IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #4161  
Стар 25th January 2017, 20:58
DiliMili DiliMili не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2015
Мнения: 32
По подразбиране

Здравей Сонита, аз съм оперирана при Стоянов преди почти година и половина.Чаках два месеца за консултация, после след две седмици ми даде час за операцията.
Отговори с цитат
  #4162  
Стар 25th January 2017, 21:10
DiliMili DiliMili не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2015
Мнения: 32
По подразбиране

Момичета, много моля да ми помогнете с мнение.Днес паднах по едни стъпала и странично си ударих в едното стъпало ребрата и сякаш импланта отстрани.Чак утре съм на преглед на ехограф при Дойчева в Токуда, мисля да си снимам и ребрата и белите дробове, въпреки че болката не е чак непоносима като при счупване или пукване.Притеснява ме много това, че гърдата ми в горния полюс почна много да ме боли и това при положение, че удара беше страничен и ако е имало натиск в импланта е било само отстрани.Имате ли представа дали е нещо сериозно, просто не знам как ще издържа да стане утре.Много благодаря за отговорите предварително.

Последно редактирано от DiliMili : 25th January 2017 на 21:20
Отговори с цитат
  #4163  
Стар 26th January 2017, 12:28
Sonita Sonita не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2017
Мнения: 3
По подразбиране

Много благодаря за отговора DiliMili, надявам се да имам и аз късмет, защото си представям как ще изчета форума още няколко пъти, ще попадна на всички случай на усложнения, КК, реоперации и избщо...в какъв филм ще се вкарам. Стикам палци да няма нищо на ребрата и дробовете, и мисля, че те боли от натъртването и ако импланта е подмускулно поставен, би трябвало мускула да "обере" удара и импланта да не е засегнат. Успех!
Отговори с цитат
  #4164  
Стар 26th January 2017, 16:19
DiliMili DiliMili не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2015
Мнения: 32
По подразбиране

Благодаря ти Сонита.Слава Богу се оказа,че всичко е ок, няма проблеми с имплантите, но солидно съм си натъртила ребрата и сега ще стискам зъби докато мине, няма как.
Отговори с цитат
  #4165  
Стар 26th January 2017, 16:25
DiliMili DiliMili не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2015
Мнения: 32
По подразбиране

По отношение на твоята операция искам да ти вдъхна кураж.И аз бях много наплашена и напълно те разбирам как се чувстваш. Изчетох доста мнения и препоръки и съм много благодарна на момичетата от форума.Сигурна съм, че доктора ще се справи както трябва и ти пожелавам късмет.
Отговори с цитат
  #4166  
Стар 27th January 2017, 13:19
paolisha paolisha не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2016
Мнения: 13
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Sonita Виж мнението
Здравейте, дами! От известно време чета форума и ми е много полезен, получих доста информация и си отговорих на много въпроси. Спрях се на Д-р Ильо Стоянов и имам уговорена консултация след един месец. Искам да помоля за информация жените, които са се оперирали при него. Колко време след консултацията горе-долу може да се осъществи самата операция. Аз вече горя от нетърпение, представям си ако трябва да чакам още 2-3 месеца за операцията...Предварително благодаря на тези, които ще отделят време да ми отговорят.
Здрасти. Аз също бях на консултация при Стоянов преди два дни и ми каза, че записва дати за операции най-рано от март месец. Аз също нямам търпение. Аз мисля, че ще си запиша час за средата на април, тъй като тогава ще ми е свършил цикъла. На какво се спрях те- като големина, форма и марка на имплантите?
Отговори с цитат
  #4167  
Стар 27th January 2017, 16:18
Sonita Sonita не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2017
Мнения: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от paolisha Виж мнението
Здрасти. Аз също бях на консултация при Стоянов преди два дни и ми каза, че записва дати за операции най-рано от март месец. Аз също нямам търпение. Аз мисля, че ще си запиша час за средата на април, тъй като тогава ще ми е свършил цикъла. На какво се спрях те- като големина, форма и марка на имплантите?
Консултацията предстои, не знам какво ще ми предложи като спецификации на имплантите, но смятам да му се доверя на преценката, а не да настоявам за нещо, което аз съм решила, защото смятам, че затова са специалистите, все пак това му е работата на човека. Ние по форумите каквото и да си говорим, колкото и да сме информирани и запознати с продуктовата гама на производителите, смятам, че това трябва да е решение на лекаря, не на пациента. Може би това е и основното, на което човек трябва да обърне внимание при избор на хирург-опитът и точната преценка, които предопределят половината от задоволителния краен резултат, другото е точна ръка и концентрация по време на самата операция. Това, което ти е предложил, отговаря ли на очакванията и желанията ти?
Отговори с цитат
  #4168  
Стар 27th January 2017, 16:49
paolisha paolisha не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2016
Мнения: 13
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Sonita Виж мнението
Консултацията предстои, не знам какво ще ми предложи като спецификации на имплантите, но смятам да му се доверя на преценката, а не да настоявам за нещо, което аз съм решила, защото смятам, че затова са специалистите, все пак това му е работата на човека. Ние по форумите каквото и да си говорим, колкото и да сме информирани и запознати с продуктовата гама на производителите, смятам, че това трябва да е решение на лекаря, не на пациента. Може би това е и основното, на което човек трябва да обърне внимание при избор на хирург-опитът и точната преценка, които предопределят половината от задоволителния краен резултат, другото е точна ръка и концентрация по време на самата операция. Това, което ти е предложил, отговаря ли на очакванията и желанията ти?
Да, първото, което ме попита е : Какво искаш като резултат и какъв размер? Казах му, че искам максимално естествени и може би чашка С. След измерванията ми предложи 325 или 375СС, аз си избрах 375СС, капковидни, а за марката - той ме запозна с различните марки и аз си избрах. Среден профил, като ме попита - дали искам висок или среден, но не ми препоръча в никакъв случай нисък. Нямам търпение, честно казано. Но и това ще стане. Показа ми и снимки на оперирали се, за за ме даде ориентир за крайния резултат. Успех на консултацията.
Отговори с цитат
  #4169  
Стар 6th February 2017, 19:47
paolisha paolisha не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2016
Мнения: 13
По подразбиране

Здравейте, дами. Най-накрая си записах дата за операцията за 18-ти април. Но тъй като живея в чужбина и не разполагам с време и трябва седмица след самата операция да се прибера, ще ми сложат лепило вместо конци. Някоя от вас имала ли е опит с това и това повлияло ли е по някакъв начин на зарастването и на белезите? Докторът ми каза, че може да остане като ръбче върху кожата. Ще съм благодарна, ако споделите мнения също.
Отговори с цитат
  #4170  
Стар 6th February 2017, 19:48
paolisha paolisha не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2016
Мнения: 13
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от DiliMili Виж мнението
Здравей Сонита, аз съм оперирана при Стоянов преди почти година и половина.Чаках два месеца за консултация, после след две седмици ми даде час за операцията.
Здравей ДилиМили, можеш ли да ми кажеш къде си направи всичките изследвания преди операцията?
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:06.