IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #91  
Стар 31st March 2007, 12:13
denissse denissse не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2006
Град: София
Мнения: 598
Изпратете съобщение чрез ICQ до denissse
По подразбиране

аз твърдо съм решила за себе си вече само на козметик да ходя, сама няама да се справя, пък и за 10 кинта и 30мин не си струва сам да се мъчиш като грешен дявол, а да не говорим лятото на плажа колко ме беше срам от тия грозни пъпки от бръсненето, ужас направо, а сега до лятото ще се разредят и ще се чувствам мнооооого по-добре
Отговори с цитат
  #92  
Стар 29th August 2007, 17:23
Man_7_Utd Man_7_Utd не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 33
По подразбиране

denissse,аз също ходих на кола маска на горна устна в един козметичен салон,казва се Майорка,но не мога да обясня много добре къде точно се намира... та там предполагах,че 6те е добре,за6тото салона си е доста ефирен и не е много евтино,но след като ми направиха колата не се по4увствах мн добре...малко боле6е (бе6е ми за 1ви път все пак,въпреки 4е преди това ходих около 5 пъти на лазерна,но тъй като видим ефект не видях и ре6их да се пробвам на колата). Като излязох от там имаше само леко за4ервяване,ни6то особено,но на другия ден горната ми устна се покри с малки 4ервени пъп4ици,с бели връх4ета,които са меко казано гадни и ме е срам да ходя така по улиците..та исках да те попитам дали и при теб е станало така в този последния салон,дали си доволна от колата там (за6тото по принцип съм 4увала 4е ве4е дори е забранено използването на кола по лицето...) Ако може да ми кажете и някои добри лазерни студиа,но без Пикасо,за6тото ходих там ве4е и от ли4ен опит знам,4е не е много добре...Мерси предварително
Отговори с цитат
  #93  
Стар 7th September 2007, 21:13
Аватара на mallina
mallina mallina не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Варна
Мнения: 152
По подразбиране

Man_7_Utd, какво имаш предвид за Пикасо, кое не е добре. Мои приятелки ходиха там за епилация на триъгълник, крака, ръце и са много доволни. Казали им, че ще трябват поне 4-5 процедури преди да видят по-траен резултат, а още от втория път са останали без гадните косми. А и те се бръснеха от доста години. Кажи ми, че ми е много любопитно защо не ги одобряваш.
Отговори с цитат
  #94  
Стар 9th September 2007, 22:43
Аватара на mallina
mallina mallina не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Варна
Мнения: 152
По подразбиране

Някой може ли да ми отговори дали лазерната или фото епилацията са по-добре. Много съм се замислила за триъгълника. Вече от няколко пъти ходя на коламаска и преди една седмица ми излезе подожен косъм. Махането беше много болезнено и ме е страх да не си направя нещо. Навсякъде ми растат подкожно и то масово, чудя се как можах да си помисля, че точно там няма. Мисля да ги ликвидирам тия гадни косми. Няко ако може да ми препоръча ще съм му много благодарна. Мерси предварително
Отговори с цитат
  #95  
Стар 10th September 2007, 15:33
Arielle Arielle не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 152
По подразбиране

Денис, аз допреди 5 години също имах мустак и той ми създаваше много комплекси..Отидох точно 3 пъти на епилация с електроигла- защото колата се изприщвам- и след това сама..вече се занимавам веднъж седмично и то задължително на силна лампа или на терасата,защото грам не ги виждам! така че не се отчайвай.
Относно дупето, аз го махам в комплект с кръст + корем ВСЕКИ ПОНЕДЕЛНИК и когато и да пипна,все е гладко. наистина съм яко космата по рождение. така че всичко е до постоянтство..
сега се опитвам да си реша 1 проблем,дано някой ми помогне. махам си с дисков епилатор т.нар. бакенбарди, но винаги ми излизат ситни пъпчици. пробвала съм гентамицин, крем здраве, масла на вийт за успокояване на кожата , какво ли не, и не помага. кво да правя?
__________________
Free your mind
Cross that line
We can take a trip to nowhere
See what we can find..
Отговори с цитат
  #96  
Стар 13th September 2007, 17:36
Man_7_Utd Man_7_Utd не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 33
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mallina
Man_7_Utd, какво имаш предвид за Пикасо, кое не е добре...
Ами както вече казах не ми харесва ефект...не знам защо,но при мен не се забелязва особен такъв - в мен ли е проблема,в козметичката,която ми го прави (въпреки,че всеки път е различна) - не знам,не знам... но не съм доволна. чувала съм,че мустачките били най-трудни за махане,смисъл че трудно се повлияват от такива процедури. Може и заради това да е така. Искам да сменя судиото и да пробвам някъде другаде дали няма да е по-добре (защото съм чувала,че и доста други хора не са доволни от Пикасо) може би е индивидуално за всеки. Препоръчайте ми добро студио за епилация,от личен опит ако може. Благодаря отново
Отговори с цитат
  #97  
Стар 30th September 2011, 10:48
Аватара на janefoxful
janefoxful janefoxful не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2010
Мнения: 2
По подразбиране

Здравейте момичета.След дълго ползване на епилатора реших да го оставя на една страна заради подкожните косъмчета и раните,които ми оставяха и започнах да използвам Жилетчето с 5 ножчета.Но точно след месец ми писна всекидневното му използване и чувството,когато косъмчетата започнат да растат.Реших да пробвам кола маска на краката си,но след като излезнах от козметичния салон с всеки изминал час чувствах все по-голяма болка.До края на вечерта целите ми крака се бяха поддули .Имах множество големи,твърди и червени пъпки с гнойни връхчета.Краката ми бяха горещи и туптяха от болката.Да не ви споменавам,че лявото коляно така се беше надуло,че 3 дни неможех да го свивам.Посетих кожен лекар,изписа ми антибиотици ,кремове и лосиони за мазане.Започнах да виждам коляното си,но все още се чудя дали да повторя др.месец след като косъмчетата са станали малко по-меки,корените също....Вие какво ще кажете?Или да сменя козметичката? Пфуу голям проблем... Ще се радвам ,ако получа някакъв съвет.Мерси.
Отговори с цитат
  #98  
Стар 27th March 2012, 21:36
denica_r79 denica_r79 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2012
Мнения: 23
По подразбиране

Сигурно алергия към някоя съставка в колата
Отговори с цитат
  #99  
Стар 12th June 2012, 17:17
laura_laurita laura_laurita не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2012
Мнения: 5
По подразбиране

Аз ползвам кола маска и епилатор(само за краката) на 2-3 седмици. Веднъж попаднах на некачествена кола маска (на "Дева"), като си правих мишниците, понеже почти нищо не хващаше тази кола, поставях лентата отново и отново. Кожата ми стана болезнена и супер червена, а след ден като се успокой зачервяването забелязах, че са почнали да се образуват люспички като след изгаряне. Беше много неприятно, защото ме болеше и отне около 10 дни докато се възстанови кожата. Сега направо ме е страх да пробвам с кола маска в домашни условия, ходя на козметик за подмишниците.
За подкожните косъмчета ползвам Ingrow Go на Skin Dostors. Определено действа! 2-3 дни преди кола маската или елипатора се мажа с него и всички подкожни излизат сами само с няколко мазания. Ексфолирам се с кафе под душа и това доста помага подкожните да са по-малко.
Отговори с цитат
  #100  
Стар 13th June 2012, 18:14
StefanPetrov StefanPetrov не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2012
Мнения: 48
По подразбиране

Интересна статия по темата тук
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: неприятнипоследствияотколамаска
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:56.