IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1181  
Стар 13th February 2011, 14:27
infinity30 infinity30 не е на линия
Junior Member
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 3
По подразбиране

Момичета, моля ви за малко помощ. Преди 3 семици ми беше операцията поставиха ми 350 в дясна и 380 в лява. Носих лентата 14 дни и доктора ми каза да я махна, при положение, че лявата още е доста по - високо от дясната ( тя сега и повече ме боли), но нормално ли толкова време още да има такава разлика между двете. Колкото и да чета форума все повече се притеснявам и незнам какво да правя.
  #1182  
Стар 13th February 2011, 14:35
Аватара на liva
liva liva не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2011
Град: В.Търново
Мнения: 237
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от emiko
Цената за раундблок би трябвало да е тази само, ако се прави единствено обиране на ареолите. Ако се поставят импланти плюс раундблок, изобщо не би трябвало по този начин да се калкулира операцията. Разликата между раундблок и периареоларен достъп при поставяне на импланти не е особено голяма, така че няма логика да се сумират двете цени.
Аз заплатих за импланти + раундблок цена, без завишение за раундблока.
и аз това имах в предвид,но някой се опита да каже,че било трудна процедура и не било магазин с бомбони
  #1183  
Стар 13th February 2011, 14:44
Аватара на liva
liva liva не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2011
Град: В.Търново
Мнения: 237
По подразбиране

аз искам намаляване на ареолите,не мисля,че след като основния му достъп е този да има допълнителна цена след като така или иначе разреза е от там,като направи един циркумфлексен разрез и хаиде още 1700Е.По същата логика да се заплаат и допълнителни конци при по голям разре все пак отиват 2-3 см повече... това са такива много дребни неща които биха ме отблъснали това имах в предвидпо колегиално да водим разговора,някак няма как да ме навие,че са две процедури и то видиш ли втората е толкова сложна..но да видим
  #1184  
Стар 13th February 2011, 16:57
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от infinity30
Момичета, моля ви за малко помощ. Преди 3 семици ми беше операцията поставиха ми 350 в дясна и 380 в лява. Носих лентата 14 дни и доктора ми каза да я махна, при положение, че лявата още е доста по - високо от дясната ( тя сега и повече ме боли), но нормално ли толкова време още да има такава разлика между двете. Колкото и да чета форума все повече се притеснявам и незнам какво да правя.
Лентата се носи, за да не се качат имплантите нагоре, а не за да слязат надолу.
И да се притесняваш, не виждам как би могла да си помогнеш с това. Успокой се, нека минат поне два месеца и едва след това, заедно с твоя хирург, можете да мислите какво да правите, ако положението не се е подобрило междувременно.
  #1185  
Стар 13th February 2011, 18:10
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от liva33
Цитирай:
Първоначално написано от emiko
Цената за раундблок би трябвало да е тази само, ако се прави единствено обиране на ареолите. Ако се поставят импланти плюс раундблок, изобщо не би трябвало по този начин да се калкулира операцията. Разликата между раундблок и периареоларен достъп при поставяне на импланти не е особено голяма, така че няма логика да се сумират двете цени.
Аз заплатих за импланти + раундблок цена, без завишение за раундблока.
и аз това имах в предвид,но някой се опита да каже,че било трудна процедура и не било магазин с бомбони
Чакай малко Периареоларен достъп и повдигане чрез обиране на кожа тип Roundblock са две различни неща; незвисимо че можеда ви изглеждат почти еднакви като процедури. И да, наистина мисля, че тази цена като отделна операция (защото това коментирах)не е много завишена. Така че...не съм тук от любов към спора... Ето за какво иде реч - няма почти нищо общо с раундблока:

http://www.drilyostoyanov.com/tag/%D...2%D1%8A%D0%BF/
  #1186  
Стар 13th February 2011, 18:13
Аватара на liva
liva liva не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2011
Град: В.Търново
Мнения: 237
По подразбиране

оооо нещо се объркахме май или аз ...аз не искам обиране на кожа,моите гърди са с лека птоза,но не мисля ,че трябва да се обират , а да се запълни горния пол'с ...
Някои лекари незнайно защо смесват много от термините,което мен лично много ме обърква,например намаляването на ареолите наричат раундблок,относно повдигането ако птозата е малка и се сложи имплант с висок профил гърдите неизменнно се повдигат
  #1187  
Стар 13th February 2011, 18:15
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от liva33
....относно повдигането ако птозата е малка и се сложи имплант с висок профил гърдите неизменнно се повдигат
е, това със сигурност не се води повдигане, обаче
  #1188  
Стар 13th February 2011, 18:16
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

тук правят двете операции едновременно, но цената примерно на увеличаване на бюста е около 7000 евро, а увеличаване и повдигане - около 10000 евро ( независимо по коы метод е повдигането)
Имам една позната ( тази с плоските импланти), дето и правиха и повдигане чрез обиране на кожа около ареолата. При нея резултатът беше много кофти, но не заради ареолите, а заради формата на бюста. Но иначе формата на ареолите и не е мръднала
  #1189  
Стар 13th February 2011, 18:16
Аватара на liva
liva liva не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2011
Град: В.Търново
Мнения: 237
По подразбиране

аа и ние говорихме за поставяне на импланти с намаляване на ареолата заедно и евентуално повдигане- АКО такова се налойи,ако ли не само двете процедури, а не за цените на отделните процедури сами по себе си
  #1190  
Стар 13th February 2011, 18:21
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от liva33
аа и ние говорихме за поставяне на импланти с намаляване на ареолата заедно и евентуално повдигане- АКО такова се налойи,ако ли не само двете процедури, а не за цените на отделните процедури сами по себе си
Така ли...аз пък останах с впечатление, че се коментира цената на поставяне на импланти и прекалено "високата" цена за раундблок
Цитирай:
Първоначално написано от liva33
Само да ви питам отделно ли се заплаща раундблока т.е цената на имплантите + Раундблока,защото ако е така тя сумата е космическа/3700+1700е/
Цитирай:
Първоначално написано от liva33
да,две процедури са само че не бях видяла,че раундблока е толкова скъп.доста пресилено ми се струва,имайки в предвид леснотата на процедурата направо не е за вярване
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:15.