IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #151  
Стар 8th May 2006, 21:42
loly loly не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 227
По подразбиране

Truth, и мен ми е любопитно каква е тази фантасмагорична операция, която са ти предложили, защото аз освен за изчистване на гела и поставяне на инпланти след това-за друго не се сещам. Освен ако не са ти предложили изрязване на цялата жлеза. Знам, че в нашия случай с гела този вариант се предлага редовно дори и от големите светила.
Отговори с цитат
  #152  
Стар 9th May 2006, 12:18
dani_koleva dani_koleva не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 2
По подразбиране

Малеее....какво е това чудо тука? Направо не можах да повярвам на очите си докато четях! Асет, ти да не би си безплатен адвокат на клиника Малинов? Бе, жена снимай се ако щеш за още десет списания като тяхна реклама и прави сичко друго, което кариерата ти изисква, обаче момиченце остави хората сами да си правят преценките! Ако искаш да знаеш аз също не съм доволна твоето докторче - миналата година си правих липосукция при него и бях два месеца като патладжан! А една бивша колежка от фирмата си прави при Динев и почти нямаше сининка и няма неравност, хем тя е бяла като мляко и си прави краката дето най-много излизат! Така че рекламата си е реклама, моето момиче, а животът е нещо друго! Ти си ходи в Малинов и си прави още сто операции за сто списания ако щеш аз обаче другия път съм на друго място. И да съм имала някакво колебание за това след като изчетох темата вече нямам. Тези хирурзи и други защитници на клиниката в същност най-много и вредят, веднага се вижда с кого имаш работа. Другите хирурзи си вършат работата а не влизат по форумите за да обясняват кой пациент бил лош и кой бил добър. За лошите хирурзи пациентите са лоши, а за добрите са добри! Айде сега ме подхванете и мене да видите колко ще ви обърна внимание сладури
Отговори с цитат
  #153  
Стар 9th May 2006, 13:00
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

Цитирай:
Айде сега ме подхванете и мене да видите колко ще ви обърна внимание сладури
Никой няма да те подхваща! Това е форум, в който обменяме информация, а не седянка за махленски кавги. Именно от тази гледна точка разпитваме и се интересуваме. Почти всички сме с някаква операция и не ни е безразлично на кого какво се е случило, защото може да се случи и на нас- затова всъщност разпитваме.
Искренно съчувствам на Truth, надявам си никой да не преживява подобно нещо. И аз имам имплантанти и затова искам да знам подробности, утре може аз да съм на нейното място.
Ние тук само обменяме информация, и съвсем приятелски се съветваме, нали?
Колкото до Aset тя винаги е изключително отзивчива и благонамерена и е помогнала на много момичета тук с подкрепата и отговорите си, включително и на мен, за което съм и изключително благодарна. Както и на всички останали, които са изложили информацията с която разполагат и проблемите с които са се сблъскали с единствената цел да бъдат от полза на останалите!
Отговори с цитат
  #154  
Стар 9th May 2006, 13:15
loly loly не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 227
По подразбиране

dani_koleva, това че Aset изказва своето мнение, не значи че прави реклама. Всеки има право да каже каквото мисли и чуства, без да напада останалите. Мисля, че твоето агресивно отношение е неоснователно и няма място във форума.
Отговори с цитат
  #155  
Стар 9th May 2006, 14:45
Аватара на Aset
Aset Aset не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 1 206
По подразбиране

Благодаря, че застанахте зад мен, момичета. Сигурна съм, че това е защото знаете, че никога не съм и споменала ред хвалба на "Малинов" освен от гледна точка на оборудването и вниманието, което ми отделиха. Просто не мога да коментирам друго - не съм оперирана от техния хирург, но той е бил безкрайно отзивчив към мен преди и след операцията. Още повече, че аз никога не препоръчвам клиника или хирург, защото не мога да поема отговорността да се случи нещо на човека, на когото съм го препоръчала. Причините за това могат да са много.
Отоносно случая на Truth - не веднъж казах колко й съчувствам, но това някак се подминава без внимание. А когато се опитам като лекар да си обясня причините и последиците от операциите й се приема като нападка. Съжалявам, не зная друг начин, за да си извадя изводите освен да питам. И това не е защото подхождам с недоверие. Вярвам на историята й, но ме интересува от чисто медицинска точка какво и как се е случило. Интересува ме като жена с импланти, като жена, която ще има поне още едно посещение в такава клиника в бъдеще.
А словоизлиянията на женицата, която е написала два постинга във форума и чака да й се обърне внимание... Боже, колко мъка има по този свят, Боже!
__________________
Искам да съм мъничък вълшебник,
за да мога с пръчица в ръка
да създам магически учебник,
който се нарича "Доброта"!
Отговори с цитат
  #156  
Стар 10th May 2006, 17:28
Truth Truth не е на линия
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 104
По подразбиране

Тая тема като я гледах вчера накъде върви...

Но днес реших все пак да добавя няколко думи за заключение.

Преди всичко, както бях писала, вече съм споменавала нещо за това каква операция предложиха от Малинов и ако се подхожда към случая с научен интерес ми се вижда малковероятно да се изпусне такъв важен детайл. Така или иначе, ето самото споменаване, от което е ясно какво са щяли да ми правят:
"Последната ми операция...при нея не се е оказало нужно да се прибягва до такива сложнотии като рязане на мускули от гърба, слагане на биологични платна и др. подобни, без каквито от Малинов казваха, че е невъзможно. "
Но факт е, че сега нямам в себе си нито ужасното биологично платно, нито пък ми липсват мускули от гърба, чувствам се отлично и гърдите ми не са мръднали от идеалното си състояние вече девет месеца.

Дори и ако всичко останало беше перфектно, каквото то не е било, и дори ако предложената операция се беше оказала успешна, каквато аз зная, че тя нямаше да окаже, самото предприемане на много пъти по-тежка операция от необходимата вече нарушава основното правило на медицината да не се вреди.

Друго, което има нужда от уточнение, е за разликата между силиконовия гел и хидрогела, защото виждам, че те понякога се подразбират като едва ли не едно и също. Макар и едното и другото да са "гел" и не са полезни разбира се, това са две абсолютно различни субстанции, с различни свойства и с различно поведение в тялото. От двете, силиконовият гел е несравнимо по-опасният и по-трудният за отстраняване, инжектиран където и да било. Хидрогелът не е силиконов гел и не е нито толкова опасен, нито толкова труден за отстраняване колкото него.

В моя случай хидрогелът сигурно е направил нещата по-трудни, но аз имам всички основания да смятам, че при мен в Малинов не е било направено нито най-правилното, нито максималното, което е могло да бъде направено. Не мога да не мисля, че ако от самото начало бях попаднала другаде нещата нямаше да се развият по-благоприятно.

Успешен ден на всички и много усмивки
Отговори с цитат
  #157  
Стар 11th May 2006, 17:37
mmm mmm не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 38
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от MaDaLeNa
Момичета, не знам сигурно сте чели вече, но не се доверявайте на Сердев. Аз преди си мислех, че е най- добрият в България, но след последните скандали с оня гел, който имплантирал на няколко жени дълбоко се съмнявам. Оказа се, че по-голям шарлатанин май няма. Пък то и другата му работа ще такава, не само уголемяването на бюста. А като си спомня само каква реклама му правеха при Гала, направо ми се повръща. Какво ли не правят парите

Моля те ако знаеш нещо за лифтинг правен от Сердев и последвали проблеми даи ми информация,щото имам записана операция на 30.05.06 Разбрах це при инплантация на гьрди се е провалил,но при лифтинг как се справя? Ако някои може да ми даде мнение на
mmbs@mail.bg ще бьда безкраино благодарна
Отговори с цитат
  #158  
Стар 11th May 2006, 17:49
Аватара на Aset
Aset Aset не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 1 206
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mmm
Цитирай:
Първоначално написано от MaDaLeNa
Момичета, не знам сигурно сте чели вече, но не се доверявайте на Сердев. Аз преди си мислех, че е най- добрият в България, но след последните скандали с оня гел, който имплантирал на няколко жени дълбоко се съмнявам. Оказа се, че по-голям шарлатанин май няма. Пък то и другата му работа ще такава, не само уголемяването на бюста. А като си спомня само каква реклама му правеха при Гала, направо ми се повръща. Какво ли не правят парите

Моля те ако знаеш нещо за лифтинг правен от Сердев и последвали проблеми даи ми информация,щото имам записана операция на 30.05.06 Разбрах це при инплантация на гьрди се е провалил,но при лифтинг как се справя? Ако някои може да ми даде мнение на
mmbs@mail.bg ще бьда безкраино благодарна
Абе някой писа, че прави всичко с местна упойка и изобщо няма оборудвана операционна като такава.
Лифтингът съм чела, че го прави с шевове, които той си е измислил и е с временен, ако не и краткотраен ефект. Мисля, че за лице ставаше дума.
Но не говоря от личен опит, само от срещано из форума и разни предавания.
__________________
Искам да съм мъничък вълшебник,
за да мога с пръчица в ръка
да създам магически учебник,
който се нарича "Доброта"!
Отговори с цитат
  #159  
Стар 11th May 2006, 18:07
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

Truth, разбрах, какво са ти предлагали след хидрогела (възстановяване на гърдите с мускул от гърба). А би ли споделила, какво е направил другият хирург, за да ти помогне?
__________________
diable blond/ange blond
Отговори с цитат
  #160  
Стар 11th May 2006, 23:40
loly loly не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 227
По подразбиране

Аз избщо не мога да проумея за какво е трябвало да режат мусколи от гърба и да слагат биологични платна, нали има гръден мускол. Truth, добре че не си се подложила на тази безумица.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Пострадалиприпластичниоперации
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:43.