IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 6th August 2005, 19:52
dickhead dickhead не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2005
Мнения: 5
По подразбиране animal stak на universal

Хякой пробвал ли го е?Смятам след няколко дена да си купя и се чудя какво тоцхно мога да очаквам от него.Става въпрос за Animal stak, не Animal stak 2 или Animal m-stak, но ще е хубаво и за тях да ми кажете. И още нещо - на кутията пиче че няма прохормони, а навсякъде ми казват че има.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 6th August 2005, 20:26
D3BEP D3BEP не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2005
Мнения: 168
По подразбиране

Мисля, че съдържа и въобще не е продукт за начинаещ. Ти си знаеш; прохормоните не са играчка.
Основен проблем на прохормоните:
При "подреждането" си те могат да се превърнат в хормони със сходен състав, но от различен тип. Прохормоните на тестостерона могат абсолютно безпрепятствен ов по - голямата си част да се превърнат в действащ естероген и да не получиш желания резултат, а само странични ефекти.
Лично аз мисля, че пред цикъл с прохормон по - добре е конвенционален стероиден цикъл; поне знаеш как да се пазиш, но ти си знаеш.
Единственото е, че прохормоните са с по - слабо действие от стероидите. Обаче дали с по - слабо положително или с по - слабо отрицателно действие - както вече казах - е малко въпрос на хазарт. При един едно, при друг - друго ...
__________________
www.bb-team.org - направете нещо за себе си!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: animalstakнаuniversal
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:40.