IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1091  
Стар 9th February 2011, 18:49
Аватара на liva
liva liva не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2011
Град: В.Търново
Мнения: 237
По подразбиране

Марисабел, благодаря ти какви изследвания ти иска и колко заплати за консултацията
Аз да ви кажа не искам да обикалям много по лекари за да не се обуркам предварително,разчитам,че ше мога да приценя професионалиста имайкио предвид,че и аз съм лекар и ще видя как ще постъпи8 какво ще ми обясни и какво ще ми спести,защото тези неща също са важни и от практиката си знам винаги има доволни и недоволни пациенти важно е коя бройка надделява на доволните или на недоволните
  #1092  
Стар 9th February 2011, 18:50
gemma gemma не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 75
По подразбиране

[quote="alien777"]Gemma, браво сигурно сега се чустваш супер, все пак големите болки минаха Ще ми се моята операция да е по-скоро, но гледам малко да се постопли, че бабата да излиза с малкия докато се възстановявам, иначе само в къщи ще се побъркат... а аз няма да мога нищо да и помагам. Доктора ми каза, че ще мога да вдигам малкия още към 10 ден, ама като чета за какво става въпрос мнооооого се съмнявам. На теб какво ти казаха можеш ли да носиш вече сутиени, къде ти беше разреза?quote]

Разреза ми беше през ареолата.Бях абсолютно против,но го решихме буквално минута преди операцията.Просто се доверих на лекаря и за момента не съжалявам.Нека да видя все пак как ще ми зарастне и белеза.Но ако разреза беше под гърдата нямаше да се покрие от нея тъй като не съм с големи импланти.Или поне за момента не ги покрива,не знам с времето как ще е.Иначе чувствителността ми се възстанови още на 2-3тия ден,мен от това най-много ме беше страх.

За вдигането на тежко,аз изпратих малката при баба й за 2 седмици,а сестра ми ще дойде да ми помогне другата седмица.Но вчера например без да се усетя вдигнах 1 доста тежка торба с покупки.Според мен зависи изцяло от твоя организъм колко бързо ще се възстановиш.

Аз например пиех седмица преди операцията едно хомеопатично лекарство Арника монтана.Пих го и преди раждането и възстановяването ми тогава беше буквално 2 дни.Сега мисля,че също има ефект,защото седмица след операцията мога да правя почти всичко.

Миссссс,ти кога ще се оперираш,при кой и какви импланти ще си слагаш?
  #1093  
Стар 9th February 2011, 18:59
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от liva33
Марисабел, благодаря ти какви изследвания ти иска и колко заплати за консултацията
Аз да ви кажа не искам да обикалям много по лекари за да не се обуркам предварително,разчитам,че ше мога да приценя професионалиста имайкио предвид,че и аз съм лекар и ще видя как ще постъпи8 какво ще ми обясни и какво ще ми спести,защото тези неща също са важни и от практиката си знам винаги има доволни и недоволни пациенти важно е коя бройка надделява на доволните или на недоволните
Изследванията не ги знам как се казват всичките-пакетът е 160лв /ако съм запомнила правилно/,само мамолога трябва да ти е другаде,защото там в клиниката няма.Консултацията е 40лв.
И повярвай никога не можеш да прецениш дали еидн лекар няма да се издъни точно с теб
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
  #1094  
Стар 9th February 2011, 19:07
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gemma
Аз например пиех седмица преди операцията едно хомеопатично лекарство Арника монтана.Пих го и преди раждането и възстановяването ми тогава беше буквално 2 дни.Сега мисля,че също има ефект,защото седмица след операцията мога да правя почти всичко.

Миссссс,ти кога ще се оперираш,при кой и какви импланти ще си слагаш?
Тая Арника май съм я давала на детето за отоци или се бъркам ?
Какво разреждане и каква доза взимаш ?


При Тепавичарова, анатомични макган 335 сс..... скоро
__________________

Умният сам си създава щастие !
  #1095  
Стар 9th February 2011, 19:09
Аватара на liva
liva liva не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2011
Град: В.Търново
Мнения: 237
По подразбиране

ооо да това е така и в това е всичко,така че избора понякога може и да не е най добрия за теб,но нали трябва да си изберш някой
  #1096  
Стар 9th February 2011, 19:25
gemma gemma не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 75
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от миссссс 077
Тая Арника май съм я давала на детето за отоци или се бъркам ?
Какво разреждане и каква доза взимаш ?


При Тепавичарова, анатомични макган 335 сс..... скоро
Арниката е за всякакви рани,отоци,разрези...В нета има доста информация.Аз я пиех една семдица преди операцията,5CH.По принцип е добре да се пие поне месец преди това и нй-малко седмица след операцията.

Разбирам те,че не искаш да издаваш датата на операцията. И аз бях така от чисто суеверие макар че по принцип не вярвам в такива неща.Колко си висока и какви кг си?Споменаваш,че имаш някакъв проблем с бста,кое не ти харесва?Питам от лбопитство-не си длъжна да ми отговаряш.
  #1097  
Стар 9th February 2011, 19:31
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gemma
Разбирам те,че не искаш да издаваш датата на операцията. И аз бях така от чисто суеверие макар че по принцип не вярвам в такива неща.Колко си висока и какви кг си?Споменаваш,че имаш някакъв проблем с бста,кое не ти харесва?Питам от лбопитство-не си длъжна да ми отговаряш.
Ооооо, в никакъв случай не съм суеверна, ама изобщо даже

Висока съм 173 / 57 кг, проблем точно нямам, просто неестетична гледка
__________________

Умният сам си създава щастие !
  #1098  
Стар 9th February 2011, 19:36
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от liva33
ооо да това е така и в това е всичко,така че избора понякога може и да не е най добрия за теб,но нали трябва да си изберш някой
ЯЯЯ,горе главата.Няма причина да се сдухваш
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
  #1099  
Стар 9th February 2011, 19:38
Аватара на liva
liva liva не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2011
Град: В.Търново
Мнения: 237
По подразбиране

аз малко се шашнах като изчетох цялата тема,ама до денят Х се надявам да ми е минало,чакам с нетърпение да си сваля килограмите от раждането/5-6/дано стане по скоро, че да поправя това което се случи след бременността и кърменето
  #1100  
Стар 9th February 2011, 20:56
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от liva33
а на някоя от вас Стоянов намалявал ли е ареолите,защото аз много държа на това
Трябва да видиш негови резултати именно с такава корекция

И доколкото знам, той не поправя грешките си, а всеки може да сгреши.
Това беше основната причина, поради която го изключих от списъка ми с фаворити
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:20.