IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2081  
Стар 5th June 2011, 15:58
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Ще трябва още малко да ми се подмажеш...че те подозирам, че си шпионин на Моторетката
__________________
Ordnung muss sein!
  #2082  
Стар 5th June 2011, 16:01
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Как ме хвана... аз не само съм шпионин на моторетката ами съм самата моторетка...

Дай ве! Не се прави на ощипана... и аз шЪ дам
  #2083  
Стар 5th June 2011, 17:02
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Айде прати ми твоите на лични, пък аз ще си направя нови снимки, че онези са ми стари вече. Договорихме ли се?
__________________
Ordnung muss sein!
  #2084  
Стар 5th June 2011, 17:22
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Баси к'во си шубе. ок ... пращам (давам ти срок от 4 дни да си направиш нови снимки)
  #2085  
Стар 9th June 2011, 10:27
rosito_m_m rosito_m_m не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2007
Град: Varna/California
Мнения: 15
Изпратете съобщение чрез ICQ до rosito_m_m
По подразбиране Охххххх че боли...

Здравейте мацки,

Ето ме и мен с едни гърди напред И май ще съм първата в този форум, която е ошашавена колко се големи. Не знам дали е защото не съм свикнала или наистина са огромни, но искрено се надявам да поспаднат.
След 2 кошмарни нощи днес вече съм на крака от няколко часа и ми предстои да се видя с докторката, за да ми сложи водоустойчивите лепенки. Болките в гърба ми са неописуеми, ако имате някакъв лек за тях ще съм много благодарна да споделите. Гърдите ги усещам като два камъка пред мен, тежки и безчувствени, само дърпат и болят оттук-оттам. Излишно е да казвам, че ми липсва каквото и да било настроение, само се моля тази нощ да е по-лека и да успея да поспя малко.
  #2086  
Стар 9th June 2011, 10:35
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Честито Роси! Докато свикнеш с новия размер ще ти се стуват големи (доста бързо се свиква) хехе. Болките в гърба като че ли са неизбежни, поради обездвижването през нощта и спането по гръб. Помоли някой да ти масажира гърба... това е временно решение, но болки в гърба ще има.
  #2087  
Стар 9th June 2011, 11:29
Аватара на Rumenova
Rumenova Rumenova не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: Варна
Мнения: 377
По подразбиране

Честито и от мен!!! със здраве да си ги носиш и пъчиш!!! гледай си ги по-често и ще забравиш за болката, разсейвай се и мисли позитивно!
  #2088  
Стар 9th June 2011, 17:49
Аватара на vesinka
vesinka vesinka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2011
Мнения: 20
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от rosito_m_m Виж мнението
Здравейте мацки,

Ето ме и мен с едни гърди напред И май ще съм първата в този форум, която е ошашавена колко се големи. Не знам дали е защото не съм свикнала или наистина са огромни, но искрено се надявам да поспаднат.
След 2 кошмарни нощи днес вече съм на крака от няколко часа и ми предстои да се видя с докторката, за да ми сложи водоустойчивите лепенки. Болките в гърба ми са неописуеми, ако имате някакъв лек за тях ще съм много благодарна да споделите. Гърдите ги усещам като два камъка пред мен, тежки и безчувствени, само дърпат и болят оттук-оттам. Излишно е да казвам, че ми липсва каквото и да било настроение, само се моля тази нощ да е по-лека и да успея да поспя малко.
Хаиде честито и от мен,за размера бъди спокоина спадат много(поне моите)а за болките аз си слагаь една малка възглавница под хръста като спях и леко облекчава.Всичко минава и се забравят болките остава само радостта от новите придобивки
  #2089  
Стар 9th June 2011, 21:55
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от rosito_m_m Виж мнението
Здравейте мацки,

Ето ме и мен с едни гърди напред И май ще съм първата в този форум, която е ошашавена колко се големи. Не знам дали е защото не съм свикнала или наистина са огромни, но искрено се надявам да поспаднат.
След 2 кошмарни нощи днес вече съм на крака от няколко часа и ми предстои да се видя с докторката, за да ми сложи водоустойчивите лепенки. Болките в гърба ми са неописуеми, ако имате някакъв лек за тях ще съм много благодарна да споделите. Гърдите ги усещам като два камъка пред мен, тежки и безчувствени, само дърпат и болят оттук-оттам. Излишно е да казвам, че ми липсва каквото и да било настроение, само се моля тази нощ да е по-лека и да успея да поспя малко.
Един да чуя, че го е боляло. Всички ме обявиха за кифла, щото се оплаках
Хай честито, болките в гърба ще отминат, мислех, че ще са вечни!
__________________
Ordnung muss sein!
  #2090  
Стар 9th June 2011, 22:22
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

Роси, честито !

Пожелавам ти приятно и безпроблемно използване на новите придобивки !


П.п. ЛъкЕ, пак свободни съчинения. Никой не ти е казал нищо затова че те е боляло, но ти орева света, че има такива които не се оплакват
__________________

Умният сам си създава щастие !
Затворена тема

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:00.