IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Други > Общи приказки


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #21  
Стар 28th July 2008, 12:27
Аватара на InLoveAndLonely
InLoveAndLonely InLoveAndLonely не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 307
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Reni_Reni
А ако единия получава повече от другия,то почти винаги е така,това означава ли че този който е с повечето пари може да си купува по скъпи неща,а другия не?
Ами на мен затова ми беше мисълта, че женските финанси са за лично ползване, защото в повечето случаи са доста по-малко от мъжките. Бих казала незначителни на фона им... Но има всякакви случаи... Пък и в крайна сметка няма значение на кой са парите, разходите трябва да са съобразени с приходите...
__________________
just one look into your eyes, one look and I'm crying. just one touch and I'm on fire, one touch and I'm ready to die, cause you're so beautiful
Отговори с цитат
  #22  
Стар 28th July 2008, 12:45
Аватара на Reni_Reni
Reni_Reni Reni_Reni не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 703
По подразбиране

А помагате ли на майките или бабите..финансово и ако е да,какво мисли половинката
Отговори с цитат
  #23  
Стар 28th July 2008, 13:00
darimai darimai не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 047
По подразбиране

Аз на никой не помагам, освен на майка ми от време на време, но иначе ме издържат, докато уча.
Иначе не бих могла да се справя. Ще ми куцат и работата и ученето.
__________________
Some other time, some other place.
Отговори с цитат
  #24  
Стар 28th July 2008, 13:59
Аватара на vafli4ka
vafli4ka vafli4ka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: Хасково
Мнения: 938
По подразбиране

според мен една жена трябва да е независима и сама да си изкарва парите,но когато става дума за семейство според мен финансите трябва да са общи и да се разпределят според нуждите му(може би някой и друг лев в предимство на жената)
__________________
If I opened my heart and stood naked before you would you know how to stand there and look in my eyes?!?!
Отговори с цитат
  #25  
Стар 28th July 2008, 14:03
Аватара на Mirami
Mirami Mirami не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 3 699
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Reni_Reni
А помагате ли на майките или бабите..финансово и ако е да,какво мисли половинката
Помагам им и мъж ми беснее, няма начин да не е така, все пак за него не са семейство. Дори и някой да не го показва бъди сигурна, че няма да му е приятно. За мен решението е едно - не му казвам никога кога и колко пари съм им дала. Един от плюсовете на отделните сметки е това
Отговори с цитат
  #26  
Стар 28th July 2008, 14:24
Аватара на misheto7
misheto7 misheto7 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 4 459
По подразбиране

Ако не живеете заедно е нормално да сте с отделни финанси, иначе не мога да го разбера
__________________
Най-големите ни разочарования са от несбъднатите ни желания ,които в даден момент сме виждали като реалност
Отговори с цитат
  #27  
Стар 28th July 2008, 15:51
Аватара на Stefi B
Stefi B Stefi B не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 1 883
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от strangenick2
Цитирай:
Първоначално написано от Reni_Reni
А помагате ли на майките или бабите..финансово и ако е да,какво мисли половинката
Помагам им и мъж ми беснее, няма начин да не е така, все пак за него не са семейство. Дори и някой да не го показва бъди сигурна, че няма да му е приятно. За мен решението е едно - не му казвам никога кога и колко пари съм им дала. Един от плюсовете на отделните сметки е това
Права си ,така е,не е необходимо да знаят всичко!
__________________
"Ако имаш добра жена - ще живееш щастливо, ако е лоша - ще станеш философ"/Сократ/
Отговори с цитат
  #28  
Стар 28th July 2008, 15:56
ледено_sЪrце ледено_sЪrце не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 4 366
По подразбиране

Е, ама, ако беше зависима от него, нямаше как да не знае всичко. Въпреки че на повечето жени им се вижда по-лесно да са изцяло на разноските на мъжете си, аз не мога да си представя един ден напълно да завися от някого. Сега гледам да не оставам без мои спестявания от заплати и стипендии например, че да не затормозявам родителите ми и ми е неудобно, а не мога да си представя да живея доживот на нечии гръб и да ме е страх дали утре няма да ме остави и да се чудя как да свържа двата края. Разбира се, че не е нормално да се дели всичко точно с човек, с когото имате близки отношения, но пък съм твърдо за зависимостта в каквото и степен да е тя. Ако щеш поне за личните разходи и част от общите, но да не е само паразитиране от женска страна...
Отговори с цитат
  #29  
Стар 28th July 2008, 16:03
Аватара на Reni_Reni
Reni_Reni Reni_Reni не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 703
По подразбиране

Според мен е трудно на жените с деца,особено на тези с по две.. и които си ги гледат сами да правят кариера.Те разчитат почти изцяло на мъжа,но това е малко подтискащо.
Отговори с цитат
  #30  
Стар 28th July 2008, 16:06
ледено_sЪrце ледено_sЪrце не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 4 366
По подразбиране

То е ясно, че в такъв случай няма как да помага жената, поне за определен период, докато отраснат дечицата. Въпреки че има много жени, които намират време да се размотават насам-натам , само за работното място им е оправдание майчинството и домакинството, но аз визирах хора, които цял живот разчитат на някой друг.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Подобрелиженатадаотделнифинансиотмъжаси
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:58.