IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #111  
Стар 24th November 2009, 22:07
Аватара на boby_pl
boby_pl boby_pl не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 183
По подразбиране

Мен като че ли ме беше страх повече от това да не се наруши нещо във функциите на носа ми, отколкото какъв ще бъде на вид след операцията. Като чета някои от вас какви проблеми имат и направо настръхвам. При мен минаха почти 7 месеца и за щастие нямам проблеми с дишането. Чудя се дали да не ида да си направя една рентгенова снимка, че ми е интересно да видя разликата след операцията.
И на консултация трябваше да отида още през септември, ама все отлагам
radе, а при теб колко време е минало от операцията? Наистина ли ти е по-увиснал върха от преди? Това е ужасно. При мен връхчето също падна след време, но аз даже се зарадвах, че иначе приличах на прасенце. Но аз го подковах доцента преди операцията. Казах му че искам да ми вирне връхчето толкова нагоре, че като се усмихвам да не ми пада надолу. А той се разсмя и вика "Ми то всички като се смеем и ни пада надолу"
__________________
Rest in peace, Michael! -----<--@
  #112  
Стар 24th November 2009, 22:53
Аватара на boby_pl
boby_pl boby_pl не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 183
По подразбиране

И нещо извън темата, обаче преди малко попаднах на една снимка на актрисата Тори Спелинг. В статията към снимката се казва: "Защо тя не отиде да си направи корекционна ринопластика заради изкривяването?"
И наистина, загледах се и на втората снимка, ясно си личи, че носа й е крив. Явно няма хирург без грешки, дори и тези, при които ходят знаменитостите допускат грешки

http://www.celebrityplasticpics.com/...ic_surgery.htm
__________________
Rest in peace, Michael! -----<--@
  #113  
Стар 25th November 2009, 15:43
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от rapidol
Както се вижда след операцията това не е корегирано,просто носът е намален 2 пъти !?
Стана ми смешно! Явно наистина си сляп!

Цитирай:
Първоначално написано от rapidol
Правих косултация с д-р Славчев от Токуда.
Той каза,че няма проблем да се направи какъвто нос искам ,но проблема е че ще трябва да се взимат допълнително тъкани от мои ребро и ухо.
И от това ми стана смешно! Явно си и глупав!

На останалите с претенции ми се иска да им напиша това: Ако искате перфектна симетрия идете на художник - той ще ви нарисува както пожелаете!
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
  #114  
Стар 25th November 2009, 16:26
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Reason
Ако искате перфектна симетрия идете на художник - той ще ви нарисува както пожелаете!
Дали?
  #115  
Стар 25th November 2009, 17:17
valq valq не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 384
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Reason
Цитирай:
Първоначално написано от rapidol
Както се вижда след операцията това не е корегирано,просто носът е намален 2 пъти !?
Стана ми смешно! Явно наистина си сляп!

Цитирай:
Първоначално написано от rapidol
Правих косултация с д-р Славчев от Токуда.
Той каза,че няма проблем да се направи какъвто нос искам ,но проблема е че ще трябва да се взимат допълнително тъкани от мои ребро и ухо.
И от това ми стана смешно! Явно си и глупав!

На останалите с претенции ми се иска да им напиша това: Ако искате перфектна симетрия идете на художник - той ще ви нарисува както пожелаете!
А ти май не можеш да правиш друго, освен да се заяждаш с хората! Това с присадките наистина не е препоръчително, а пък да повярваш на някой, който ти казва, че може да направи каквото поискаш е доста наивно, но пък да твърдиш, че не бива да имаме претенции при положение, че точно ние сме тези, които търпят всичко това и даваме и парите, е меко казано несериозно! Аз предлагам от сега нататък направо да почнем тука да събираме пари и да ги носим на някой лекар- и без това претенции не можем да имаме- поне да не киснем с гипс и синки по лицето! ... Нямам думи!
"Перфектна симетрия" няма. Няма и идеален нос. И всички, които си мислят, че ще го получат мога да кажа- НЯМА ДА СТАНЕ! Но ако един лекар не може да направи носа по-добър от преди, то поне би могъл да не го окипазява! Опс! Извинете ме- май забравих, че не мога да имам претенции! Къде да преведа първите 1000лв.!?
  #116  
Стар 25th November 2009, 17:57
Аватара на rade
rade rade не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 186
По подразбиране

Reason точно ти ли го казваш това...
Защо тогава се подложи на втора операция
Много се радвам за доволните но хайде да се уважаваме и както се казва Аз имам непретенциозен вкус и напълно ми е достатъчно най доброто... това важи за всички тук и затова се подлагаме на всичко това
Това не са животоспасяващи операции и се очаква от хирурга резултата да е естетически издъжан а не после да се успокояваме с факта че за съжаление сме попаднали в прословутите 10 или 15 процента.
  #117  
Стар 25th November 2009, 18:14
Аватара на kerasaki
kerasaki kerasaki не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 260
По подразбиране

Точно казано.Ако не е естетически издържана една ринопластика то какъв е смисълът от нея Нали пластичните операции са с цел на подобряване на външния ни вид.Като нещо не е по силите на някой хирург е хубаво директно са си го каже и да те прати по живо, по здраво при колега,който е спец в даден раздел на пл.хирургия.За съжаление такива коректни доктори май няма.Те всички разбират от всичко,а аз не мога да се съглася,че един и същ хирург е еднакво добър в правене на носове, блефаропластика и силиконови инпланти.Просто няма как.
  #118  
Стар 25th November 2009, 19:54
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от valq
А ти май не можеш да правиш друго, освен да се заяждаш с хората!
Къде се заяждам, че не ми е ясно?

Цитирай:
Първоначално написано от valq
но пък да твърдиш, че не бива да имаме претенции при положение, че точно ние сме тези, които търпят всичко това и даваме и парите, е меко казано несериозно!
Къде съм казал или написал, че не може да имате претенции?
Мисълта ми е, че повечето от Вас изобщо нямате право да имате претенции, защото носовете са Ви хубави!Поне сега конкретно не мога да си Ви спомня на всички носовете, може и да съм пропуснал някой, но единствените хора, които сега се сещам и могат да имат известни претенции към ре-корекция са точно rapidol и едно момиче от Бургас.
Проблема е там, че носовете им нито са "окепазени" нито са по-грозни от преди, а просто имат леко изкривяване.rapidol да не ме разбира погрешно - преди изкривяването му е било доста повече, сега е пооправено, но съм наясно, че и това не е задоволителен резултат, но пък толкова рев и шум за това също не е реден.Той трябва да отиде и да говори с хирурга си и да види какво ще направи за рекорекция и то след като мине период от поне 6 месеца.Ако тогава не иска или се прави на приятно разсеян, че нищо му няма...еми тогава няма да има какво да кажа.На тоя етап излишното ореваване на форума е тъпо!

Цитирай:
Първоначално написано от valq
"Перфектна симетрия" няма. Няма и идеален нос. И всички, които си мислят, че ще го получат мога да кажа- НЯМА ДА СТАНЕ!
Ш'са сетиш!

Цитирай:
Първоначално написано от valq
Но ако един лекар не може да направи носа по-добър от преди, то поне би могъл да не го окипазява! Опс! Извинете ме- май забравих, че не мога да имам претенции! Къде да преведа първите 1000лв.!?
От така добре оплютия хирург аз все още не съм видял "окипазен" или по-зле изглеждащ нос от преди операцията, въпреки тези двамата, за които казвам, че могат да имат претенции!


А парите си ги събирай за каквото си щеш!

Цитирай:
Първоначално написано от rade
Reason точно ти ли го казваш това...
Защо тогава се подложи на втора операция
Защото след първата операция имах двойно по-голямо изкривяване в анфас от това което е имал rapidol от спортната му травма!

Кой е казал, че оперираните носове не трябва да са естетически издържани?Просто претенциите Ви са такива, които граничат до жив перфектционизъм!Перфектен резултат няма - там Ви режат, нещо което е живо, расте и се променя!Това не е гранитен камък да си го шлайфа някой скулптор както си иска!
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
  #119  
Стар 25th November 2009, 21:01
Аватара на rade
rade rade не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 186
По подразбиране

Точно така съм сега и аз, носа ми анфас е тотално помлян
Профила ми е добре защото липсва гърбичката но върха не е пипан изобщо.
И най вече ме тормози дишането, поне това да беше наред, което ми е чудно тъй като Джамбазов е Унг но уви и аз съм в десятката
  #120  
Стар 25th November 2009, 21:05
ivanakar ivanakar не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 54
По подразбиране

rade ти имаше ли някакви проблеми с дишането преди операцията?
Затворена тема

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДелосрещудоцДжамбазов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:34.