IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 18th November 2009, 16:08
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Обикновено е точно обратното - на снимки дефектите личат много повече, особено пък на снимки отблизо.

teodora39, колкото повече те чета, толкова повече се убеждавам, че хората са се държали зле с теб не заради грозния ти нос, а заради грозния ти характер. За съжаление, засега операции на характера не се предлагат
  #32  
Стар 18th November 2009, 16:35
valq valq не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 384
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
Цитирай:
Първоначално написано от valq
Много си личи как е хлътнало от дясно! И наистина изкривяването не е премахнато! Оле, ужас! Ужас! ...... Но това е наистина огромна издънка! .....
Олеееееее....кви са тия драми...чак пък толкова хлътнало и чак пък толкова много да си личи.... Защо преекспонираш така възмущението си... не виждам някой да е обезобразен...виждам, че не е това, което е искал човека и добре разбирам какво е да си недоволен от резултата, защото малко или много и аз съм преминала през нещо подобно, но нещата далеч не са били зле преди, сега - също
Не е нужно да се налива така масло в огъня...и без това Rapidol си има вероятно своите терзания...Но отстрани погледнато... "пораженията" ако изобщо мога така да се изразя, далеч не са такива, каквито ги описа
Него бих посъветвала да настоява за реоперация, а делото предварително съм убедена, че е обречено на неуспех
О, много е лесно така- чуждите проблеми все ни се струват преекспонирани, а нашите са най-големите на света! Не наливам масло в огъня! Но едно е да видиш нещо за което не си бил напълно подготвен, а съвсем друго е видимо да не изглеждаш по-добре от преди! Аз не разбирам що за човек си ти- не казвам нищо лошо за Джамбазов, но да се преструваме, че всичко е наред, когато определено не е ... това е ... лицемерие! Всеки човек усеща и най-малката промяна върху себе си. На това момче, носа е направен като на момиче- тънък е и освен, че на мен не ми се струва добре, и самия човек не си го харесва! А и не това е искал!И има хлътване! Аз мисля, че и преди е имало, но сега го има пак и дори си личи повече! Освен това на снимки не си личи всичко- няма спор за това! Не виждам нещо лошо в това човек да признае, че някой е направил грешка! Не знам ти какво си преживяла, но аз съм изживяла точно това което се случва сега на rapidol и не го пожелавам на никой! Ти като искаш си зарови главата в земята и мисли само за себе си, но тук Джамбазов наистина се е издънил! Всеки, който го отрича ... просто не е честен!
  #33  
Стар 18th November 2009, 17:25
ivanakar ivanakar не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 54
По подразбиране

teodora 39 6 те часа упойка са си оказали влияние и то там ,кадето не можеш да разбереш сама!
  #34  
Стар 18th November 2009, 17:33
rapidol rapidol не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 19
По подразбиране

Емико,
ти си много права за няколко неща.
1.Отдалеко стария ми дефекта не личеше толкова,но носа си беше крив от трвма,като почнах да слагам очила,винаги стояха накриво,а може би и аз си бях малко суетен ! Сега разбирам,че не е трябвало нищо да правя.
2.може би не се вижда разлика,защото снимките са отблизо,но така на тях личат дефектите,а след операцията не може да се прецени,че носа е издялкан и от него са останали 2-3 см.
3.Мислех,че това не е толкова трудно да се корегира,но явно Джамбазов,а и повечето,които се занимават с ринопластика в Бг. са доста зле,много приказват,много пари гледат да спечелят и дотук ! Освен това мисля,че достатъчно ясно казах и се разбрахме с Джамбазов да не намалява и пили от носа !


Наи-лошото е,че сега не мога да дишам с това малко носле !

Не съм се крил,просто нямам много време и влизам тук от време на време за малко повече инфо и мнения,но сега искам да бъда полезен на всички решили се на ринопластика и особено на тези,които нямат дефекти или медицински показания
От София съм,но отидох при Джамбазов,защото мислех,че той е достатъчно добър за това,имаше добри отзиви за него,мислех,че операцията не е толкова опасно нещо,а и не си заслужава да се дават баснословни суми на разни измамници тук в София

За делото не съм много съгласен - ако всички така мислим,докторите тук ще продължат да си правят каквото си искат с нас .

Разбира се ,че и при дело Джамбазов няма да може да ми върне носа,ясно е че и в затвор няма да иде но се надявам:
1.Всеки,които е пострадал от некадърен доктор да не си мълчи,а да си търси прават като пациент
2.В Бг.има доста добри адвокати,които все още не се занимават масово с такива проблеми и ако има повече гласност и такива дела станат практика едва ли всеки ще прави ринопластики и ще иска толкова пари
3.Може би много от хората не знаят,но аз познавам няколко случая които са завършили с осъдителни присъди срещу доктори и пострадалите са компенсирани
4.Като има повече такава информация и активност от наша страна,
всеки ще може да вземе най-правилното и точно решение за себе си

Сега тези които са тръгнали към Джамбазов просто от глезотия,няма ли да се замислят като видят колко може да прави ринопластики и да корегира дефекти ???
  #35  
Стар 18th November 2009, 17:57
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

rapidol, знам колко ужасно се чувства човек, когато вижда различно лице/не това което е очаквал/ в огледалото.

Но повярвай ми, дори и сниман от толкова близо носа ти изобщо не изглежда зле. Като казваш малък, най-вероятно имаш предвид тесен, защото носа ти не е малък, по-скоро е тесен.

Лошото е, че дори да решиш да правиш реоперация, не виждам при кой друг в България би могъл да я направиш. Има и недоволни от Джамбазов, не си първия. Нормално е, най-малкото защото повечето имат нереални очаквания за резултата.

Твоя нос не е пилен, както ти се изразяваш, а са прибрани страничните ти кости. Нямам представа това изобщо обратимо ли е?

Съветвам те да направиш опит да говориш с Джамбазов. За мен това е най-любезния и мил човек, когото познавам. Може би си имал по-остър тон, иначе не мога да си обясня начина по който казваш, че е реагирал на твоето обаждане.

Аз също съм в този форум да помогна с каквото мога, не защитавам и не се заяждам с никого.
  #36  
Стар 19th November 2009, 00:15
Аватара на kerasaki
kerasaki kerasaki не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 260
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от valq
Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
Цитирай:
Първоначално написано от valq
Много си личи как е хлътнало от дясно! И наистина изкривяването не е премахнато! Оле, ужас! Ужас! ...... Но това е наистина огромна издънка! .....
Олеееееее....кви са тия драми...чак пък толкова хлътнало и чак пък толкова много да си личи.... Защо преекспонираш така възмущението си... не виждам някой да е обезобразен...виждам, че не е това, което е искал човека и добре разбирам какво е да си недоволен от резултата, защото малко или много и аз съм преминала през нещо подобно, но нещата далеч не са били зле преди, сега - също
Не е нужно да се налива така масло в огъня...и без това Rapidol си има вероятно своите терзания...Но отстрани погледнато... "пораженията" ако изобщо мога така да се изразя, далеч не са такива, каквито ги описа
Него бих посъветвала да настоява за реоперация, а делото предварително съм убедена, че е обречено на неуспех
О, много е лесно така- чуждите проблеми все ни се струват преекспонирани, а нашите са най-големите на света! Не наливам масло в огъня! Но едно е да видиш нещо за което не си бил напълно подготвен, а съвсем друго е видимо да не изглеждаш по-добре от преди! Аз не разбирам що за човек си ти- не казвам нищо лошо за Джамбазов, но да се преструваме, че всичко е наред, когато определено не е ... това е ... лицемерие! Всеки човек усеща и най-малката промяна върху себе си. На това момче, носа е направен като на момиче- тънък е и освен, че на мен не ми се струва добре, и самия човек не си го харесва! А и не това е искал!И има хлътване! Аз мисля, че и преди е имало, но сега го има пак и дори си личи повече! Освен това на снимки не си личи всичко- няма спор за това! Не виждам нещо лошо в това човек да признае, че някой е направил грешка! Не знам ти какво си преживяла, но аз съм изживяла точно това което се случва сега на rapidol и не го пожелавам на никой! Ти като искаш си зарови главата в земята и мисли само за себе си, но тук Джамбазов наистина се е издънил! Всеки, който го отрича ... просто не е честен!
Подкрепям изказването ти мила на 100%.Трябва да сме реалисти.Ако на някой му се четат само хубави темички нека вземат книгата за МЕЧО ПУХ или някоя кулинарска книга с хубави рецепти и още по-хубави снимчици към тях.Тук има и хубави и лоши коментари,без разногласия нямаше да е форум,а щеше да е секта за възхваление или оплюване на ЕДИ КОЙ СИ.....
  #37  
Стар 19th November 2009, 12:15
Celtic_dream1 Celtic_dream1 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2009
Мнения: 232
По подразбиране

I az podkrepiam izkazvaneto na Valia. Az samata se izpravih pred sashtia problem pred ogledaloto kato mi svaliha gipsa - nosat mi beshe tvarde iztanen! Tova si e napravo striaskashto - na men daje mi primalia i polegnah na kushetkata, sled kato se vidiah v ogledaloto. Isstinata e, che nevinagi na snimka neshtata izglejdat takiva, kakvito sa. Samata Valia mi potvardi, kato i izpratih snimki na maila, che na tiah mnogo poveche lichi otkolkoto na tezi, koito biah kachila vav foruma, che i daje che moiat nos e mnogo po-izdialkan ot neinia. Napalno podkrepiam ideiata choveka da si tarsi pravata, nezavisimo kolko dobar e Djambazov. I naj-dobriat doktor ne triabva da jivee sas samochuvstvieto, che e beznakazan i che greshkite mu sa prosteni zaradi drugite mu uspehi. Za nego moje da e edna ot 100 greshki, no ne i za potarpevshia!!
Sega kato otivam na konsultacii i ako kazvam, che nakarah predishnia si doktor da mi varne parite, da vidim kak niama da sa maximalno staratelni s men
Pepel na ustata na tozi deto kaza, che samo Djambazov moje da popravi vlosheno polojenie!!! Veche otkrihme i oshte edin doktor ot parva gradska, moje i da ima i drugi dobri, za koito da ne se pishe po foruma!!!
  #38  
Стар 19th November 2009, 12:18
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от valq
Аз не разбирам що за човек си ти- не казвам нищо лошо за Джамбазов, но да се преструваме, че всичко е наред, когато определено не е ... това е ... лицемерие! ......
Ти като искаш си зарови главата в земята и мисли само за себе си, но тук Джамбазов наистина се е издънил! Всеки, който го отрича ... просто не е честен!
Ха... не е и нужно да разбираш що за човек съм - на когото мога съм помогнала с каквото мога - виждала съм истински "съсипии", така че съм далеч от мисълта да си трайкам. Това, което виждам тук не отричам като факт, че не е перфектно, но и невиждам трагедия, каквато се опитвате да изкарате. И айде по-лекинко с обидите - далеч съм от мисълта да се заям с някого - даже съм се опитала да помогна неведнъж
  #39  
Стар 19th November 2009, 12:45
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
на когото мога съм помогнала с каквото мога
Гуен е една от най-полезните съфорумки, но в други раздели.
Ако можеше повече хора да са като нея, вместо само заядливи подмятания да подхвърлят, този форум щеше да е още по-безценен!
  #40  
Стар 19th November 2009, 12:45
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Celtic_dream1
Napalno podkrepiam ideiata choveka da si tarsi pravata, nezavisimo kolko dobar e Djambazov. I naj-dobriat doktor ne triabva da jivee sas samochuvstvieto, che e beznakazan i che greshkite mu sa prosteni zaradi drugite mu uspehi. Za nego moje da e edna ot 100 greshki, no ne i za potarpevshia!!
Разбира се, че трябвада си търси правата - първата стъпка е да си изиска обратно сумата, която е заплатил! (с дело трудно би станало, ама много трудно, но....понякога и с думи за минути може да се срине авторитета на някого....Така че...в интерес на хирурга е също така да се намери компромисен вариант... Реоперацията при същия д-р не гарантира нищо... трябва да се чуят и др. мнения... Рапидол, ходил ли си при други...?
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДелосрещудоцДжамбазов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:20.