IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #241  
Стар 28th July 2008, 17:54
Аватара на barrуwhite
barrуwhite barrуwhite не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 3 513
По подразбиране

и кво, изложи се завършено

*не ми се нерви на мен, не съм ти виновен
__________________
"If they can make penicillin out of mouldy bread, they can sure make something out of you."
Отговори с цитат
  #242  
Стар 28th July 2008, 18:01
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
Отговори с цитат
  #243  
Стар 28th July 2008, 18:03
Аватара на DWP
DWP DWP не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: Варна
Мнения: 5 527
По подразбиране

Тя е моя, не се карайте.
__________________
say she wish she could cut my dick off and take it with her
Отговори с цитат
  #244  
Стар 28th July 2008, 18:04
Аватара на Mirami
Mirami Mirami не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 3 699
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Reason
Но както казах някой хора ме издразниха и се постарах да се поровя в мойта машина!
Не знам кои хора по-точно са те издразнили, но ето какво е моето мнение за постъпката ти. Мислиш ли, че е много приятно като ни караш да се чувстваме като маймуни? Тоест ти решаваш кой и как да спечели конкурса, а тези, които са гласували нямат никакво значение?! За мен не беше лесно да взема решение, харесват ми 4 момичета и преди да изкажа мнението си се зачудих дали някоя ще се нарани от факта, че не съм гласувала за нея. Изкушавах се да не гласувам, а накрая чета, че понеже някой си е решил така, дай сега да се наговаряме кой как да спечели.
Не ти прави чест нито на теб, нито на ледено сърце. Не мисля, че в крайна сметка й правиш услуга като публикуваш този чат, просто търсиш начин да си измиеш ръцете с нея, след като видя, че никой не приема твоята смяна на мнение.
Този конкурс беше направен за забавлението на целият форум, участничките в такива конкурси обикновено не се забавляват, купонът е за публиката, а в случая ти ни натри носовете, като ясно ни показа, че нашия вот е бил безсмислен.
Отговори с цитат
  #245  
Стар 28th July 2008, 18:09
ледено_sЪrце ледено_sЪrце не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 4 366
По подразбиране

Бари, само защото съм жена ли ме защитаваш?
Недей, че сега ще те наколадя какви неща си пишеш с мен и най-вече с Ту Пак по скайп и не знам тогава.
Отговори с цитат
  #246  
Стар 28th July 2008, 18:09
darimai darimai не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 047
По подразбиране

Тоя конкурс от самото начало си беше една "хубост насила". Ми естествено, че в женски форум всички жени са най-красиви, най-секси и най-чаровни ЕДНОВРЕМЕННО и конкурс за красота е обречен да завърши с гръм и трясък. (Надявах се да ми се докаже, че греша.) Но най-любопитното за мен беше, че всички провокатори на конфликти и изобщо, държащи се като ощипани госпойце са все мъже.
Така и не остана мегдан за жените да се изпокарат...
__________________
Some other time, some other place.
Отговори с цитат
  #247  
Стар 28th July 2008, 18:11
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
Отговори с цитат
  #248  
Стар 28th July 2008, 18:15
ледено_sЪrце ледено_sЪrце не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 4 366
По подразбиране

Относно заформилия се скандал искам да кажа, че изобщо вотът не е бил нагласен, за да спечели еди-кой си, аз самата никога не бих сменила вота си, защото същото както Ник се колебах между няколко от момичетата, но все пак установих коя е моята фаворитка. Мисълта ми беше, че прекалено неприятно се получи с онези нападки коя какво била показала на снимките и какво не, след като изобщо не се бяха споменавали такива критерии. Наистина до един момент конкурсът беше приятен и всеки можеше да изкаже симпатиите си. Относно написаното от мен, наистина смятам, че Инка най-много покрива критериите за такъв тип конкурс и заслужава да спечели, но не бих сменила вота си за нея, дори заради това ми убеждение. Много неща могат да се кажат, просто явно аз макар на тая ранна възраст съм с прекалено закостенели представи и ме обижда цялата работа, защото аз за нищо на света не бих изложила лична кореспонденция с човек, с цел да извадя нещата от контекста и само да си изчистя реномето.
Отговори с цитат
  #249  
Стар 28th July 2008, 18:19
chokladkaka chokladkaka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 1 377
По подразбиране

Стига бе, един се бил изложил, на друг му бил натрит носът.. Правите от мухата слон
Конкурсът няма да завърши с гръм и трясък, ако не се отдава чак такова внимание на този "инцидент". Както се разбра, организаторът не допуска смяна на гласове (браво ), така че цялата ситуация е хипотетична, а всичкото говорене е просто чесане на езици.
Отговори с цитат
  #250  
Стар 28th July 2008, 18:20
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ГласувамезаМисТялото
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:27.