IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 11th July 2008, 13:04
darimai darimai не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 047
По подразбиране Забавни PARTY случки

Почна се! Лято и купон! Аз малко късно влизм в час, но... Айде кой на село, кой на морето, кой ф клубъ в Софето, поскайте майтапи.

Аз да разкажа от вчера, то нищо не е стано, кой знае кво, ама... така да си спамя
Та излязохме с един приятел и сестра му, щяхме да ходим на кино, ма се забляхме и изтървахме прожекцията, и викаме "Ше денсим!" Ама то дест и нещо, отиваме в "Ел Корасон" и вътре, естествено, нема НИКОЙ!
Па и четвъртък, хората я на работа, я на морето. Викаме си "Нищо! Само ние ще си се кефим." Джуджето ми забърка някво много лекинко, готино "Лятно предложение" с джинче, сокче от ябълка, малко зелена мента. Много е добър, лафим си само с него, подхвърля оная ми ти посуда кат за Флеър състезание, а ние сме 10 човека с персонала!
Та карам си аз бавно и полека с мойта зеленийка, сестра му и тя на нея, а пък брат и по принцип един безалкохолен трезвеник - и той на бира. След малко надойдоха хора, стан си купона (щот' сме ние там, естествено... ) Имаше Ретро парти (аз под ретро си разбирам вярно доста ретро, Елвис, Стоунс, Let's twist again... Прити уоман и т.н, ама карай и 90те стават, Snap, туй-онуй...)
Та със сестричката ги сбъркахме от танци просто (нея я взеха и на работа Викат: "Сичко меже да правиш, секс, кекс, да пиеш, само не може да се друсаш "
Та мислех да откараме по до късно, ам по едно време някой ми крещи в ухото, че нашия приятел (дето НЕ пие) се хванал на бас с бармана кой ще се напие по-бързо!
Ха, познайте кой спечели!
По едно време мн. лошо му стана на момчето и го метнахме в таксито със сестра му и така. В 2 си бях вече в креватчето
Днеска в 7 бях кукуряк, хапнах, помотах се, ма нямах кво да правя и пак си легнах ...
Мислех, че поне глава ще ме боли, ама тц.
__________________
Some other time, some other place.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 11th July 2008, 13:31
Аватара на plamitO
plamitO plamitO не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Veliko Tyrnovo
Мнения: 236
По подразбиране

Брей...лудичко си е било, че и си свежарка на сутринта...Браво, браво
ей я мойта история...събирами се ний курса, ще се празнува успешно взетата сесия и ей такива...Гласим се първо замезихме на домашно с традиционното ракийка туй-онуй, който квото донесе...Нашмулиха се мъжките па айде на дискоОО...ХУБАВО АЙДЕ...Тунинговахме се мацките и тръгваме...Денсим си ний цяла нощ, продължаваме да шмулим-студенти, не знаят кога да спрат...и така до 4 сутринта...прибираме си да си лягаме и аз гроги от вратата още хъркам...Спя, спя, спя...и в един прекрасен момент телефона ми звъни.ба кой ша да е...вдигам-колегата..."Плами здрасти, помниш ли нещо от снощи" Викам "помня" и човека ме пита дали съм го видяла в дискотеката, кво е правил , с кой си е тръгнал и все такива...и ми вика "Познай къде се събудих?" И аз веднага режисирам филма до някоя арна мацка и сега му е гузно, че не знае как се е озовал там...А пък той ми отговаря..."Ами в болница съм, с алкохолно натравяне"
Отговори с цитат
  #3  
Стар 11th July 2008, 14:07
Аватара на Пипилота
Пипилота Пипилота не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 3 199
По подразбиране

Тва са ми любимите изцепки, имам ги на кило. Една от любимите ми е отпреди 2 години зимата на коледен банкет от фирмата. Провежда се в неизгорелият тогава още клуб Текила. Цялата сюрия масажисти, фитнес и плуване инструктори, рецепционистки сме се наконтили и се надсмиваме - "ти толко ли само ше изпиеш бе уууу" И кака ви Пипилота с целия си хъс изгълтва 2 чаши шампанско и 5 големи водки, следват луди танци до зори, сваляне на единия от фризьорите, прибиране безпаметно и на сутринта гледам картинка в стаята ми: ботушите, чорапогащника, полата, гащите, сутиена, ризата - на купчинка едно връз друго все едно аз още съм в тях. А вратовръзката в миг на празнично чувство я бях закичила на върха на елхата А аз спя гола.
И главобола разбира се беше паметен също.
__________________
Nobilitas obligat
По-добре всички да те мислят за глупак, отколкото да постнеш и да разсееш всякакви съмнения!
Отговори с цитат
  #4  
Стар 11th July 2008, 14:10
darimai darimai не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 047
По подразбиране

Хи, хи, ама само не можах да разбера това със свалянето на фризьора, само го "свали" без да си го водиш в къщи и сама ли спа гола?
__________________
Some other time, some other place.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 11th July 2008, 14:11
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от darimai
Хи, хи, ама само не можах да разбера това със свалянето на фризьора, само го "свали" без да си го водиш в къщи и сама ли спа гола?
Отговори с цитат
  #6  
Стар 11th July 2008, 14:23
chokladkaka chokladkaka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 1 377
По подразбиране

Сетих се за една моя забавна случка, въпреки че тогава на момента не ми беше особено забавно Бяхме направили купон-изненада на един приятел и му бяхме взели една торта и той след като много се напи, я "разряза" с ръце. Аз вече бях решила да си ходя, бях си облякла палтото и тъкмо си търся чантата, той идва супер решително към мен с половината торта, съвсем сериозно ми я показва и в следващия момент ми я размазва по главата, предимно по косата, докато аз седя нищо неразбираща. Последва един момент на затишие, след който аз побеснях, взех останалата торта и му я напъхах в гащите, отпред, отзад, намазах му я по гърдите и лицето и чак тогава се укротих. Много се ядосах, а той пък беше във възторг на момента, но на сутринта доста се беше чудил защо има торта в г**а.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 11th July 2008, 14:34
Аватара на Serpentina^
Serpentina^ Serpentina^ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: София
Мнения: 343
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от chokladkaka
Сетих се за една моя забавна случка, въпреки че тогава на момента не ми беше особено забавно Бяхме направили купон-изненада на един приятел и му бяхме взели една торта и той след като много се напи, я "разряза" с ръце. Аз вече бях решила да си ходя, бях си облякла палтото и тъкмо си търся чантата, той идва супер решително към мен с половината торта, съвсем сериозно ми я показва и в следващия момент ми я размазва по главата, предимно по косата, докато аз седя нищо неразбираща. Последва един момент на затишие, след който аз побеснях, взех останалата торта и му я напъхах в гащите, отпред, отзад, намазах му я по гърдите и лицето и чак тогава се укротих. Много се ядосах, а той пък беше във възторг на момента, но на сутринта доста се беше чудил защо има торта в г**а.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 11th July 2008, 14:39
darimai darimai не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 047
По подразбиране

Сега се сетих пак за купона у един колега по случай завършване на 2ри курс. Много весело беше, наистина се отпуснахме след тежката сесия, ама аз и приятелката ми решихме да тръгнем по-рано, защото тя пък и на работа на другия ден, а и не пие, цяла вечер на една безалкохолна бира. Обаче същия ден от 9 имахме изпит и аз от 11, та до вечерта си карах стабилно на бира. И един сандвич. Събраха ми се 7-8 бири до полунощ и естествено ми става лошо в колата и - драиф през прозореца на 3 метра от катаджийте. Аз изобщо не виждам по-далече от носа си и хич не разбирам какво станало.
Те ни спират, ама баща ми (той дойде да ни вземе и да ни закара) и приятелката ми трезви като краставички. Катаджията се приближил предпазливо, светнал с фенерчето от метър растояние и вика на баща ми: "Заведете я в "Пирогов", има някакъв вирус..." И баща ми:
"Мда, да само вирус ще да е..."
Оф, тая тема ще трябва да я прекръстим на "Сбирка на анонимните алкохолици"
__________________
Some other time, some other place.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 11th July 2008, 14:41
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от darimai
Сега се сетих пак за купона у един колега по случай завършване на 2ри курс. Много весело беше, наистина се отпуснахме след тежката сесия, ама аз и приятелката ми решихме да тръгнем по-рано, защото тя пък и на работа на другия ден, а и не пие, цяла вечер на една безалкохолна бира. Обаче същия ден от 9 имахме изпит и аз от 11, та до вечерта си карах стабилно на бира. И един сандвич. Събраха ми се 7-8 бири до полунощ и естествено ми става лошо в колата и - драиф през прозореца на 3 метра от катаджийте. Аз изобщо не виждам по-далече от носа си и хич не разбирам какво станало.
Те ни спират, ама баща ми (той дойде да ни вземе и да ни закара) и приятелката ми трезви като краставички. Катаджията се приближил предпазливо, светнал с фенерчето от метър растояние и вика на баща ми: "Заведете я в "Пирогов", има някакъв вирус..." И баща ми:
"Мда, да само вирус ще да е..."
Оф, тая тема ще трябва да я прекръстим на "Сбирка на анонимните алкохолици"
Отговори с цитат
  #10  
Стар 11th July 2008, 14:44
Аватара на secretk
secretk secretk не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: София
Мнения: 4 401
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от darimai
Оф, тая тема ще трябва да я прекръстим на "Сбирка на анонимните алкохолици"
По-скоро пияници, тъй де вие си попийвaте, aмa сaмо вечер, нaдявам се не замествaте сутрешното кaфе с водкa
Всички истории сa смешни Хубaво е човек от време нa време дa се отпускa и дa се забaвлява.
__________________
Всички сме равни, но някои са по-равни.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ЗабавниPARTYслучки
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:35.