IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 28th June 2005, 17:28
mimi_ivanova mimi_ivanova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2005
Мнения: 4
По подразбиране антицелулитен масаж

никои ходил ли е,мога ли да си прибера брича с него.колко процедури да направя
Отговори с цитат
  #2  
Стар 21st July 2005, 10:57
BB™ BB™ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: София
Мнения: 5
По подразбиране

Знам че е ЕФЕКТИВЕН! Може да бъде и малко болезнен. Поне 10 поцедури са необходими. Тарифата е най-малко 10 лв за един път. Има значение дали е цялостен или частичен. Препоръчва се да се започне след като ти свърши цикъла, защото преди и по време на менструация организмът задържа вода. Във всички козметични центрове се извършва антицелуитен масаж, така че въпрос на личен избор.
УСПЕХ!!!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 23rd July 2005, 16:08
desislava desislava не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2005
Мнения: 17
По подразбиране

Има ефект от антицелулитния масаж, комбиниран с диетка и спорт.Трябва да се направи един курс от най-малко 2-3 месеца ходене.Поне при мен беше така, за да се заличи всичко.Идеята е след това да не се отпускаш да качваш и смъкваш килограми.Спортът си върви, с промерно разделното хранене .Късмет.При мен това действа
Отговори с цитат
  #4  
Стар 25th July 2005, 09:07
D3BEP D3BEP не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2005
Мнения: 168
По подразбиране

Еми десетина сеанса трябва да направиш.
Той, тъй да се каже, "разлепя" притиснатия целулит. Подпомага затрудненото му кръвообращение. Но не го топи, топенето му е от тебе.
__________________
www.bb-team.org - направете нещо за себе си!
Отговори с цитат
  #5  
Стар 31st March 2006, 11:16
Ratt Ratt не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 111
По подразбиране

Аз моя целулит си го махнах от 10 процедури, съчетание на поджоден антицелулитен масаж (тангентор) + ръчен анхтицелулитен и антицелулитна терапия с кафе, като се мазах и в къщи с крем за стягане. Много съм доволна Сега само се поддържам и гледам да не се отпускам.
Един съвет от мен - каквото и да правите трябва да пиете поне 1,5 литра жода на ден, за да се изхжърли разбития целулит. По-грубо казано да се изпикае, щото тва е единствения начин да напусне тялото, а ние трябва да му помогнем пиейки много вода
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: антицелулитенмасаж
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:31.