IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1221  
Стар 17th February 2009, 23:21
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Thomi
Цитирай:
Първоначално написано от stefaniandre
Е тя ще го забави , ама дали ще се премахнат и болките в гърдите?Аз мисля че докторите за това не искат 4 дена преди и след цикал да оперират,заради болките и подуването на гърдите .
Мен ме оперираха в цикъл -първата операция...но не мисля че не оперират заради болките в гърдите и подуването...според мен за де не се получи кръвоизлив..


Теда къде си .........
ето ме

по принцип се избягва, защото може би е свързано освен с хормоналното подуване на гърдите, и със състоянията на обща неразположеност, и имунната система , кръвозагубата, която е физиологична и в последствие се на месеца се набавя, но съчетана с друга ( интраоперативната)....колко о до пиенето на оргаметрил за спиране на цикъла, аз мисля,че вече съм писала, че лично аз съм много против това, т.к имам наблюдения по въпроса. а именно - че при нас често оперираме жени на оргаметрил, които го пият заради големи кръвоизливи поради миоми, заради които е и операцията, но тъканите определено кървят повече по време на операцията, съответно и постоперативното кървене е възможно да е по-голямо...т. е аз бих предприела по-скоро отлагане на операцията с 5 дена, отколкото да приема оргаметрил...но това е лично мое мнение..

колкото до момичето, което зададе въпроса - ами не че толкова е важно дали пиеш антибиотик до момента на операцията, а по-скоро е важно дали си здрава, което е абсолютно задължително...щом имаш състояние на бронхит, е редно, за твоя лична застраховка, след като изпиеш антибиотика и се почувтваш здрава, да си направиш една снимка за всеки случай, за да си сигурна. това е ,което аз мога да те посъветвам. в крайна сметка ще се оперираш и мисля, 5 дена повече или по-малко не с апо-важни от твоето здраве и това всичко да мине наред!
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #1222  
Стар 18th February 2009, 01:37
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Thomi
На Бобето разрезите от самото начало си бяха такива,всичко е да кожа и пигментация... Има хора със такава кожа когато за да се заличи белега са необходими години...
БОБЕ ти си една от щастливките..
Мерси Томи , и докторката така ми каза, Но аз мисля че си зависи много и от уменията на хирурга...без да я xваля Заякова, но лоши белези от нея не съм видяла...например на Sweety са две гънки...уникални са.
Отговори с цитат
  #1223  
Стар 18th February 2009, 09:30
Аватара на Benti
Benti Benti не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 156
По подразбиране

Абе рязането си е рязане..няма как да няма разрез и да се напъхат импланти

Интересното при мен (може и да не е толкова интересно) е че сега белезите ми са видими, защото минаха под гърдите, т.е. когато слезе импланта повдигна гърдите и белезите блеснаха. Явно сега трябва да чакам и самата гърда да слезе, не че го искам неистово. А и не ме притесняват особено.
Отговори с цитат
  #1224  
Стар 18th February 2009, 10:50
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Benti, белезите би трябвало да влязат в инфрамамарната гънка. Ако искаш снимай да видим за какво изместване става въпрос. Аз нямам гънка, з'то нямах никакви гърди преди операцията и сегашните ми са 2 портоклала, но пак белега е точно отдолу. Единият има няколко мм отклонение.
Отговори с цитат
  #1225  
Стар 18th February 2009, 11:20
lady69 lady69 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: София
Мнения: 496
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bobeto83
Ето ги моите на почти 6 месеца.

http://img410.imageshack.us/img410/4...2009312zt8.jpg
Дай боже всекиму такива белегчета !!!
Отговори с цитат
  #1226  
Стар 18th February 2009, 17:11
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Да, хубави белези, Бобе
Отговори с цитат
  #1227  
Стар 18th February 2009, 20:45
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

Lady69
Гуен .........благодаря ви!!!
Отговори с цитат
  #1228  
Стар 18th February 2009, 20:53
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Бобе.........и аз да кажа....... -супер са ти
късметлийка
Отговори с цитат
  #1229  
Стар 18th February 2009, 21:00
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

Доренце мерси злато, ама този около ареолата ми е червен още, и я прави по-голяма от другата...(можеш да погледнеш последните две снимки в албума ми)
Та въпросат ми е как са твоите около аролата?
Може и снимков материал...
Отговори с цитат
  #1230  
Стар 19th February 2009, 08:45
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Бобенце при мен едната е ок-т.е белега е бял-като стрия стои.Но при другата във вътрешната част е леко по розов.......аз си знам от какво е.Лятото като се пекох в легнало положение и не знам защо(всъщност предполагам,че защото тази ми е по-голяма от другата)...горнището от банският леко ми се отместваше и ми е напекло част от ареолата... Те не случайно казват да се пазим от слънцето......Не е очеизвадно......но.....е факт.....,че тази която не се е напекла е добре.... Ще ги снимам тези дни и ще ти пусна........ако искаш погледни пак снимките ми.....дано се вижда......
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: МненияотопериралитесеприГеоргиев
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:01.