IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Други > Общи приказки


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 15th July 2008, 16:55
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране Защо всички жени са курви, а мъжете идиоти?

Питам се за пореден път този въпрос и не мога да намеря реално обяснение.Нахвърлям разни мисли и поне последния извод, до който стигам е, че ние мъжете сме си виновни за това.Прекаленото ухажване от страна на мъжете (дори вече обвързаните) към жените (не тези, с които са обързани евентуално първите), на последните им дава достатъчен повод за изкушение.За да умееш да се предпазиш от изкушения си е Дар Божий!И какво се получава в крайна сметка?
Първите,изневеряват на жените си с други свободни или обвързани жени, които са склонни към изкушението.Мамените жени си го връщат на мъжете си с други мъже, свободни или обвързани.Не обвъразните мъже попадат на обвързани жени и колелото отново се завърта.Не обвъразните жени, ако попаднат на необвързани мъже един ден или едните или другите изпадат в изкушение.
И кво, живеем в една Ебалня, където никой не е ничий и всеки се оправя с всеки.
Аз ли съм толкова изостанал или просто ги няма вече никъде тия морални норми, дето ни учеха и възпитаваха още от деца?Детските приказки с край - "и заживели щастливо до края на дните си!"
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 15th July 2008, 17:09
Excel Excel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 1 209
По подразбиране

Ожени се , и ще влезеш в релси . / които си описал / .
Отговори с цитат
  #3  
Стар 15th July 2008, 17:14
еМ ДжИ еМ ДжИ не е на линия
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 173
По подразбиране

Защото такава е природата на човека... Защо всички зайци се е*ат бързо, а всички слонове имат 4 колена?
Защо курва е обидно за жена, а идиот - за мъж? Не може ли и курвар да е обидно и за мъж?!?! и какво - не е нещо ненормално да изневериш. Няма нужда да се придава чак такова значение - както се казва "човешко е". Защото почти никой не съумява да остане верен... И защо трябва да се насаждат такива морални норми? Да си верен... дрън дрън, че после мъжът ти/жена ти като ти изневери и те боли , нали? Ама ако не ни бяха възпитавали така щеше да е по- поносимо и обяснимо и разбираемо...
Пак са те разочаровали нещо....
Отговори с цитат
  #4  
Стар 15th July 2008, 17:16
Аватара на natalei
natalei natalei не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 1 512
По подразбиране

Reason, има ги, ама се изискват усилия, които повечето хора не желаят да полагат. Извинянията са - 'аз го/я обичам' (ако имаш връзка с обвързан/а), 'аз съм си такъв/такава', 'той/тя не ме задоволява', 'напих се и той/тя ми скочи', 'аз само за веднъж, няма повече', 'веднъж се живее, човек трябва да се забавлява' (когато изневеряваш). Немога да ти кажа защо....
__________________
NIN - remix feat. myself
http://www.youtube.com/watch?v=rYoHdJHBYdk
Отговори с цитат
  #5  
Стар 15th July 2008, 17:29
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

дива, за каква женитба ми говориш като всяка жена, която познавам важи с пълна сила горните няколко реда?Нали трябва да съм пил ГАЗ и да се рея из облаците, за да не ми пука от всичко това?

еМ ДжИ, еми да, пак ме разочароваха...колкото и да се опитвам да си затвярям очите...еми НЕ МОГА!

natalei, за какви усилия говорим?Уморих се!Вече съм на 30, а не съм срещал жена, която по някакъв начин да ме впечатли и тя да не се окаже курва.Явно проблема е, че си падам по курвите....
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
Отговори с цитат
  #6  
Стар 15th July 2008, 17:31
Аватара на rokoko
rokoko rokoko не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 5 215
По подразбиране

Я са ми дайте дефиниция какво аджеба е курва щот вече са обърках тотално
__________________
Знаеш ли?..........Харесва ми да чувам гласът ти рано сутрин, денят ми после е невероятно хубав...............
Отговори с цитат
  #7  
Стар 15th July 2008, 17:33
Аватара на Mirami
Mirami Mirami не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 3 699
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Reason
Вече съм на 30, а не съм срещал жена, която по някакъв начин да ме впечатли и тя да не се окаже курва.
Брато, никой не ти е виновен, че се впечатляваш само от курви
Отговори с цитат
  #8  
Стар 15th July 2008, 17:36
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Както обичам да казвам:"Всички хубави мъже и жени вече са заети" Туй в кръга на шегата!

Reason,това,че не си попадал досега на точната жена,не означава,че тя не съществува! И не всички жени са курви,а [u]жените,с които ти си бил[/u]!
Отговори с цитат
  #9  
Стар 15th July 2008, 17:36
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

strangenick2, това беше на шега написано, не можеш да кажеш, че жена която харесваш е курва докато не го разбереш наистина.

Е, добре де Babri, на 100 ли трябва да стана, за да я срешна тая дето е подходяща за мен?
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
Отговори с цитат
  #10  
Стар 15th July 2008, 17:40
Аватара на Mirami
Mirami Mirami не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 3 699
По подразбиране

Ясно, ти го разбираш, когато тя предпочете някой друг. Не мислиш ли, че това не означава, че е курва, а че просто явно ти не си достатъчно умен, за да я задържиш до себе си?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Защовсичкиженисакурвимъжетеидиоти
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:54.