IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #171  
Стар 25th November 2013, 18:16
sugar_free sugar_free не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2013
Мнения: 10
По подразбиране

Здравейте момичета, днес попаднах на тази статия: http://cosmeticsandoils.blogspot.com...rz-rastej.html
Някоя от вас правила ли си е някаква маска с розмарин? Или ако правите, някаква домашна маска която помага за растеж и спиране на косопад, моля споделете!
Отговори с цитат
  #172  
Стар 26th November 2013, 17:15
DaKing DaKing не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 120
По подразбиране

Проблемите с косата и съединителната тъкан са проблеми вътре в самият организъм, няма да получите адекватни, постоянни резултати, ако ги третирате външно. Биотин, масло от вечерна иглика, омега 3 са само едни от нещата, които имат много добър ефект специално за тези проблеми.
Отговори с цитат
  #173  
Стар 19th December 2013, 15:25
kokona26 kokona26 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 153
По подразбиране

Съгласна съм и аз, че трябват много грижи за цялостното здравословно състояние на човек, за да се подобри и косопада.
Аз например се нуждая от повече почивка и по-малко стрес, като повечето от нас
И да спомена, че съм доволна от препоръчаната ми от фризьорката козметика и маслата, които използвам.
Искам да попитам някой дали е ползвал този серум против косопад: http://bg.strawberrynet.com/haircare.../91876/#DETAIL
Отговори с цитат
  #174  
Стар 21st January 2014, 17:55
alebi alebi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2013
Мнения: 15
По подразбиране

Състоянието на косата зависи разбира се от общото здравословно състояние на организма. Когато усетя, че е слаба и капе повечко забърквам маска с тривитаминол и си взимам хранителни добавки за коса,кожа и нокти. Ползвам Цинк биотин или Абогерит, защото се доверявам на тази марка производител. Има и други разбира се, но на мен тези ми вършат работа. А маската забърквам с жълтък,мед,кисело мляко,зехтин и лъжичка ракия.Стоя 2-3 часа и отмивам.Видях, че има писано доста за тривитаминола в предните страници.И аз харесвам много тази маска. Има невероятен ефект, но не бива да се прекалява. Трябва да се правят почивки от време на време.
Отговори с цитат
  #175  
Стар 20th February 2014, 11:30
choki_moki choki_moki не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2013
Мнения: 78
По подразбиране

Аз си купих хранителна добавка за коса, кожа и нокти на Haya. Не съм имала проблеми с косата си, а с ноктите. Супер меки са и се цепят постоянно, не задържат никакъв лак повече от два дни, a гел лака ми издържа най-много 2 седмици.. и т.н. Започнах да пия продукта, и след около 2-3 седмици забелязах, че когато си мия косата падат 3-4 косъма максимум. Изобщо не се сетих, че причината може да е в капсулките, които пия, защото супер много се вглъбих в ноктите си. След като една приятелка ми се оплака, че косата й много капе и казах за моите подобрения и тя си взе от същата добавка.
Отговори с цитат
  #176  
Стар 19th March 2014, 14:11
kokona26 kokona26 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 153
По подразбиране

Откъде мога да си купя тази добавка?
Аз се чудех за този спрей на Керастаз - http://bg.strawberrynet.com/haircare.../98276/#DETAIL
Много им харесвам продуктите, но точно този не съм пробвала още.
Отговори с цитат
  #177  
Стар 25th March 2014, 11:33
Iveto123 Iveto123 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2014
Мнения: 79
По подразбиране

втривай чесън в корените.
Отговори с цитат
  #178  
Стар 11th April 2014, 08:52
Аватара на pepi_simeonova
pepi_simeonova pepi_simeonova не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 86
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Rumenova Виж мнението
видях вкъщи тривитаминол, но на шишенцето пише витамини А, Д, 3, Е, разтвор за инжекции. Това му е наименовението. Направих си преди малко маска , смесих го с оцет, ракия, мед, имах само това вкъщи. Сега ще постоя, казаха ми че още първия път имало ефект......
... можеш да добавиш и яйце.
Отговори с цитат
  #179  
Стар 15th June 2014, 20:39
miksi7 miksi7 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2013
Мнения: 26
По подразбиране

Здравейте искам да споделя проблема си и тук с голяма надежда някои да ми помогне. Вече около година косата не спира да ми пада, най-страшно е когато вляза да се къпя и след баня, косата става като дъвка и пада на кичури. Пробвах всякакви продукти и евтини и скъпи, домашни маски и хапчета, но нещата вместо да се подобряват се влошават, мисля че причината за косопада е едно обезцветяване, но то беше преди почече от година и половина и не би следвало да се отрази доста след това и толкова дълго да продулжава, вече се отчаивам, правих си и кръвни изследвания и ми нямаше нищо, сега мисля да ходя на дерматолог! Моля някой, които е имал подобен проблем да сподели опит!
Отговори с цитат
  #180  
Стар 16th June 2014, 09:42
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

А изследва ли си хормоните, които отговарят за щитовидната жлеза?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Косопад
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:04.