IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 25th August 2004, 15:21
Buku
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране tae bo

А според вас кое е по-добро - фитнес или тае бо - за отслабване и едновременно стягане. Плс, кажете ми
Благодаря предварително
Отговори с цитат
  #2  
Стар 22nd September 2004, 15:11
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Естествено,че по-добре тае-бо,защото 1.По-икономично за теб 2.Мускулите постигнати от фитнеса са кратки и набити,от тае-бото са по-елегантни,продълговати.По същия начин като тае-бото въздейства и плуването на мускулите.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 25th September 2004, 17:53
Аватара на Paradizio
Paradizio Paradizio не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2004
Град: Sofia
Мнения: 71
По подразбиране

Здравей, инструктор съм по таебо от около година, съветите ми са такива - без значение дали ще ходиш на таебо или фитнес постарай се всеки път да даваш максимума от себе си, дори повече от това на което мислиш че си способна, не се отказвай на трудното, ядосай се и си докажи че можеш (все пак с тежестите не прекалявай, кръст трудно се лекува). От теб зависи какво ще постигнеш, има много момичета които идват на моите тренировки, и изпълняват упражненията на 30% като накрая даже не са се изпотили (винаги давай 110%, иначе си хвърляш парите на вятъра). Трудно и неприятно е в началото но с всяка тренировка ще ти става все по лесно. Амбицирай се! Опитай няколко треньора и виж коя тренировка ти пасва най-хубаво (всеки треньор има своя лична тренировка която се различава по натоварване). Изчисли си калориите които приемаш на ден, и всяка седмица намаляй на равни интервали с по-малкo. Само тренировка не стига промени начина на хранене. Избягвай (само избягвай) мазнини, млечни продукти (с изключение на обезмаслените), шоколад и яй много плодове и зеленчуци (като цяло не прекалявай с ограниченията, като ти дойде гаджето на гости мушни един шоколад, само да не ти става основно меню \ъ] И най-важното - не чакай резултати веднага - писнало ти е да го слушаш, но е вярно. Не се отказвай докато не харесаш това което виждаш в огледалото (това което ти виждаш!) най-важната стъпка към самочуствието! Ако те вълнува по подробно какво съдържа тренировката Тае-бо - питай и ще ти напиша.
__________________
всяка крачка напред е следствие на шут отзад
Отговори с цитат
  #4  
Стар 18th October 2004, 23:03
Gery
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Я кажи в кои фитнес водиш тае-бо да дойдем и ние на тренировки с тебе
Отговори с цитат
  #5  
Стар 11th November 2004, 23:11
Аватара на Paradizio
Paradizio Paradizio не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2004
Град: Sofia
Мнения: 71
По подразбиране

водя на нац. стадион Васил Левски, над фитнес центъра на Боевски - в новите зали на вторият етаж. На етажа има Няколко зали - МД спорт, Kally бодярт, Клуб fight и пр.. Аз съм инструктор в \"МД спорт\". Втроник и четвъртък от 20.00-21.00 и неделя от 15.00 до 16.00. Ако се решите като влезете във фитнеса на боевски попитайте на кафето да ви ориентират към \"МД спорт\". Ако имате път към кафе ДИ МОДУЛО в пряката на стамболийски с/у КФЦ там винаги има наши брошури след входа веднага от ляво.
__________________
всяка крачка напред е следствие на шут отзад
Отговори с цитат
  #6  
Стар 12th November 2004, 13:39
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Аз имам огтомна нужда от стягане особенно на седалишните мускули....От тренировките на Тае-бо задължително ли се отслабва?.Аз не желая това...А наречените на жената \"бричове\" могат ли с този спорт да се заличат до изчезване?????
Отговори с цитат
  #7  
Стар 12th November 2004, 15:01
Аватара на Paradizio
Paradizio Paradizio не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2004
Град: Sofia
Мнения: 71
По подразбиране

отслабва се в зависимост от това колко имаш да сваляш, на колко движение по принцип си свикнала ежедневно и най-вече какво ядеш. Ако не минеш на на някакъв хранителен режим няма да отслабнеш, за сметка на което, обаче ще можеш да си похапваш спокойно без да ходиш с калкулатора за калории (е ако изядеш 5 шоколада 2 пасти, тройка кебапчета с гарнитура и 2 бири, пак ще си напълнееш) За бричовете не мога да гарантирам пълно заличаване, това е и въпрос на телесна структура, и на амбиция донякъде. Ако комбинираш спорта с масаж и козметика, не виждам пречка да има ефект. Аз лично не бих се притеснявал твърде много от това освен ако проблема не е наистина голям, а като ви знам жените колко преовеличавате съм сигурен, че не е. Съветвам те да пробваш, няма какво толкова да изгубиш. В повечето случай ви спъват не времето или парите а страха че не ще ви се смеят другите понеже не можете да правите упражненията или сте дебели - глупости.. Всички са почнали от някъде и не са можели нищо. Похвално е дори и само желанието а има ли желание постиженията са въпрос на време.
__________________
всяка крачка напред е следствие на шут отзад
Отговори с цитат
  #8  
Стар 12th November 2004, 16:38
Joya Joya не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2004
Град: Sofiа
Мнения: 3
Изпратете съобщение чрез ICQ до Joya
По подразбиране

Здравей, аз съм fan на тае бо-то въпреки че не съм много редовна
досега съм ходила веднъж в зала дръпнах си няколко серийки и съм доволна различна продължителност са чесно казано най ме кефи това което е 1 час за напреднали хубавото е че има и клипчета с инструкции как да се правят правилно упражненията. Определено в зала е по добре но ако нямаш време и възможност това за вкъщи е идеално
Пробвай ако искаш и ако ти хареса иди в зала.
В дата.бг-то има няколко преди имаше и в free.евро.net ама сега като гледам са ги махнали.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 15th November 2004, 10:55
kremi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране za tai-bo

искам да разбера каква е таксата за таи-бо? :винк:
Отговори с цитат
  #10  
Стар 15th November 2004, 13:45
Аватара на Paradizio
Paradizio Paradizio не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2004
Град: Sofia
Мнения: 71
По подразбиране

таксата в повечето салони е 4 лв. за 1 тренировка (1h). Ако си вземеш карта ти предлагат намаление около 40%, реално ти излиза по 2.50 на трн. 8 пъти за месец - това е най разпространената карта ако искаш повече и намалението е по голямо
__________________
всяка крачка напред е следствие на шут отзад
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:10.