IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 6th June 2016, 10:13
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Не, аз питах за по-ниската телесна температура като особеност при някои хора. Понеже ми се струва, че нещо такова съм чела, но не ми се проверяваше в момента.
Отговори с цитат
  #42  
Стар 9th June 2016, 10:27
Pavleta12 Pavleta12 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 40
По подразбиране

Аз знам, че ниската температура пречи на обмена на веществата в тялото и на нормалното функциониране на организма. Някой хора са малокръвни от анемия и за това им е ниска. Но имам приятелка, която няма анемия, а просто няма добро кръвообръщение от предимно заседналия начин на живот. За това знам, че ходи често на енергизиращи масажи, те активизирали много добре тези неща.
Отговори с цитат
  #43  
Стар 13th June 2016, 15:07
Аватара на Siqana
Siqana Siqana не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2010
Град: София
Мнения: 187
По подразбиране

Да, масажите раздвижват много добре кръвта и активизират кръвообръщението. За тези енергизиращите е важно не само техниката, но и козметиката. Естесвените масла помагат много и за такива проблеми.
__________________
all you need is love ...
Отговори с цитат
  #44  
Стар 13th June 2016, 18:05
Аватара на martina333
martina333 martina333 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2015
Мнения: 134
По подразбиране

В ежедневието си постоянно сме заети и пренатоварени, но е хубаво понякога да се поглезим с подобни неща. Аз доста често ходя на масаж и наистина ми действа прекрасно, но много ми се иска да имам нещо, което да сваля товара от мен дори когато съм вкъщи. Би било чудесно.
Отговори с цитат
  #45  
Стар 14th June 2016, 14:03
mirelka123 mirelka123 не е на линия
Banned
 
Регистриран на: Aug 2015
Мнения: 83
По подразбиране

Аз лично обичам да ходя на масаж, наистина е много приятно, но за съжаление нямам много време за това. Поради тази причина си купих вана с хидромасаж и хромотерапия от http://www.gaudi-ds.com/ . Всяка вечер прекарвам малко време в нея и наистина е много отпускащо, другото хубаво е, че има радио, музиката допринася изключително много за почивката.Така дори и вкъщи мога да се чувствам добре след работа. Някоя от вас има ли подобна глезотийка вкъщи?
Отговори с цитат
  #46  
Стар 15th June 2016, 13:09
Аватара на sloan
sloan sloan не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2016
Мнения: 77
По подразбиране

Хорааа, да ви се похваля! Ходих на спато в Sense , за което казвахте. Уникално е! Вярно е много дизайнерско вътре. Бяхме с една приятелка, по женски, в неделя и откарахме цял следобед. Пробвахме сауна, парна, после се застояхме на басейните и с по коктейл, та не остана време да видя масажите, за което уж се наканих. Но сигурно ще ида пак да опитам някой при тях. Наистина ми хареса там.
Отговори с цитат
  #47  
Стар 23rd June 2016, 10:31
Аватара на bette
bette bette не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2016
Мнения: 129
По подразбиране

Честито sloan!!! Като гледам, бая доволна си останала )) Чудя се - спато ли да ти завиждам повече или за коктейлите )
Отговори с цитат
  #48  
Стар 30th June 2016, 09:45
Аватара на sloan
sloan sloan не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2016
Мнения: 77
По подразбиране

Определено и за двете, bette . За първи път пих коктейл с цвете от хибискус, който разцъфва вътре в чашата!!! А за спа процедурките, какво да разправям - ясно е, че си беше супер. Със сигурност пак ще отида, този път за масаж.
Отговори с цитат
  #49  
Стар 5th July 2016, 10:25
Аватара на bette
bette bette не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2016
Мнения: 129
По подразбиране

Хехе, знаех си аз, че ще си доволна от спато . И аз съм ходила в Сенс и наистина е по-различно от други места. Ако ходите пак, качете се и горе в панорамния бара, гледката над София е уникална!
Отговори с цитат
  #50  
Стар 7th July 2016, 11:09
Аватара на sloan
sloan sloan не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2016
Мнения: 77
По подразбиране

Ти май си "на ти" с тази част! Ок, ще го имам предвид и бара .
Но мен друго ме впечатли. За масажите на лицето имали някакъв специален метод за диагностика на кожата ти. И като се види вида и състоянието й, избирате с терапевта от различните, подходящи за теб масла. Звучи ми интересно и другия път със сигурност приоритета ще ми е някакъв масаж.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Замасажитетерапиитетялодухсениетоотстреса
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:48.