IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2531  
Стар 1st March 2011, 10:04
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от garga_smela
Аз се чудех с какво да си направя омлета по скоро но благодаря
С праз, с пера от лук, с броколи/карфиол, със спанак...

Потънах аз в четене за разделното хранене и някои неща не ми допадат особено. Оставам си на принципа - каквото и да е от 1 вид (протеин, въглехидрат)+зеленчук в зелен цвят
mammaMia!, мисля, че бих го яла са кашкавал, с обезсолено сирене, с извара, с някакво филе (пуешко/пилешко), някакъв зеленчуков пастет, маслини... нещо това задълбаване в тематика, ме ошашка В таблицата за РХ с прасетата гъбите могат да се комбинират с какво ли не (ако я разбирам добре). За мен гъбите сървят само със зеленчук
Отговори с цитат
  #2532  
Стар 1st March 2011, 10:57
Аватара на root
root root не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 671
По подразбиране

Простосмъртни - непростосмъртни... Това си е въпрос на преценка и желание. И аз съм мислил, че няма да ми е по силите такъв режим, но се справих без проблем. Разбира се преди това съм имал опит с леки диети и гладувания.
Отговори с цитат
  #2533  
Стар 1st March 2011, 10:59
Аватара на Shandi
Shandi Shandi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2010
Град: Berlin
Мнения: 238
По подразбиране

Добро утро
mindbender както винаги е изчерпателен и полезен!
За гъбите също мисля като Ice Cream, че са трудносмилаема храна и ги избягвам. Слагам ги единствено в салати.
mammaMia!, аз също ям хляб. Откакто живея в Германия, започнах да го ползвам. Има съвсем различен вкус. Филиите предимно ги мажа с мед ( ), понякога и тахан добавям, друг път с някакъв зеленчук отгоре (най-често с моркови) и както ти спомена с авокадо. Между другото ме подсети да си купя.
aniK, ти дерзаеш още Продължаваш ли да спортуваш със същото темпо и влияе ли ти режима?

За вчера съм следното:
преди закуска- сок от целина
закуска - жито с мед
обяд - много спанак с малко картофи; салата
вечеря - сайтан с броколи
Още една седмица ми остана до края на физиотерапията. Почна вече да ми доскучава



PS Тези, които пишете от чужбина имате ли проблеми с влизането в сайта? Пи мен редовно се получават някакви грешки и не ми се отваря страницата
Отговори с цитат
  #2534  
Стар 1st March 2011, 12:19
Аватара на Abbi
Abbi Abbi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 159
По подразбиране

aniK аз докато се включа,може да ти мине режима
Аз за целия режим отслабнах 2 кг.,но това за мен е много-от 47кг станах 45кг при ръст 163см.
Захранването и двата пъти го правих по препоръките на mindbender.
Доколкото разбирам не си се отказала,не е толкова трудно,колкото изглежда.
Успех със захранването
__________________
Ако не знаеш къде да идеш,ела на себе си!
Отговори с цитат
  #2535  
Стар 1st March 2011, 12:19
Аватара на Abbi
Abbi Abbi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 159
По подразбиране

aniK аз докато се включа,може да ти мине режима
Аз за целия режим отслабнах 2 кг.,но това за мен е много-от 47кг станах 45кг при ръст 163см.
Захранването и двата пъти го правих по препоръките на mindbender.
Доколкото разбирам не си се отказала,не е толкова трудно,колкото изглежда.
Успех със захранването
__________________
Ако не знаеш къде да идеш,ела на себе си!
Отговори с цитат
  #2536  
Стар 1st March 2011, 13:04
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Abbi, и аз застопорих на -2кг (от 45 старт), не съм и очаквала повече, след като знам при теб как се развиваха нещата. Утре - ангелска супа, но мисля без жито Това сурово жито ми натърти за дълго време напред. След последната накисната доза, останалото го прибрах в дъното на един шкаф Някой ден ще си хапна, но варено.
Иначе житният се издържа, на плодове каточели е по-трудно. Житото, ябълки и орехи си засищат доволно
Аз съм предвидила за утре англеската супа + ябълки и орехи, на следващия ден тиквички, после броколи....все варени и лесносмилаеми зеленчуци МОже би и нещо зърнено, но не жито.
Shandi, четох някои твои стари постове за РХ. Ти от кога си вегетарианка?
Не спортувах по време на режима и малко преди него. Започвам пак от понеделник. Събра ми се около месец почивка, ако може да се нарече "почивка" периода с прохождащото, лазещо и пипащо навсякъде зверче. Отделно и катеря едни баири тук в квартала и бутам количка като обезумяла....абе имаше НЯКАКВА физическа активност.
Набелязах си житния режим като преход от изцяло протеиновото към по-смесено хранене. Нали съм решила да включвам и В в менюто си, така че това беше добро прочистване.
Отговори с цитат
  #2537  
Стар 1st March 2011, 13:04
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Abbi, и аз застопорих на -2кг (от 45 старт), не съм и очаквала повече, след като знам при теб как се развиваха нещата. Утре - ангелска супа, но мисля без жито Това сурово жито ми натърти за дълго време напред. След последната накисната доза, останалото го прибрах в дъното на един шкаф Някой ден ще си хапна, но варено.
Иначе житният се издържа, на плодове каточели е по-трудно. Житото, ябълки и орехи си засищат доволно
Аз съм предвидила за утре англеската супа + ябълки и орехи, на следващия ден тиквички, после броколи....все варени и лесносмилаеми зеленчуци МОже би и нещо зърнено, но не жито.
Shandi, четох някои твои стари постове за РХ. Ти от кога си вегетарианка?
Не спортувах по време на режима и малко преди него. Започвам пак от понеделник. Събра ми се около месец почивка, ако може да се нарече "почивка" периода с прохождащото, лазещо и пипащо навсякъде зверче. Отделно и катеря едни баири тук в квартала и бутам количка като обезумяла....абе имаше НЯКАКВА физическа активност.
Набелязах си житния режим като преход от изцяло протеиновото към по-смесено хранене. Нали съм решила да включвам и В в менюто си, така че това беше добро прочистване.
Отговори с цитат
  #2538  
Стар 1st March 2011, 13:05
Аватара на garga_smela
garga_smela garga_smela не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2008
Град: варна
Мнения: 576
По подразбиране

Aник, мeрcи, броколитe ги бях зaбрaвилa, a cтaвaт много хyбaви c яйцa.
Aз cъщо глeдaм онaзи тaблицa c прaceнцaтa, кaкто и ощe двe и точно от тaм cи миcлeх, чe e добрa комбинaциятa, зaщото ги дaвaт дa ce cъчeтaвaт c повeчрто нeщa.
Чyдя ce и ощe нeщо, рaзлични видовe гъби в eдно ядeнe, кaк e?
Cигyрно вeчe прeкaлявaм c въпроcитe, но ce мъчa дa ce yчa и дa cвикнa.
Отговори с цитат
  #2539  
Стар 1st March 2011, 13:05
Аватара на garga_smela
garga_smela garga_smela не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2008
Град: варна
Мнения: 576
По подразбиране

Aник, мeрcи, броколитe ги бях зaбрaвилa, a cтaвaт много хyбaви c яйцa.
Aз cъщо глeдaм онaзи тaблицa c прaceнцaтa, кaкто и ощe двe и точно от тaм cи миcлeх, чe e добрa комбинaциятa, зaщото ги дaвaт дa ce cъчeтaвaт c повeчрто нeщa.
Чyдя ce и ощe нeщо, рaзлични видовe гъби в eдно ядeнe, кaк e?
Cигyрно вeчe прeкaлявaм c въпроcитe, но ce мъчa дa ce yчa и дa cвикнa.
Отговори с цитат
  #2540  
Стар 2nd March 2011, 03:15
Аватара на Mama.Mia
Mama.Mia Mama.Mia не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 722
По подразбиране

Shandi, какво е сайтан? И аз пиша от чужбина, но много рядко имам проблеми с влизането в сайта.

Менюто ми за днес, вторник:
6:15 - 500 мл топла вода с лимон
7:45 - 500 мл топла вода с мед
8:30 - 2 ябълки
11:00 - 1 портокал
12:30 - 1 портокал
13:30 - салата от 1/4 cup червен боб, маруля и малко праз лук.
17:00 - 1 малък домат
19:00 - киноа с праз лук (след като се сготви му сложих масло); броколи
__________________
"All things in moderation, including moderation" -
Socrates
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникназдравословнохранещитесе
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:31.