kuhina) i me operira d-r Kunev v ИСУЛ царица иоана.Uj bil mnogo dobur,mnogo prehvalen,no v kraina smetka samo mi vlo6i sustoianieto i sega sum s perforacii na pregradata i sus srastvane i dvete v rezultat na 'OTLICHNATA' rabota na d-r Kunev,operaciata struva6e 600lv i vuob6te ne ti obru6ta nikakvo vnimanie.Sega triabva da se podlagam na ruga operacia zaradi Kunev i ne znam kude to4no.Suveta mi e НЕ ХОДЕТЕ ПРИ Д-Р КУНЕВ,колкото и добър да жи казват 4е е тои
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикаприпрофДеспотовИСУЛ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:20.