IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Други > Общи приказки


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 15th November 2008, 10:38
Аватара на 4inthemorning
4inthemorning 4inthemorning не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: Пловдив
Мнения: 161
По подразбиране Петиция срещу изрода, хранещ змиите си с котета и кученца

Няма да пиша много, защото съм потресена.
Само ще ви помоля да дадете гласа си ПРОТИВ този болен и ненужен човек - Евгени Андреев.

http://www.bgpetition.com/zatvor/index.html,

A още по-добре тук :
http://www.thepetitionsite.com/1/hel...eg-for-justice




Извинявам се на всички, които ще се разстроят от темата. Затова и не слагам клиповете, които на мен ми пратиха. Но и да си крием главата в пясъка не е решение. Съжалявам, че светът е такъв и ражда такива хора.

---------------------------------------------
Отговори с цитат
  #2  
Стар 15th November 2008, 10:49
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Ти в зоопарка знаеш ли как се хранят животните Няма да обяснявам, но това е безсмислено, не смятам, че котенцата и кученцата са по-висшестоящи от всички останали животни на земята, от мишленцата, от пиленцата... Ти имаш сипматии към котенцата, друг има симпатии към всички животни, да спрем да ядем и живеем
Решение трябва да има, когато има проблем, тук едва ли има проблем.
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #3  
Стар 15th November 2008, 10:55
Аватара на 4inthemorning
4inthemorning 4inthemorning не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: Пловдив
Мнения: 161
По подразбиране

Проблем има, и той не е в това, че едно животно изяжда друго животно.

Аз се обявавам СРЕЩУ ситуацията, в която един болен изрод лъже собственици на животни, че ще се грижи за тях, и после изпитва удоволствие от това тези животинки да умират, ухапани от любимите му змии.
За мен това не е нормално и затова реагирам.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 15th November 2008, 11:35
Аватара на Monique
Monique Monique не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 769
Изпратете съобщение чрез ICQ до Monique Изпратете съобщение чрез MSN до Monique
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ivanin
Ти в зоопарка знаеш ли как се хранят животните Няма да обяснявам, но това е безсмислено, не смятам, че котенцата и кученцата са по-висшестоящи от всички останали животни на земята, от мишленцата, от пиленцата... Ти имаш сипматии към котенцата, друг има симпатии към всички животни, да спрем да ядем и живеем
Решение трябва да има, когато има проблем, тук едва ли има проблем.
Иванин, ти прочете ли въобще за какво става въпрос?
За някакъв идиот който филмира смъртта на животните и т.н. ...?
Да не говорим че ОБИКНОВЕНО змиите биват хранени с мишленца - да, и това е гадно според мен, но фактът, че този "човек" храни змиите с котки и кучета не ти ли говори нещо? Например че не е много в ред и предпочита да филмира смъртта на животни които се водят домашни ЛЮБИМЦИ, заради някакъв болен "фетиш"? Плъховете които биват давани на змиите много хора убиват така или иначе , слагайки им капани, някои от тях носят болести, но той предпочита да храни змиите с обезпаразитени и ваксинирани животни!...Но....
Да тръгна ли аз да храня котката си с чинчили и мишки от зоо магазин само защото БИ МОГЛА да се нахрани с тях???Мислиш ли че ще е нормално?
Отговори с цитат
  #5  
Стар 15th November 2008, 11:42
Аватара на Monique
Monique Monique не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 769
Изпратете съобщение чрез ICQ до Monique Изпратете съобщение чрез MSN до Monique
По подразбиране

По темата - аз се подписах и мисля че всеки идиот който изпитва наслада от смъртта на дадено животно , няма значение какво е то, е изрод - дори този да беше филмирал смъртта на плъхове-пак се води изрод за мен.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 15th November 2008, 12:05
Аватара на bibi_82
bibi_82 bibi_82 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Варна
Мнения: 2 299
Изпратете съобщение чрез ICQ до bibi_82
По подразбиране

разписах петицията и аз. обичам животни и за мен това е чудовищно
Отговори с цитат
  #7  
Стар 15th November 2008, 12:41
Аватара на Monique
Monique Monique не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 769
Изпратете съобщение чрез ICQ до Monique Изпратете съобщение чрез MSN до Monique
По подразбиране

ето клиповете, пускам ги защото се надявам да накарат повече хора да се разпишат -
http://www.adrenalin-bg.com/forums/s...ead.php?p=1040
Отговори с цитат
  #8  
Стар 15th November 2008, 12:50
Аватара на Karlotta
Karlotta Karlotta не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 458
По подразбиране

Толкова е отвратително това,дори не можах да го изгледам!Обичам животните,имам си коте вкъщи,което си го гледам и обичам все едно ми е част от семейството.Това,което прави този човек, за мен е равносилно да пуснеш тия змии в леглото на дете и да заснемеш как го хапят!Пълен ужас и кошмар,дано тази петиция послужи за нещо,например да му се отнемат змиите и да му се забрани да ги развъжда!
__________________
Luck is when preparation meets opportunity..
Отговори с цитат
  #9  
Стар 15th November 2008, 12:57
Аватара на bibi_82
bibi_82 bibi_82 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Варна
Мнения: 2 299
Изпратете съобщение чрез ICQ до bibi_82
По подразбиране

не мога да гледам аз....само като чета ми става гадно а какво остава да го видя това
има едно предване по анимал планет -зоополицаи....учудвала съм се как се арестуват собсвеници на животни които проявяват нехуманно отношение към тях, защото не са им изчистили или не са ги нахранили...веднъж гониха някакво момче с месеци защото убил котка по ужасно мъчителен начин и накрая го прибраха за 6 месеца...но ние към какво ли имаме отношение, че да имаме някакво към животните....
според мен отношението на даден човек към животните е показателно за това що за човек е той по принцип и е определящо за отношението му към хората...а това да гледаш как някое животинче се мъчи в агонии и да изпитваш удоволствие от това, направо нямам думи да изразя възмущението си...
Отговори с цитат
  #10  
Стар 15th November 2008, 13:27
Аватара на Monique
Monique Monique не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 769
Изпратете съобщение чрез ICQ до Monique Изпратете съобщение чрез MSN до Monique
По подразбиране

На мен ми стана толкова гадно че намразих и змии и сатанисти, и метъл...(ако сте гледали клипчетата ще чуете че в бекграунда докато убива животните изрода си е пуснал метъл)
Може би ставам малко крайна но смятам че е неправилно дори да хранят змиите с мишки, специално отгледани за тази цел...
Тази история ме накара да се замисля за това - в крайна сметка ни е мъчно че умират котенца, но всъщност умират и мишлета и то в зоопарковете . За мен това е гадно и смятам че змиите не трябва да са домашни животни , поради факта че са прекалено опасни...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Петициясрещуизродахранещзмиитесикотетакученца
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:27.