IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 22nd February 2006, 09:32
Аватара на Klio
Klio Klio не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 95
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ЧАРа
klio я кажи какви упражнения правиш ,и изопщо ли не се изкушаваш от нещо сладичко?
Здравей,
Преди 2 дни писах какви упражнения правя, но в друга тема. За да не се повтарям, ти давам линка към темата:
http://forum.tialoto.bg/viewtopic.php?t=1704
Иначе спазвам и определен хранителен режим - ВМ-НВД.
Относно сладкото-намерила съм му заместители - например мляко с какало, кисело мляко с нарязани ягодки, малко начукани лешници, малко трици и подсладител, кремче с прясно мляко и плодчета вътре, задължително с пдсладител и т.н. Последните ме е принудил хранителния режим да си ги измисля а и обичам сладичко. Подсладителя има 0.9 ккал на 100 г и въглехидратите са под 1
Отговори с цитат
  #22  
Стар 10th May 2006, 21:00
mim@ mim@ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 28
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от herra05
Чудесно е всичко това което правиш. Но мойто мнение е че без помощта на употребата на антицелулитни машини като дермосоник или LPG няма друг начин по който да разбиеш целулита. Аз лично съм много слаба и имах същият проблем. Това лято започнах да си правя процедури с дермосоник като ги редувах с антицелулитни масажи. В момента мога да кажа, че този проблем при мен почти не съществува. Разбира се ходя на поддържащи процедури и в момента, но това не ме притеснява, тъй като не бих искала да загубя постигнатото.
кажи нещо повече за антицелулитните масажи!аз също имам доста целулит и не знам как да се отърва от него!знам 4е малко късничко започвам,но... ще тренирам през ден на велоергометър(вече изчетох темите за това как и по колко време да го правя),но мисля да се подложа и на тези масажи,защото мин год ходих на целутрон,но ефекта беше минимален!)
Отговори с цитат
  #23  
Стар 11th May 2006, 18:10
Rude_girl Rude_girl не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 90
По подразбиране масаж

аз използвам едни такива ръкавици...незнам как да ги кажа...от типа на тия дето са за махане на кир....и като се къпя си слагам shower gel-a на тях и по този начин се къпя,като отделям около 5мин. да си разтривам краката-като почна от долу-нагоре...и най-дълго масажирам "задните" 4асти....и при мен вси4ко това върши 4удесна работа....а и от сладко не се отказвам
инъ4е и аз съм ползвала какви ли не скъпи гелове, които наистина нямат голям ефект...
__________________
Been der done dat had dat, wah?!? Rude mouth, loud mouth watch dat, wah?!? Pretty girl, buff girl Best friend, sole mate, wats dat?, wah?!?
Отговори с цитат
  #24  
Стар 11th May 2006, 19:49
mim@ mim@ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 28
По подразбиране

за какъв душ-гел точно говориш-нещо антицелулитно или обикновен душ-гел!И още един въпрос-твоят целулит само по дупето ли е или и по краката,защото аз този на дупето ще го преживея,ама това по краката си-НЕ МОГА!!!!
Отговори с цитат
  #25  
Стар 12th May 2006, 18:59
Rude_girl Rude_girl не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 90
По подразбиране ......

ми нормален душ-гел(ама овлажняващ,щото имам много суха кожа)...и да целулита ми беше главно по дупето....ама със всекидневни масажи из4езва....предполагам и по краката ще из4езне
__________________
Been der done dat had dat, wah?!? Rude mouth, loud mouth watch dat, wah?!? Pretty girl, buff girl Best friend, sole mate, wats dat?, wah?!?
Отговори с цитат
  #26  
Стар 15th May 2006, 10:27
hrissvi hrissvi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 4
По подразбиране

Здравейте, искам да попитам някой ползвал ли е антицелулитния крем на "БИЛКА"???
Отговори с цитат
  #27  
Стар 15th May 2006, 18:00
eklektica eklektica не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 16
По подразбиране

искате да кажете,че масажа против целулит не действа?
аз си мисля точно обратното,но моля някой да ми даде информация.
Отговори с цитат
  #28  
Стар 15th May 2006, 19:56
mim@ mim@ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 28
По подразбиране

аз също си мислех че спасението ми е в антицелулитните масажи-мисля че около 15 процедури ще свършат работа!))Но ако греша,моля посъветвайте ме!)Искам да попитам и дали някой има мнение относно антицелулитния крем на Dr Scheller!)))
Отговори с цитат
  #29  
Стар 17th May 2006, 20:34
fibi fibi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: pleven
Мнения: 37
По подразбиране

....тоя целулит е голямо мъчение, не знам дори и да успееш да го махнеш с триста зора дали няма пак да се появи, когато нямаш време да се занимаваш със себе си или ако си предразположен....
__________________
всеки може, стига да иска!!!
Отговори с цитат
  #30  
Стар 18th May 2006, 14:12
temptation__f temptation__f не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 5
По подразбиране

а за колко време горе доло може да се премахне тоя целулит със тези масажи - седмици, месеце, година?
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: целулит
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:43.