IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 4th December 2011, 05:01
Overdoze Overdoze не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2011
Мнения: 1
Exclamation Нередовен цикъл помощ!

Здравейте,
Имам проблем и се нуждая от съвет или причина за случващото се..:S
Водя полов живот от около 3год.Оттогава цикълът ми е нередовен.
Последната ми менструация беше около 20 октомври..Оттогава ни следа от нея..Случва ми се за 3 път да ми закъснява повече от месец.
Имам засилен апетит от време на време,стрес,чувствам умора и постоянно леки болки в корема.Най-вече те ме притесняват..Не спира съвсем лека болка..

Също така от мн време имам бяло течение но със сигурност не е нормално,защото понякога при полов акт пенисът на приятеля ми е буквално целия бял и това ме тревожи много..Дали мога да страдам от някаква болест или инфекция която да забавя и менструацията..помощ
Отговори с цитат
  #2  
Стар 4th December 2011, 10:41
Аватара на Decu
Decu Decu не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2011
Град: Deep into the dream world
Мнения: 2 510
По подразбиране

Здравей, нали не смяташ, че ние тук сме гинеколози и можем да дадем лекарско мнение? Толкова ли е трудно да се посети специалист? Ако се притесняваш, че може да си бременна, направи си тест- със сигурност ще ти покаже резултата-изминали са повече от десет дни в закъснение. Забавянето на цикъла може да е от хормонален дисбаланс, поликистозни яйчници и тн, но трябва да посетиш лекар и да ти се направят изследвания.
__________________
Set Me Free Your Heaven`s A Lie
Отговори с цитат
  #3  
Стар 6th December 2011, 18:34
Аватара на JEIDI
JEIDI JEIDI не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: PLOVDIV
Мнения: 126
По подразбиране ре

преди да родя и аз бях така,с много нередовен цикъл,имах поликистозни яйчници,пиех хапчета,накрая гинеколожката ми даде птотивозачатъчни,които имали регулиращ ефект и така,а това бялото за което казваш,че остава по приятеля ти, на мен ми прилича като,че ли на гъбички,все пак ние не сме гинеколози,иди на лекар,успех
Отговори с цитат
  #4  
Стар 6th December 2011, 23:56
Аватара на Decu
Decu Decu не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2011
Град: Deep into the dream world
Мнения: 2 510
По подразбиране

JEIDI, колко време пи противозачатъчните, аз като ги спра и веднага цикъла ми става нередовен- имам поликистозни яйчници и имаше ли проблем със забременяването/ сори ако е много личен въпроса ми/. А относно това бялото, което пише авторката, ако са са гъбички, не би ли трябвало да е съпроводено от сърбеж и парене?
__________________
Set Me Free Your Heaven`s A Lie
Отговори с цитат
  #5  
Стар 7th December 2011, 14:30
Аватара на JEIDI
JEIDI JEIDI не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: PLOVDIV
Мнения: 126
Thumbs up re

Decu,противозачатъчни съм пила към 5,6 години,да вярно нередовен е цикъла като се спрат,аз забременях след около 2 години и половина почти 3 след хапчетата,много искахме бебче ,и точно като не очаквах се случи,но имай впредвид,че сега сигурно има нови хапчета,медицината доста е напреднала,за всеки случай най добре се консултирай със специалист.За гъбичките и това го минах,появи ми с след употреба на силен антибиотик,така каза доктора,и наистина бяха придружени с парене и сърбеж,неприятно е но не е кой знае какво,лекува се.
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
бяло течение, проблем, цикъл

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Нередовенцикълпомощ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:23.