IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 22nd September 2013, 13:18
DaKing DaKing не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 120
По подразбиране Мускулна маса

Вече имам екдистерони на Вемохерб и сега мисля да си взема още няколко неща. Какво ще кажете за следното стакче:
Аргинин кетоглутарат на Bulk powders
ON Seriouss mass
Universal amino 1900
Amix Glutamine
Отговори с цитат
  #2  
Стар 23rd September 2013, 09:33
24Carat 24Carat не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 86
По подразбиране

Браво за избора на екдистерони, винаги когато съм ги пил съм имал уникални резултати. Относно стака има какво да промениш:
1. ААКГ е ок - много добро напомпване, качваш само чисто от него, защото покачва и нивата на хормона на растежа.
2. Тук си в грешка - блъскан е със захар и е скъп отгоре на всичкото. За максимално качество ползвай Size Max на MEX, който съдържа само бавни въглехидрати и качваш максимално чисто от него.
3. Тези аминокиселини са слабо дозирани. Може да ги замениш с Amix Hydro-32, които са хидролизирани (усвояват се максимално бързо) и са по 2 грама на табелтка !
4. Този глутамин е добър. Пий по 15-20 гр. на ден.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 23rd September 2013, 12:46
Аватара на Ivo Ivanov
Ivo Ivanov Ivo Ivanov не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2013
Мнения: 53
По подразбиране

Това което те е посъветвал 24Carat + добави някой продукт с ензими,за да си сигурен,че усвояваш всичките нужни хранителни вещества за да растеш - пробиотиците на bulkpowders са уникален бленд от пробиотици и храносмилатени ензими.Другото,което ще те посъветвам е да добавиш едни витамини B complex (Haya Labs Ultimate B Complex) които са най-критични за възстановяването и плюс това ще ти отворят малко допълнителен апетит,което за теб е в плюс
Отговори с цитат
  #4  
Стар 23rd September 2013, 14:38
DaKing DaKing не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 120
По подразбиране

Благодаря за отговорите. На Хайа вече съм ползвал няколко неща и съм доволен. А ако добавя и протеин ще бъде ли в повече? Този на Амикс Фюжън ми изглежда добър?!
Отговори с цитат
  #5  
Стар 23rd September 2013, 15:19
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Това маркетинга си е голяма работа, от както почнаха silabg.com така агресивно да ги налагат тези Аmix, постоянно се пише за тях, които се правят в Чехия ако за някой това има значение. Веднъж само успяха да ми пробутат едни храносмилателни ензими на тази марка, тъй като нямало тези, които исках на NOW, a те като съдържание бяха много по зле от на NOW.

Гледам, че си писал гейнер, значи целта ти е покачване на маса и при това положение разкарай аминокиселините и си вземи качествен суроватъчен протеин или бленд, креатин монохидрат - много са удачни формулите (креатин, глутамин и таурин), гейнера е добре ако си ектоморф, но да е с по малко захар и повече комплекси въглехидрати. Няма смисъл от отделни витамини, най добре мултивитамина формула и от тези по леките Дейли формулите, които са достатъчни. Ако тренираш здраво може допълнително Цинк да вземеш. Рибеното масло е много важна добавка, дори е приоритетна.

Много лесно обаче може да прахосаш всичките добавки, ако храната ти е слаба, трябва да си осигуриш калориен излишък, за да влезнеш в зоната на растежа и да не прахосваш протеина и другите добавки.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 24th September 2013, 09:16
24Carat 24Carat не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 86
По подразбиране

Както Pufpaf каза, може да добавиш и рибено масло, което е базова съставка. Най-изгоден излиза големият пакет на Bulk Powders от 900 софтгела.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 24th September 2013, 15:39
DaKing DaKing не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 120
По подразбиране

Това къде се прави дадена марка не е от такова значение. Аз лично съм доволен от продуктите, които съм пил на тях. Това, че ти не си доволен съвсем не значи, че марката е некачествена. Има хора, които не са доволни от Оптимум например. Тези 900 софтгела са ми малко скъпички в момента. Да, излизат по-изгодно, но май ще взема тези от 270. Добре значи реших да взема Сайз макс на Мекс, Амикс Фюжън, глутамина на Амикс. Ще вкарам и тези пробиотици на Бълк.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 26th December 2013, 13:42
Аватара на Ivo Ivanov
Ivo Ivanov Ivo Ivanov не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2013
Мнения: 53
По подразбиране

Вземи си един екдистерон,има го на haya и на vemo,той засилва протеиновият синтез !
Отговори с цитат
  #9  
Стар 26th December 2013, 16:09
Аватара на Murder
Murder Murder не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2013
Мнения: 87
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от DaKing Виж мнението
Това къде се прави дадена марка не е от такова значение. Аз лично съм доволен от продуктите, които съм пил на тях. Това, че ти не си доволен съвсем не значи, че марката е некачествена. Има хора, които не са доволни от Оптимум например. Тези 900 софтгела са ми малко скъпички в момента. Да, излизат по-изгодно, но май ще взема тези от 270. Добре значи реших да взема Сайз макс на Мекс, Амикс Фюжън, глутамина на Амикс. Ще вкарам и тези пробиотици на Бълк.
Минало е доста време от когато е пускана темата, но все пак можеш ли да дадеш някакви отзиви от комбинацията ?
Интересуваме дали си доволен от Сайз Макс и от пробиотиците ?
Отговори с цитат
  #10  
Стар 13th January 2014, 16:17
choki_moki choki_moki не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2013
Мнения: 78
По подразбиране

Моят приятел изпи една опаковка от пробиотицина на бълк точно и каза, че никакъв ефект не е усетил.
Интересното е, че аз пък си взех л-карнитина на бълк и съм доста доволна.
Явно всичко си е до организъм.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Мускулнамаса
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:50.