IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #51  
Стар 20th November 2009, 00:48
Аватара на teodora39
teodora39 teodora39 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 189
По подразбиране

Много хора липсваха нещо напоследък, ама това дело срещу Дж заради неговото дело по носа на човека веднага събра групата на Шаро да прояви адвокатските си способности.

За 81-ви път ще кажа, че снимките представят некоректно нещата. В смисъл, че преувеличават някой недостатък, който на живо си е направо незабележим. По-нагоре дори намекнах, че носът ми харесва, но да убеждавам недоволен от резултата си човек е загубена кауза.

Много добре разбирам реакцията на Валя. Не я съдете и не се заяждайте с нея, защото не сте били на нейното място. Според мен тя е една от най-пострадалите хора от лекарски грешки. За грешки на пласт. хирурзи говоря.

И последно, Валя, от сърце те умолявам да се решиш на нова операция. Друг начин да премахнеш проблема няма. Моля те.
__________________
Искам си функцията Edit!!!
  #52  
Стар 20th November 2009, 09:07
ivanakar ivanakar не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 54
По подразбиране

teodora 39 защо съжаляваш ,твоят нос се е получил отлично!! Да не би да се е развалил нещо?Казваш го така сякаш има проблем?Питам ,не се заяждам!
  #53  
Стар 20th November 2009, 09:28
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от teodora39
Престанете с този култ към Джамбазов!
Защо смяташ, че има такъв култ.

Има факти:
В България има около 20-на хирурзи, които правят ринопластики.
От всичко изписано във форума статистиката е следната:
Джамбазов е с най-голям брой ринопластики в България.
Джамбазов е с най-малко недоволни пациенти.
Джамбазов няма обезобразен пациент.

Сигурна съм, че всеки отивайки на операция много добре знае, че може да бъде от онези 12-15%, но всеки си казва "дано на мен не ми се случи"

Хора разберете най-после, че дори и оперирани от Джамбазов, може да се наложат допълнителни корекции, но както вече и други по-горе казаха, едно е да има необходимост от дребни корекции, съвсем друго е когато след операцията видиш чудовище в огледалото и не знаеш накъде да тръгнеш.
  #54  
Стар 20th November 2009, 09:47
valq valq не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 384
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от teodora39
И последно, Валя, от сърце те умолявам да се решиш на нова операция. Друг начин да премахнеш проблема няма. Моля те.
Ще го направя. Обаче толкова много ме е страх! Днес ще се обадя на Йорданов да си запиша час за консултация! Толкова ми се иска всичко това да свърши!
  #55  
Стар 20th November 2009, 10:08
Аватара на teodora39
teodora39 teodora39 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 189
По подразбиране

[quote="valq"]
Цитирай:
Първоначално написано от teodora39
Ще го направя. Обаче толкова много ме е страх! Днес ще се обадя на Йорданов да си запиша час за консултация! Толкова ми се иска всичко това да свърши!
Имам много страхове и зная какво е да те е страх до ужас.
Но наистина те моля да пристъпиш към действие. Пък тогава всички ще се помолим да се получи и после да пише една щастлива Валя!
Рано е да ти пожелавам късмет и успех за операция.
Но ако през Интернет е възможно да се усети, ти изпрщам всичкия кураж и положителна нагласа, която имам.
__________________
Искам си функцията Edit!!!
  #56  
Стар 20th November 2009, 10:12
valq valq не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 384
По подразбиране

rapidol, съжалявам ако след изказванията ми се чустваш дори по-зле отколкото се чустваш сега. Не е това, което искам. Дори мога да ти кажа, че при първата ми ринопластика, лекаря ми разшири основата на носа (който и без това си е доста широк там). Но мисълта ми е, че вероятно има начин да се поправи. Освен това, аз не съм лекар и не мога да го твърдя със сигурност, но ако е както emiko кава- че нослето не е пилено, а са събирани кости- тогава нещата могат да се поправят като се върнат костите в първоначалното им положение! Но трябва да се консултираш с лекар! Малко са нещата, които са необратими, но за съжаление някой са трудно обратими. Дано да не си от втория тип!

Reason, за първи път ми прави впечатление, че не четеш какво пише! Човека не харесва това, че носа му е тънък. Много хора тука знаят какво е да живееш с някакъв дефект- не го харесваш, но си свикнал с него. И това, че е останал след операцията му е най-малкия проблем! А колкото и време да мине- носа ще спада и ще става още по-тънък, а не обратното! А и от операцията са минали 3-4 месеца. Носа няма да се променя много от сега на натък!
Някъде, мисля пак emiko беше написала, че не се ли харесаш веднага след като се видиш, няма да се харесаш напълно никога след това! И това е вярно! Поне за хората, които са се почуствали безкрайно разочаровани! Така че, дано да не съм права, но се съмнявам много да се промени нослето и начина по който човека го усеща! За съжаление!

gwendoline, много съжалявам за всичко, което си преживяла. Явно си наистина много силна и смела жена за да се подложиш толкова пъти на тази корекция! Ще ми се и аз да съм така! Но явно не съм! Не искам заради мен rapidol да избада в депресии, искам просто да знае, че го разбирам! Освен това искам само ние да сме прецаканите, и да няма повече недоволни хора от тези операции, ама не става това, което искаме!
  #57  
Стар 20th November 2009, 10:15
valq valq не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 384
По подразбиране

[quote="teodora39"]
Цитирай:
Първоначално написано от valq
Цитирай:
Първоначално написано от teodora39
Ще го направя. Обаче толкова много ме е страх! Днес ще се обадя на Йорданов да си запиша час за консултация! Толкова ми се иска всичко това да свърши!
Имам много страхове и зная какво е да те е страх до ужас.
Но наистина те моля да пристъпиш към действие. Пък тогава всички ще се помолим да се получи и после да пише една щастлива Валя!
Рано е да ти пожелавам късмет и успех за операция.
Но ако през Интернет е възможно да се усети, ти изпрщам всичкия кураж и положителна нагласа, която имам.

Ще напиша нещо на което вероятно много хора ще си помислят, че е ирония, обаче не е: ТИ СИ УЖАСНО МИЛА! Благодаря ти за подкрепата!
  #58  
Стар 20th November 2009, 11:33
Аватара на kerasaki
kerasaki kerasaki не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 260
По подразбиране

VALQ теб душа кой ти обезобрази нослето?Извини ме,че питам ама тък изчетох толкова много страници с мнения,съмнения,доволни,не оволни....RAM-паметта ми се напълни и някои неща не мога да си ги припомня.Бъди така любезна да ми отговориш моля!
  #59  
Стар 20th November 2009, 11:44
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Такааааааааааааааааа.....
Не мога да не споделя, какво си мисля

Колкото повече гледам снимките ти Rapidol, толкова повече стигам до заключение, че "преди" и "след" е един и същи нос.

Наистина отделих доста време да ги изследвам, увеличавах ги , принтирах ги, разчертавах ги дори.....

Моля те, появи се и разсей съмненията ми
  #60  
Стар 20th November 2009, 11:49
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Аз искам да попитам Теодора 39 - защо съжаляваш за ринопластиката си?
Затворена тема

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДелосрещудоцДжамбазов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:14.