IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 31st January 2013, 23:59
Аватара на marii4eto_g
marii4eto_g marii4eto_g не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 3
Unhappy Помогнете!Адски сърбеж :(

Здравейте,милички...дълго търсих из форума някаква информация относно моят проблем,но след като не открих реших да пробвам с тема...
Приятелят ми,с когото сме заедно повече от 3 години,замина да учи в друг град,затова е на общежитие там.Още в самото начало ми се оплака,че е получил лек обрив,който обаче причинява адски сърбеж,най вече когато си легне вечер.Обрива е кажи,речи по цялото тяло,че даже и по интимните части.Отишъл е на лекар там и са му изписали Акарол,за лечение на КРАСТА!!!Той не се е мазал докато е бил там,когато преди седмица се прибра при мен,започнахме стриктно да се мажем,както е по указанията,защото и мен ме прихвана..вярвайте,ужасно е!!!Особено вечер,не може да се спи Почна се едно лудо пране сутрин и вечер с вряла вода на абсолютно всичко,до което се докоснем през деня...НО!Погледнах в интернет как изглежда крастата,НИЩО общо с нашите пъпки...моля вииии,помогнете!Какво може да е това?Очевидно не е краста...
Отговори с цитат
  #2  
Стар 1st February 2013, 09:09
nik_0 nik_0 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 16
Post

При кожен лекар ли е ходил приятеля ти или при личен ?
Щом и ти си се заразила от обрива е сериозно...не е обикновен обрив
Не съм много компетентна по темата,но само това знам

Последно редактирано от nik_0 : 1st February 2013 на 09:13
Отговори с цитат
  #3  
Стар 5th February 2013, 22:13
robobobo robobobo не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 11
По подразбиране

Най-добре посетете кожен лекар, не изглежда безобидно по думите ти.

София трансфер от летището с кола. Поръчай такси от летище София. трансфери от летище София до различни точки.

Поставяне и Ремонт на хидроизолация на тераса София.

Стикери и лепенки за коли: https://foliobg.info/

Последно редактирано от robobobo : 21st January 2021 на 17:27
Отговори с цитат
  #4  
Стар 6th February 2013, 11:24
monita191 monita191 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 90
По подразбиране

По описанието, което сте дали не става ясно какъв е точно обрива и дори някой да се наеме да ви даде съвет, едва ли ще успее. Най-добре е да отидете при кожен лекар да му обясните какви са ви симптомите, да разкажете с какво лекарство сте се мазали и той ще прецени какви са причините и какво е подходящото лечение. Не го отлагайте, защото може да се окаже заразно и да пострадат и други хора.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ПомогнетеАдскисърбеж
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:09.