IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #581  
Стар 10th December 2010, 09:53
baby@ baby@ не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 100
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
Цитирай:
Първоначално написано от e_lucky

Тепавичарова всъщност е голяма лисица - тя няма клиника, не инвестра средства в това, а си прави операциите в държавната болница и си прибира чиста печалба

Но...в името на професионализма й - преглъщам останалото
Тъй де,придържай се към основновния момент да си харесаш гърдите.
Само че аз чух друго от една жена,която е виждала нейни резултати-меко казано шокиращи
Правилно го каза "чух" но не и видях или бях там
може би пък в държавната клиника да ти бяха спретнали по убави цици
  #582  
Стар 10th December 2010, 10:52
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
Цитирай:
Първоначално написано от e_lucky
Я разкажи по-подробно за това?
Че нали си била на консултация?Не си ли й виждала "творбите" под снимков материал?

На двете консултации,на които бях при Стоянов гледах снимки на всичките му пациентки,но най=вече на тези,които имаха сходен
случай като моя.
Абе добре, ама ти разкажи какво си чула, please...
И не ми каза за секса - какъв беше случая
  #583  
Стар 10th December 2010, 11:14
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от e_lucky
Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
Цитирай:
Първоначално написано от e_lucky
Я разкажи по-подробно за това?
Че нали си била на консултация?Не си ли й виждала "творбите" под снимков материал?

На двете консултации,на които бях при Стоянов гледах снимки на всичките му пациентки,но най=вече на тези,които имаха сходен
случай като моя.
Абе добре, ама ти разкажи какво си чула, please...
И не ми каза за секса - какъв беше случая
Сори, за секса разбрах от другата тема
Сега кажи за другото, което си чула за Тепавичарова.
  #584  
Стар 10th December 2010, 11:31
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

Марисабела, не каза ли някъде, че след ИлчУ смяташ да се насочиш към Тепавичарова ?

Искаш да кажеш, че отиде при Стоянов, защото не си виждала лоши резултати при него ли ?

Момичета, тоя спор е воден тукА, сигурно 100 пъти вече....безмислен е

ОК, Тепавичарова е стара, луда , изкуфяла и не черпи бАмбони като идеш при нея....ми не ходете де, къФ е проблема ?
__________________

Умният сам си създава щастие !
  #585  
Стар 10th December 2010, 12:16
baby@ baby@ не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 100
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от миссссс 077

ОК, Тепавичарова е стара, луда , изкуфяла и не черпи бАмбони като идеш при нея....ми не ходете де, къФ е проблема ?

ама съм съгласна и с 4 -те неща
  #586  
Стар 10th December 2010, 18:54
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от emiko
Цитирай:
Първоначално написано от te_dda
Във всяка държавна болница се правят и неща на частни начала
Колко си права........в това си твърдение, но за съжаление в нищо останало.
Всичко което се прави на частни начала в държавните болници отива в 99% от случаите в личния джоб на креативния доктор, дори допълнително смуче от здравната каса, като хоспитализира пациента с направление, което покрива престоят му в болницата, барабар с манджата.
А иначе, естествено, че поставени на кантар здравето и крайният резултат, с предоставените екстри е ясно в коя посока ще се наклонят везните за повечето кандидат красавици
абе всеки ден достатъчно гледам как си прибират парите в джоба от частни пациенти на гърба на болницата, това е ясно....тепавичарова няма как тези жени да ги вкара като" държавни", за всички там е ясно,че са частни....отдавна държи част от отделението под наем...по същия начин например, оперира Динев във ВИТА, плаща наем на болницата,..доц Анастасов в Пловдив.......и много други хирурзи, които не разполагат със собсвени клиники ! В това няма нищо ново ! т. е злоупотребите стават, когато работиш държавни неща в държавната болница, но на частно уговаряш пациентите да ти плащат за вниманието от твоя страна....например днес беше поредния цигански пазарлък между нас и един от лекарите, които непрекъснато прокарват протежета за раждане, като ги представят за " общински", само защото работи в такова отделение и е трудно за доказване, жените предварително са инструктирани ,ако ги питат да не казват и т.н...но мамопластиката нали се сещаш, че няма как да се оправдае и скрие, защото просто няма такива" общински" жени......
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
  #587  
Стар 10th December 2010, 18:55
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Цитирай:
ОК, Тепавичарова е стара, луда , изкуфяла и не черпи бАмбони като идеш при нея....ми не ходете де, къФ е проблема

Ако мен питаш - за Тепавичарова - никакъв, за НЕкои други - голЕм, ама го разбират малко по-късно, след като за изяли кифлите и са изпили фреша
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
  #588  
Стар 10th December 2010, 19:14
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от baby@
Правилно го каза "чух" но не и видях или бях там
може би пък в държавната клиника да ти бяха спретнали по убави цици
Следващата година мога да си направя експериментална консултация,за да видя аз нейни творби,за които ми казаха преди няколко дни
А относно гърдите ми baby,ПО-ХУБАВИ ЕДВА ЛИ БИХА СТАНАЛИ,ТАКА СИ ГИ ОБИЧАМ.А И НЕ САМО АЗ
Радвам се,че избрах Стоянов,все пак за 2500 евро за смяната на пип,че и формата е вече както исках.Пращя от щастие,а ти?
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
  #589  
Стар 10th December 2010, 20:53
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Еййй, Теда, това ти ли си на аватара?
Направо се влюбих...
  #590  
Стар 10th December 2010, 21:01
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
Цитирай:
Първоначално написано от baby@
Правилно го каза "чух" но не и видях или бях там
може би пък в държавната клиника да ти бяха спретнали по убави цици
Следващата година мога да си направя експериментална консултация,за да видя аз нейни творби,за които ми казаха преди няколко дни
А относно гърдите ми baby,ПО-ХУБАВИ ЕДВА ЛИ БИХА СТАНАЛИ,ТАКА СИ ГИ ОБИЧАМ.А И НЕ САМО АЗ
Радвам се,че избрах Стоянов,все пак за 2500 евро за смяната на пип,че и формата е вече както исках.Пращя от щастие,а ти?
Е хайде де, кога ще разкажеш за тези творби?
Ако искаш може и на лични..горя от любопитство. Току-виж и аз отида при Ст. накрая
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:16.